Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#139203 23/06/2002 18:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Wiem wiem, dopiero co skończyli, ale trzeba się maksymalnie wcześnie przygotować do next season, w związku z tym, pytam, czy któryś z forumowiczów wie kiedy będzię ustalany rozkład jazdy ?
pozdroofka

Bonus: Unibet
#139204 24/06/2002 03:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał DonCorleone:
[qb]Wiem wiem, dopiero co skończyli, ale trzeba się maksymalnie wcześnie przygotować do next season, w związku z tym, pytam, czy któryś z forumowiczów wie kiedy będzię ustalany rozkład jazdy ?
pozdroofka[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba mu chodzi o TO [pkp.pl]

#139205 24/06/2002 03:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
heheehe Adolf chyba tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#139206 24/06/2002 22:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
very funny, if you don't know, just say

#139207 24/06/2002 22:55
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Don, podrzuć jednemu z drugim głowę konia do pościeli, to przestaną szydzić.
A tak poza tym, to co tak wcześnie chcesz się przygotowywać do sezonu? Wrzucasz jakąś dietę?

#139208 25/06/2002 22:09
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Tworze arkusz który obliczalby prawdopodobienstwo zajscia zdarzenia, na podstawie fatigue.Zajmuje to mnóstwo czasu bo caly kalendarz,kazdy mecz trzeba wklepac z lapy.

#139209 27/06/2002 22:45
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
przecież możesz kopiować zamiast wklepywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nhl.com

dużo już masz tych baz ?

i jakie sporty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> już obstawiłeś

hockeyweb.de

stron jest dużo, na forum znajdziesz wiele

poza tym sprecyzuj swoje plany i poszukiwania

#139210 27/06/2002 22:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Ha, sęk w tym ze matryca komorek do excela nie odpowiada tej html'owskiej.Chce stworzyc arkusz korzystajacy z tabel odleglosci miedzy miastami.

#139211 27/06/2002 22:51
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Da się to obejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale za duzo nie piszesz

#139212 27/06/2002 22:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Nie moge wejsc na chata, ale jestem na onet-agent
wejdz to pogadamy

#139213 27/06/2002 23:24
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
patrz - wiadomości prywatne

#139214 29/06/2002 23:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
spojrzalem, teraz Twoja kolej;)

#139215 05/07/2002 04:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
........ co jak co ale w tym sezonie GKS KATOWICE pokaze prawdziwe swe oblicze .........

[Linked Image] ............ he he he

.........tylko szkoda GKS TYCHY ........ [Linked Image] ,że ich tak pokroili ........

#139216 26/07/2002 05:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
hehehehehehe
Patricus ty chyba nie wiesz co sie dzieje w swiatku polskiego hokeja skoro mówisz ze GKS cos zwojuje .
Popatrz na transfery i na sytuacje finansowa waszym zawodnikom blizej do zejscia pod ziemie i ropoczecia pracy w kopalni niz załozenia złotych medalków .
Unia w tym roku bedzie biła ale nie rywali tylko rekord serii wygranych meczy z rzedu .
Zobaczycie ze w tym roku beda lepsi od innych bardziej niz w latach poprzednich.
p.s. a tak w ogóle Patricus to ja sie wcale nie ciesze z tego powodu ze nie ma u nas dobrych druzyn mogacych odebrac Unii majstra i ze kluby nie maja kasy a poziom rozgrywek jest tragiczny.
-------------------------------------------------

ADOLF ZDRAJCA
ADOLF ZDRAJCA
ADOLF ZDRAJCA
ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA ADOLF ZDRAJCA

#139217 26/07/2002 16:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Savik
Więcej Ctrl + V nie mogłeś???
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139218 26/07/2002 16:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Dokladnie Savio!
Unia bedzie jeszcze silniesza niz w poprzednich sezonach a przy napewno slabszej dyspozycji reszty
druzyn niz w poprzednich sezonach moze to nam dac katastrofe jezeli chodzi bezposrednie spotkania z Oswiecimiem!! Ale cieszy mnie to, ze Ciebie wcale to nie cieszy,( tym bardziej mnie) bo i nie ma z czego-wiadomo o co chodzi.Czym bardziej wyrownany poziom w lidze miedzy druzynami tym... a zreszta komu ja to chce tlumaczyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A Patricu$ faktycznie jakos nie w temacie.

#139219 26/07/2002 16:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Acha Savio we wtorek Unia gra spring z HCO Ocelari
Mimo ze druzyny sa jeszcze w fazie pzygotowan chetnie zobacze ta konfrontacje bo byc moze bedzie to jedyna okazja w tym sezonie zobaczyc jak Unia dostaje baty na swoim lodowisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czyli ja z Tychow raczej sie zjawie tym bardziej ze lubie HCO no i Unie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehehehehe a raczej ich czesc kibicow. Wiec moze przy okazji jakies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: moze kilka(nascie?)hehehe
pozdrawiam.
Na forum Kamyk ma rzucic stosowny temat.

#139220 26/07/2002 16:40
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Ale mimo wszystko mam nadzieje ze bedziecie przyjezdzac do nas na mecze Unii, kibice podobno czekaja na Ciebie i kupili juz nawet cale pudelko nowych chinskich zapalniczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139221 27/07/2002 05:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał d.daro:
[qb]Ale mimo wszystko mam nadzieje ze bedziecie przyjezdzac do nas na mecze Unii, kibice podobno czekaja na Ciebie i kupili juz nawet cale pudelko nowych chinskich zapalniczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
A te chińskie zapalniczki nie są chyba na benzynę???
Bo Savik woli gaz...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139222 29/07/2002 12:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Nie chodzi o podpalanie Savika, w trakcie meczu rzucal sie zapalniczka z tyskimi kibicami na lodowisku w Tychach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A byli w sile az dwoch osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek:

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, rymoholik, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,895 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,347
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1