Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1386382 11/07/2007 19:27
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Był kiedyś taki temat, ale pewnie coś się zmieniło w ofercie.

Jaki odtwarzacz powinienem kupić ? (dla córki)

Wymagania : MP3, 2GB pamięci, dobre słuchawki (choc te pewnie trzeba dokupić), może radio i pliki .jpg - może cos jeszcze, ale ja nie znam się na tym.

Cena - nieistotne, byle w granicach rozsądku (powiedzmy że do 1000 zł, ale jak jest coś naprawdę dobrego, to może być droższe).

Jakie propozycje ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Mp3 z taką pamięcią to raczej w 500zł się zmieścisz, ostatnio widziałem MP3 z 8GB pamięci za 700zł smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
1000zł? To chyba ze złotą obudową by musiał być wink


Jeśli chcesz na nim wyświetlać .jpg, to chyba chodzi o odtwarzacz mp4, a nie mp3?

Zobacz np. coś takiego:

http://www.allegro.pl/item210375903_nowosc_mp4_4gb_akku_nokia_ogg_foto_fm_gratis_255.html

lub takiego:

http://www.allegro.pl/item210375903_nowosc_mp4_4gb_akku_nokia_ogg_foto_fm_gratis_255.html



Ogólnie to przejrzyj najpierw Allegro - tam masz przegląd tego co masz na rynku, zorientuj się, co jest i po jakich cenach. A dopiero później szukaj tego w sklepach (jeśli nie chcesz kupować na allegro).

Bzyku #1386424 11/07/2007 19:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
W takiej cenie to są iPody

Szczerze polecam taki oto model: Taki [allegro.pl]

a jeśli córka lubi róż to taki: Taki [allegro.pl]

A ten to juz prawdziwe cudo z 8GB! pamięci: LINK [allegro.pl]

$t$ #1386573 11/07/2007 20:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
szczerze mowiac to w takiej cenie juz lepiej kupic telefon ktory posiada wszystkie te funkcje odtwarzacza...

Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
ALLEGRO 1 - 1099 zł 80 GB [allegro.pl]
ALLEGRO 2 959zł [allegro.pl]



30 GB powinno sie znalesc taniej , a lepszego wyboru wedlug mnie nie ma wink

Denel #1386691 11/07/2007 21:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
popieram Denela, sam mam tego 30gb i na prawde, raczej bym nie zamienił, ewentualnie na tego 80gb, bo tam bateria trzyma 2x dłużej ...jeżeli już miałbym się czepiać, to minusem jest to, że muzykę trzeba wrzucać przez iTunes, a nie na zasadzie kopiuj/wklej ...no i filmy, trzeba je konwertować na mp4 ...ale jak się nauczysz to nie sprawia żadnego problemu, a obsługa jest bardzo intuicyjna smile

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Filmów (czyli mp4) raczej nie potrzebuje, myślę że te 30GB to jednak zbyt wiele. Jej to jest potrzebne tylko do wrzucenia iluś tam płyt z muzyką, może trochę zdjęć.

Oczywiście jeśli chodzi o cenę, to może być i 200 zł, byle nie padło po dwóch dniach. Ale cena to sprawa wtórna.

Allegro raczej nie wchodzi w grę, bo to musi mieć "na wczoraj".

Acha - nie wiem co to iTunes i podobne smile

Może ktoś ocenić takie marki jak Apple, Creative i Sony - oczywiście pod kątem tych odtwarzaczy.


Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
http://allegro.pl/item210527441_creative_zen_v_2gb_pelna_wer_box_polskie_menu.html

w sam raz dla dziewczynki tongue znajdziesz w sieciach sklepow a la MM , euro rtv itp itd.

Denel #1386891 11/07/2007 22:07
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Ok Denel, dzięki. Euro AGD jest chyba koło stacji BP przy wiadukcie smile pozd

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by pixies
Może ktoś ocenić takie marki jak Apple, Creative i Sony - oczywiście pod kątem tych odtwarzaczy.


Creative są najlepsze smile

Bzyku #1388706 12/07/2007 05:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Najlepsze to są iRivery. Jak nie wierzysz to poczytaj: http://forum.mp3store.pl/index.php

pixies pamiętaj o kupnie dobrych słuchawek. 100zł na słuchawki to nie jest wcale zły pomysł (przy takim budżecie hehe). "Firmowe" słuchawki nigdy nie wyciągną 100% z odtwarzacza.

_Way_ #1388999 12/07/2007 06:11
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dzięki Way, ale nie chce mi się tego czytać smile za leniwy jestem, a poza tym niewiele z tych Itunes'ów i podobnych rozumiem grin

Droższe słuchawki tak, to juz mi potwierdziło kilka osób, myślę że nawet więc jak stówkę.

Czyli między Creative a iRiverami (pierwsze słysze o takiej marce).

Dzięki i pozd

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Tylko iRiver smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Mam iRiver T10 + sluchawki Creative EP630. Swietnie gra. Przy tym odtwarzacze Creative to g@@no.
Bzyku dal linka do allegro. Ale to sa chinskie wynalazki. Nic nie warte. MP4 to podpucha. Zaraz sie rozsypie. Slaba jakosc, ciezko sie obsluguje bo wymaga jakichs wyszukanych formatow. MP4 to tylko z nazwy.
Ja polecam iRiver Clix lub U10 - sa nawet 4GB.Ekran dotykowy, radio, dyktafon i dobre LCD. Ipod odpada przy tym. Na allegro znajdzie bez problemu.
Jakos dzwieku bez porownania.

No i wazne sa sluchawki. Podobno bardzo dobre sa Creative Aurvana - teraz coraz bardziej tanieja.

Zawsze mozna kupic samo MP3 - nie odtwarza filmow ale za to tansze bo nie potrzebuje wyszukanych odtwarzaczy, Tu tez Iriver ma fajne odtwarzacze.

Aha, iRiver Clix 4GB z polska gwara 675zl na allegro. W wersji 2GB to chyba jest iRiver U10 i on sie chyba praktycznie nie rozni od Clixa. Na takim czyms juz mozna obejrzec filmik. Za to chinskie bezfirmowe odtwarzacze (albo lipnych marek typu Mpower) to nalezy omijac z daleka. Na allegro tego masa i kazdy wciska ten kit. Jesli ktos ma jakas kase to nie ma sensu oszczedzac bo ten chinol to jednorazowka.
Dobre sa odtwarzacze Meizo. oczywiscie iPod tez. Creativy to niska polka i jakosc dzwieku slaba.

Iriver to czolowa marka. Nie jest tak znana jak iPod bo nie ma takiego nachalnego marketingu. W USA to wszyscy gdy mysla odtwarzacz MP3 mowia iPod. W Polsce zaczyna byc to samo .....

Dziekuje za uwage.. smile


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1