|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Witam ponownie. Pragne powitac w naszym gronie kolejnych 2 Clubowiczow  Oto najaktualniejsza lista. 1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Zedytowalem regulamin zaznaczajac najwazniejsze zmiany w porownaniu z zeszlym sezonem. Wciaz czekamy na Wasze propozycje.
Lista bukmacherow nie jest zamknieta, mozna jeszcze dorzucic ze dwie popularne firmy, prosze o opinie.
Sam regulamin nie jest jeszcze koncowa wersja i wciaz mozliwe jest wniesienie poprawek.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Może dodać Expekt/Unibet ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932 |
witam jako fan drużyny angielskiej również chciałbym wziąść udział w tym przedsięwzięciu ... jako że liga angielska nie jest mi obca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Dodalem unibet i expekt.
Kolejni zawodnicy, ktorzy dolaczyli do Clubu to: Remigiusz, Piotrek_ndm ( odzywal sie do mnie na priva) oraz Piecia ( priv do [T]-errora.
1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
I jeszcze jedna sprawa, nie wiem co mi sie pokrecilo ale bylem swiecie przekonany, ze nizsze ligi ( poza Premiership) startuja 4 sierpnia. Sprawdzilem terminarz na bbc.com i jednak wszyscy zaczynaja dopiero 11 sierpnia. Zatem to tez bedzie start naszych rozgrywek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Witaj jinx, A jak prace nad stronka? Niestety nie dam rady, gdyż żona podjęła kolejne studia (podyplomowe tym razem) i na mnie spada obowiązek opieki nad naszą dzidzią. Po prostu nie wyrobię czasowo, ale pomysł pozostał. Jednak nie powinno mi to przeszkodzić w aktywności na forum, co ciekawsze kąski powinienem podrzucić. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
oczywiscie ze zagram :)))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
oj dawno mnie tu nie bylo, nie wiedzialem ze cos sie dzieje w kwestii British Clubu, jesli mozna to jestem z Wami  na ile osob chcecie to zrobic? tak czy siak ja chce być:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
 Witaj Feel - Tsu w Clubie. Na PM odzywal sie do mnie takze Maxi , wiec mamy dwoch nowych zawodnikow. Nie wiem jaka bedzie gorna granica przyjec. Ja mam sporo czasu wolnego wiec jesli kazdy sumiennie bedzie podsumowywal swoje typy to dla mnie ich podliczenie i zrobienie tabel co tydzien nie bedzie problemem. Mysle, ze 30 - 35 osob moze wystartowac spokojnie. [T]-error poruszyl kwestie w temacie o Regulaminie. Proponowalbym przyznawanie bonusu w wysokosci +300 dla kazdego zawodnika, ktory w danej kolejce bedzie mial 100 % skutecznosc typow ( 5/5). Czy wciaz nie ma zadnych znakow zycia od Eldorado? Obecna lista zawodnikow : 1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia 20. Feel-Tsu 21. Maxi Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Panowie,
Sytuacja wyglada tak. Ostatecznie zdecydowalismy, ze maksymalna ilosc miejsc bedzie wynosic 30. Do listy uczestnikow dopisuje jeszcze rafaela86, ktory kontaktowal sie ze mna na privie. W wolnej puli pozostana 2 miejsca ( lub 3 jesli mura nie zdecyduje sie zagrac, czekam na odpowiedz od niego). Natomiast pozostale 5 bedzie mial do rozdysponowania [T]-error.
Aktualna lista uczestnikow:
1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia 20. Feel-Tsu 21. Maxi 22. rafael86
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
witam. dzięki za info konstruktor - dopiero dziś zauważyłem i mam możliwość reakcji z mojej strony  oczywiście jestem chętny i jeśli macie jeszcze wolne miejsca i rada ligi mnie przyjmie  to włączam sie do gry pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Witaj mura w szeregach Clubowiczow. Zaczynamy za 27 dni. Ja juz trace spokoj ducha przynam szczerze. Dobrze, ze sie juz zaczely sparingi.
Akutalna lista:
1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia 20. Feel-Tsu 21. Maxi 22. rafael86 23. mura
Pozdrawiam
Last edited by konstruktor1; 16/07/2007 03:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Honorowy tytuł Lord British Club jest znowóż do wzięcia  bless))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Witam Panowie. Jak jest jeszcze miejsce i zgoda abym wzial udzial to chetnie zagram. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Witaj Tulio w Clubie. Akutalna lista: 1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia 20. Feel-Tsu 21. Maxi 22. rafael86 23. mura 24. Tulio Jeszcze 3 tygodnie udreki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Pomału możesz odliczać dni do rozpoczęcia sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Piecia ja juz od tygodnia obliczam godziny . Jestem ciezkim przypadkiem uzaleznienie od angielskiej pilki  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
hehe konstruktor ja również, zwłaszcza tej na najwyższym poziomie ale nie spinajcie się tak, przecież i tak wiadomo kto wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
hehe konstruktor ja również, zwłaszcza tej na najwyższym poziomie ale nie spinajcie się tak, przecież i tak wiadomo kto wygra  Wiadome, Liverpooooooool ! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|