|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
Mogłbyś podać pare buków, w ktorych mozna wpłacic z netellera i wypłacic na polskie konto, i ile trzeba obracać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
jeszcze raz dzięki pascal123 @tomaces, pewnie jednym z takich bukow jest pinnacle. ich wypłaty poprzez przelew bankowy juz przetestowałem i wszystko spoko. A różnie to bywa z przelewami. dla przykładu debile z Centrebet nie umieli go dokonac  ale podpisuje się pod pytaniem kolegi, czyli do jakich buków jeszcze mozna wplacic kase natellerkiem (lub MB) a wypłacic izi przelewem bankowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
gamebookers ( nie wiem czy jeszcze można) + expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Misliscie cos takiego...
Mi netteler zablokowal konto pisze, ze tymczasowo w celu weryfikacji danych osobowych. Wie ktos o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
chris, jakbys choc troche przegladnal temat to bys wiedzial, ze taka weryfikacje przechodzi prawie kazdy Aby odblokowac konto zadzwon do nich, pogadasz chwilke i wszystko. Moesz poprosic o tlumacza jak masz problemy z angielskim. Rozmowa trwa okolo 6 minut pozniej oddzwaniaja po minucie i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Mi zablokowali, więc sobie zadzwoniłem. Problemów z angielskim nie mam, ale nie bardzo mogłem momentami zrozumieć mojego rozmówcę. Pani niestety nie mówiła płynną angielszczyzną, ale udało się dogadać. Mam nadzieję, że to jedorazowa akcja, bo nie mam zamiaru nabijać sobie rachunków dzwoniąć do US co jakiś czas, żeby sobie z nimi pokonwersować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
mi zablokowali od razu po zalożeniu praktycznie. powodem bylo to, ze mam neo (czyt. zmienne ip) ,a oni stosują taki rodzaj ochrony, ze tylko z jednego IP mozesz się logować. Ale zadzwoniłem, wyjaśniłem sprawe, ze mam zmienne IP. usuneli ten wymóg i juz wszystko bylo spoko. gadalem z nimi dwa razy po kilkanaście minut i zaplacilem za to jakies zupelne grosze, albo nawet nic - juz dokladnie nie pamiętam. w kazdym razie o "nabijaniu rachunkow" nie ma mowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Nie da sie do nich zadzwonic z komorki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
Nie da sie do nich zadzwonic z komorki? Zadzwon ze stacjonarnego to oddzwonią na komorke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
Chociaz z komorki tez sie da zadzwonic ale nie z kazdej sieci i są wieksze koszta niz ze stacjonarnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Ja wczoraj musiałem przecierpieć ten proces weryfikacyjny.
Wszedłem na livechat,właczyła sie niejaka Heidi.
Poprosiłem o callback,zadzwoniła do mnie,zapytała mnie o pytanie bezpieczeństwa,dodatkowo w jakiej kwocie był mój pierwszy depozyt ,akurat pamietam takie rzeczy no i po sprawie.
Odrazu powiedziała,że ok,account unlocked (ja bez tłumacza miałem,chciałem szybko i sprawnie,a z angielskim akurat śmigam,polecam taką opcje bo inaczej pewnie długo by sie czekało) no i faktycznie,orazu odblokowała konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
czyli do jakich buków jeszcze mozna wplacic kase natellerkiem (lub MB) a wypłacic izi przelewem bankowym. Nie wiem jak z netellerem ale w unibecie mozna wplacac MB/przelew i wyplacac MB/przelew. Np wplacasz MB wyplacasz przelewem i kasa na 3 dzien na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
w expekcie tak miałem.wpłacałem NT a wypłata na konto bankowe,chociaż teoretycznie nie powinno sie im to podobać.wypłata w ~20h na koncie już leżała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
Mam pytanie:
Konto neteller ma w $. Przy dokonaniu wypłaty na polskie konto przewalutowuje mi na EUR i do tego jest opłata 1,9% czyli z 2,500$ wychodzi 200 zł opłat za sam przelew. Co zrobic zeby nie bylo takich oplat?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Panowie jak wygladaja opłaty za przelewanie kasy w Netelerze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
i jak z opłatami za przewalutowanie.. i takie pytanie czy z Net'a mozna przelać kase do MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
jest mozliwosc zamkniecia konta neteller ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
witam, jaka jest procedura wpłat w netellerze? Czy jezeli chce wyplacac na dane konto bankowe , to wplata rowneiz musi byc z tego konta? Czy moge wplacic z innego konta neteller i wyplacic na konto bankowe po jakims czasie?
I czy sa jakies procedury weryfikacyjne? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Nie nie musi byc. Moze Ci ktos przeslac kase, a Ty ja mozesz wyplacic na swoje konto. Rejestrujesz i dzwonia do Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Sry, ze post pod postem
Zdaje sie, ze jesli chcesz przelac kase innej osobie musisz miec podniesiony status rachunku, czyli zweryfikowane konto bankowe - trwa to kilka dni.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|