Mam iRiver T10 + sluchawki Creative EP630. Swietnie gra. Przy tym odtwarzacze Creative to g@@no.
Bzyku dal linka do allegro. Ale to sa chinskie wynalazki. Nic nie warte. MP4 to podpucha. Zaraz sie rozsypie. Slaba jakosc, ciezko sie obsluguje bo wymaga jakichs wyszukanych formatow. MP4 to tylko z nazwy.
Ja polecam iRiver Clix lub U10 - sa nawet 4GB.Ekran dotykowy, radio, dyktafon i dobre LCD. Ipod odpada przy tym. Na allegro znajdzie bez problemu.
Jakos dzwieku bez porownania.
No i wazne sa sluchawki. Podobno bardzo dobre sa Creative Aurvana - teraz coraz bardziej tanieja.
Zawsze mozna kupic samo MP3 - nie odtwarza filmow ale za to tansze bo nie potrzebuje wyszukanych odtwarzaczy, Tu tez Iriver ma fajne odtwarzacze.
Aha, iRiver Clix 4GB z polska gwara 675zl na allegro. W wersji 2GB to chyba jest iRiver U10 i on sie chyba praktycznie nie rozni od Clixa. Na takim czyms juz mozna obejrzec filmik. Za to chinskie bezfirmowe odtwarzacze (albo lipnych marek typu Mpower) to nalezy omijac z daleka. Na allegro tego masa i kazdy wciska ten kit. Jesli ktos ma jakas kase to nie ma sensu oszczedzac bo ten chinol to jednorazowka.
Dobre sa odtwarzacze Meizo. oczywiscie iPod tez. Creativy to niska polka i jakosc dzwieku slaba.
Iriver to czolowa marka. Nie jest tak znana jak iPod bo nie ma takiego nachalnego marketingu. W USA to wszyscy gdy mysla odtwarzacz MP3 mowia iPod. W Polsce zaczyna byc to samo .....
Dziekuje za uwage..
