Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
Mogłbyś podać pare buków, w ktorych mozna wpłacic z netellera i wypłacic na polskie konto, i ile trzeba obracać?

Bonus: Unibet
tomaces #1397947 15/07/2007 00:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
jeszcze raz dzięki pascal123 smile

@tomaces, pewnie jednym z takich bukow jest pinnacle. ich wypłaty poprzez przelew bankowy juz przetestowałem i wszystko spoko. A różnie to bywa z przelewami. dla przykładu debile z Centrebet nie umieli go dokonac smirk
ale podpisuje się pod pytaniem kolegi, czyli do jakich buków jeszcze mozna wplacic kase natellerkiem (lub MB) a wypłacic izi przelewem bankowym.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
gamebookers ( nie wiem czy jeszcze można) + expekt

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Misliscie cos takiego...

Mi netteler zablokowal konto pisze, ze tymczasowo w celu weryfikacji danych osobowych. Wie ktos o co chodzi?

chris #1398487 15/07/2007 03:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
chris, jakbys choc troche przegladnal temat to bys wiedzial, ze taka weryfikacje przechodzi prawie kazdy wink

Aby odblokowac konto zadzwon do nich, pogadasz chwilke i wszystko. Moesz poprosic o tlumacza jak masz problemy z angielskim. Rozmowa trwa okolo 6 minut pozniej oddzwaniaja po minucie i tyle.

Túlio #1398907 15/07/2007 05:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Mi zablokowali, więc sobie zadzwoniłem. Problemów z angielskim nie mam, ale nie bardzo mogłem momentami zrozumieć mojego rozmówcę. Pani niestety nie mówiła płynną angielszczyzną, ale udało się dogadać.
Mam nadzieję, że to jedorazowa akcja, bo nie mam zamiaru nabijać sobie rachunków dzwoniąć do US co jakiś czas, żeby sobie z nimi pokonwersować.

skottie #1398945 15/07/2007 05:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
mi zablokowali od razu po zalożeniu praktycznie. powodem bylo to, ze mam neo (czyt. zmienne ip) ,a oni stosują taki rodzaj ochrony, ze tylko z jednego IP mozesz się logować. Ale zadzwoniłem, wyjaśniłem sprawe, ze mam zmienne IP. usuneli ten wymóg i juz wszystko bylo spoko.
gadalem z nimi dwa razy po kilkanaście minut i zaplacilem za to jakies zupelne grosze, albo nawet nic - juz dokladnie nie pamiętam. w kazdym razie o "nabijaniu rachunkow" nie ma mowy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Nie da sie do nich zadzwonic z komorki?

chris #1399609 15/07/2007 19:20
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
Originally Posted by chris
Nie da sie do nich zadzwonic z komorki?

Zadzwon ze stacjonarnego to oddzwonią na komorke smile

tomaces #1399615 15/07/2007 19:22
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
Chociaz z komorki tez sie da zadzwonic ale nie z kazdej sieci i są wieksze koszta niz ze stacjonarnego.

tomaces #1399636 15/07/2007 19:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Ja wczoraj musiałem przecierpieć ten proces weryfikacyjny.

Wszedłem na livechat,właczyła sie niejaka Heidi.

Poprosiłem o callback,zadzwoniła do mnie,zapytała mnie o pytanie bezpieczeństwa,dodatkowo w jakiej kwocie był mój pierwszy depozyt ,akurat pamietam takie rzeczy no i po sprawie.

Odrazu powiedziała,że ok,account unlocked (ja bez tłumacza miałem,chciałem szybko i sprawnie,a z angielskim akurat śmigam,polecam taką opcje bo inaczej pewnie długo by sie czekało) no i faktycznie,orazu odblokowała konto

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by rockeman
czyli do jakich buków jeszcze mozna wplacic kase natellerkiem (lub MB) a wypłacic izi przelewem bankowym.

Nie wiem jak z netellerem ale w unibecie mozna wplacac MB/przelew i wyplacac MB/przelew. Np wplacasz MB wyplacasz przelewem i kasa na 3 dzien na koncie

Logan #1399668 15/07/2007 19:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
w expekcie tak miałem.wpłacałem NT a wypłata na konto bankowe,chociaż teoretycznie nie powinno sie im to podobać.wypłata w ~20h na koncie już leżała

Kacpro #1404731 17/07/2007 21:59
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
Mam pytanie:

Konto neteller ma w $. Przy dokonaniu wypłaty na polskie konto przewalutowuje mi na EUR i do tego jest opłata 1,9% czyli z 2,500$ wychodzi 200 zł opłat za sam przelew. Co zrobic zeby nie bylo takich oplat?

tomaces #1419029 23/07/2007 18:00
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Panowie jak wygladaja opłaty za przelewanie kasy w Netelerze ?

crova #1419040 23/07/2007 18:02
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
i jak z opłatami za przewalutowanie.. i takie pytanie czy z Net'a mozna przelać kase do MB ?

crova #1419177 23/07/2007 19:10
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
jest mozliwosc zamkniecia konta neteller ?

rozmus #1423896 25/07/2007 02:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
witam,
jaka jest procedura wpłat w netellerze?
Czy jezeli chce wyplacac na dane konto bankowe , to wplata rowneiz musi byc z tego konta?
Czy moge wplacic z innego konta neteller i wyplacic na konto bankowe po jakims czasie?

I czy sa jakies procedury weryfikacyjne?
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Nie nie musi byc. Moze Ci ktos przeslac kase, a Ty ja mozesz wyplacic na swoje konto.
Rejestrujesz i dzwonia do Ciebie.

chris #1424423 25/07/2007 04:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Sry, ze post pod postem

Zdaje sie, ze jesli chcesz przelac kase innej osobie musisz miec podniesiony status rachunku, czyli zweryfikowane konto bankowe - trwa to kilka dni.

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, burbon, Sensei, rymoholik, Akhu, aker, kamel, rafal08, betowiec), 800 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,661
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1