|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Wiem wiem, dopiero co skończyli, ale trzeba się maksymalnie wcześnie przygotować do next season, w związku z tym, pytam, czy któryś z forumowiczów wie kiedy będzię ustalany rozkład jazdy ? pozdroofka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał DonCorleone: [qb]Wiem wiem, dopiero co skończyli, ale trzeba się maksymalnie wcześnie przygotować do next season, w związku z tym, pytam, czy któryś z forumowiczów wie kiedy będzię ustalany rozkład jazdy ? pozdroofka[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba mu chodzi o TO [ pkp.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
heheehe Adolf chyba tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
very funny, if you don't know, just say
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Don, podrzuć jednemu z drugim głowę konia do pościeli, to przestaną szydzić. A tak poza tym, to co tak wcześnie chcesz się przygotowywać do sezonu? Wrzucasz jakąś dietę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Tworze arkusz który obliczalby prawdopodobienstwo zajscia zdarzenia, na podstawie fatigue.Zajmuje to mnóstwo czasu bo caly kalendarz,kazdy mecz trzeba wklepac z lapy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
przecież możesz kopiować zamiast wklepywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nhl.com
dużo już masz tych baz ?
i jakie sporty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> już obstawiłeś
hockeyweb.de
stron jest dużo, na forum znajdziesz wiele
poza tym sprecyzuj swoje plany i poszukiwania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Ha, sęk w tym ze matryca komorek do excela nie odpowiada tej html'owskiej.Chce stworzyc arkusz korzystajacy z tabel odleglosci miedzy miastami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Da się to obejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale za duzo nie piszesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Nie moge wejsc na chata, ale jestem na onet-agent wejdz to pogadamy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
patrz - wiadomości prywatne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
spojrzalem, teraz Twoja kolej;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
........ co jak co ale w tym sezonie GKS KATOWICE pokaze prawdziwe swe oblicze ......... [ Linked Image] ............ he he he .........tylko szkoda GKS TYCHY ........ [ Linked Image] ,że ich tak pokroili ........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
hehehehehehe Patricus ty chyba nie wiesz co sie dzieje w swiatku polskiego hokeja skoro mówisz ze GKS cos zwojuje . Popatrz na transfery i na sytuacje finansowa waszym zawodnikom blizej do zejscia pod ziemie i ropoczecia pracy w kopalni niz załozenia złotych medalków . Unia w tym roku bedzie biła ale nie rywali tylko rekord serii wygranych meczy z rzedu . Zobaczycie ze w tym roku beda lepsi od innych bardziej niz w latach poprzednich. p.s. a tak w ogóle Patricus to ja sie wcale nie ciesze z tego powodu ze nie ma u nas dobrych druzyn mogacych odebrac Unii majstra i ze kluby nie maja kasy a poziom rozgrywek jest tragiczny. -------------------------------------------------
ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Savik Więcej Ctrl + V nie mogłeś??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
Dokladnie Savio! Unia bedzie jeszcze silniesza niz w poprzednich sezonach a przy napewno slabszej dyspozycji reszty druzyn niz w poprzednich sezonach moze to nam dac katastrofe jezeli chodzi bezposrednie spotkania z Oswiecimiem!! Ale cieszy mnie to, ze Ciebie wcale to nie cieszy,( tym bardziej mnie) bo i nie ma z czego-wiadomo o co chodzi.Czym bardziej wyrownany poziom w lidze miedzy druzynami tym... a zreszta komu ja to chce tlumaczyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A Patricu$ faktycznie jakos nie w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
Acha Savio we wtorek Unia gra spring z HCO Ocelari Mimo ze druzyny sa jeszcze w fazie pzygotowan chetnie zobacze ta konfrontacje bo byc moze bedzie to jedyna okazja w tym sezonie zobaczyc jak Unia dostaje baty na swoim lodowisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czyli ja z Tychow raczej sie zjawie tym bardziej ze lubie HCO no i Unie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehehehehe a raczej ich czesc kibicow. Wiec moze przy okazji jakies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: moze kilka(nascie?)hehehe pozdrawiam. Na forum Kamyk ma rzucic stosowny temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
Ale mimo wszystko mam nadzieje ze bedziecie przyjezdzac do nas na mecze Unii, kibice podobno czekaja na Ciebie i kupili juz nawet cale pudelko nowych chinskich zapalniczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał d.daro: [qb]Ale mimo wszystko mam nadzieje ze bedziecie przyjezdzac do nas na mecze Unii, kibice podobno czekaja na Ciebie i kupili juz nawet cale pudelko nowych chinskich zapalniczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] A te chińskie zapalniczki nie są chyba na benzynę??? Bo Savik woli gaz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
Nie chodzi o podpalanie Savika, w trakcie meczu rzucal sie zapalniczka z tyskimi kibicami na lodowisku w Tychach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A byli w sile az dwoch osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek:
|
|
|
Link skopiowany do schowka