Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Witam ponownie.


Pragne powitac w naszym gronie kolejnych 2 Clubowiczow smile


Oto najaktualniejsza lista.

1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Zedytowalem regulamin zaznaczajac najwazniejsze zmiany w porownaniu z zeszlym sezonem. Wciaz czekamy na Wasze propozycje.

Lista bukmacherow nie jest zamknieta, mozna jeszcze dorzucic ze dwie popularne firmy, prosze o opinie.

Sam regulamin nie jest jeszcze koncowa wersja i wciaz mozliwe jest wniesienie poprawek.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Może dodać Expekt/Unibet ?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
witam jako fan drużyny angielskiej również chciałbym wziąść udział w tym przedsięwzięciu ... jako że liga angielska nie jest mi obca smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Dodalem unibet i expekt.

Kolejni zawodnicy, ktorzy dolaczyli do Clubu to: Remigiusz, Piotrek_ndm ( odzywal sie do mnie na priva) oraz Piecia ( priv do [T]-errora.


1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia


Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
I jeszcze jedna sprawa, nie wiem co mi sie pokrecilo ale bylem swiecie przekonany, ze nizsze ligi ( poza Premiership) startuja 4 sierpnia. Sprawdzilem terminarz na bbc.com i jednak wszyscy zaczynaja dopiero 11 sierpnia. Zatem to tez bedzie start naszych rozgrywek.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Originally Posted by konstruktor1
Witaj jinx,
A jak prace nad stronka?

Niestety nie dam rady, gdyż żona podjęła kolejne studia (podyplomowe tym razem) i na mnie spada obowiązek opieki nad naszą dzidzią. Po prostu nie wyrobię czasowo, ale pomysł pozostał.
Jednak nie powinno mi to przeszkodzić w aktywności na forum, co ciekawsze kąski powinienem podrzucić.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
oczywiscie ze zagram :)))))))))

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
oj dawno mnie tu nie bylo, nie wiedzialem ze cos sie dzieje w kwestii British Clubu, jesli mozna to jestem z Wami smile

na ile osob chcecie to zrobic?

tak czy siak ja chce być:)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
smile Witaj Feel - Tsu w Clubie. Na PM odzywal sie do mnie takze Maxi , wiec mamy dwoch nowych zawodnikow.


Nie wiem jaka bedzie gorna granica przyjec. Ja mam sporo czasu wolnego wiec jesli kazdy sumiennie bedzie podsumowywal swoje typy to dla mnie ich podliczenie i zrobienie tabel co tydzien nie bedzie problemem. Mysle, ze 30 - 35 osob moze wystartowac spokojnie.

[T]-error poruszyl kwestie w temacie o Regulaminie. Proponowalbym przyznawanie bonusu w wysokosci +300 dla kazdego zawodnika, ktory w danej kolejce bedzie mial 100 % skutecznosc typow ( 5/5).

Czy wciaz nie ma zadnych znakow zycia od Eldorado?


Obecna lista zawodnikow :


1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia
20. Feel-Tsu
21. Maxi

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Panowie,

Sytuacja wyglada tak. Ostatecznie zdecydowalismy, ze maksymalna ilosc miejsc bedzie wynosic 30. Do listy uczestnikow dopisuje jeszcze rafaela86, ktory kontaktowal sie ze mna na privie. W wolnej puli pozostana 2 miejsca ( lub 3 jesli mura nie zdecyduje sie zagrac, czekam na odpowiedz od niego). Natomiast pozostale 5 bedzie mial do rozdysponowania [T]-error.

Aktualna lista uczestnikow:

1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia
20. Feel-Tsu
21. Maxi
22. rafael86


Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
witam. dzięki za info konstruktor - dopiero dziś zauważyłem i mam możliwość reakcji z mojej strony wink

oczywiście jestem chętny i jeśli macie jeszcze wolne miejsca i rada ligi mnie przyjmie laugh to włączam sie do gry

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Witaj mura w szeregach Clubowiczow. Zaczynamy za 27 dni. Ja juz trace spokoj ducha przynam szczerze. Dobrze, ze sie juz zaczely sparingi.


Akutalna lista:


1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia
20. Feel-Tsu
21. Maxi
22. rafael86
23. mura

Pozdrawiam

Last edited by konstruktor1; 16/07/2007 03:38.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Honorowy tytuł Lord British Club jest znowóż do wzięcia wink

bless))

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Witam Panowie. Jak jest jeszcze miejsce i zgoda abym wzial udzial to chetnie zagram.

piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Witaj Tulio w Clubie.


Akutalna lista:


1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia
20. Feel-Tsu
21. Maxi
22. rafael86
23. mura
24. Tulio



Jeszcze 3 tygodnie udreki wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Pomału możesz odliczać dni do rozpoczęcia sezonu wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Piecia ja juz od tygodnia obliczam godziny . Jestem ciezkim przypadkiem uzaleznienie od angielskiej pilki smile .

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

hehe konstruktor ja również, zwłaszcza tej na najwyższym poziomie

ale nie spinajcie się tak, przecież i tak wiadomo kto wygra laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by mura
hehe konstruktor ja również, zwłaszcza tej na najwyższym poziomie

ale nie spinajcie się tak, przecież i tak wiadomo kto wygra laugh laugh laugh
Wiadome, Liverpooooooool ! hura

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1