|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
dzis podczas emczu w piłke koles niemiłosiernie mocno kopnął mnie w noge kostka spuchnieta w prawdzie noge moge postawiac ale poruszanie raczej nie jest mozliwe.jutro przeswietlnie.co polecacie na okłąd na szybkiego?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
okłady z octu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
oklad z młodych cycek:)
a na powaznie to lod
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
idz na pogotowie i odrazu dostaniesz skierowanie do szpitala na dzisd na przeswietlenie jutro moze byc zapozno bo nigdy nie wiadomo co w srodku piszczy ja kiedys tak olalem sprawe a potem okazalo sie ze jakies tam zapalenie sie wdalo( niez nam sie n tym) oklad zrobilem z lodu potem altacet spuchlizna zeszla wiec nei poszlem do lekarza a za tydzien noga w kostce tak bolala ze juz musialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
lodem caly czas przykladaj i niepotrzebnie nie ruszaj....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
z cala pewnoscia na niej nie stawaj ... a tak to jak koledzy powiedzieli altacet i lod ... i nie daj sobie wcisnac w gips 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Przede wszystkim do lekarza i jeśli trzeba to gips jak najbardziej wskazany bo w przeciwnym wypadku może stać się tak że kostka nawet po "wyleczeniu" bedzie już ulegac skręceniu czy zwichnięciu jak tylko zle na nią staniesz !!
Polecam maść Reparil
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Mi pomogła rehabilitacja laserem, koszt to z tego co pamiętam 80 czy 100 pln, ale to było 2 czy 3 lata temu. Przed tą kuracją każde mocniejsze nastąpienie(a ważę dość sporo) bolało, choć ortopeda powiedział, że wszystko w porządku, po kuracji dochodziłem do siebie przez 2 tygodnie(żadnych biegań, nadwyrężeń), ale w końcu mogę powiedzieć, że kostkę mam w 100% sprawną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
skrecenie stawu skokowego nie ma złamania tylko skrecenie.na razie ebz gipsu spamuje altacetem i w sode na kontorle jak nie to gips 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
co powiecie?  przjebane jak dla mnie lewa juz kiedys skrecilem z tym ze tam pękłą mi jeszcze torebka stawowa  teraz boklli jak choera ale moze jakos ebdzie ile absencji w chodzeniu o piłce juz nie wspomne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
co powiecie?  przjebane jak dla mnie lewa juz kiedys skrecilem z tym ze tam pękłą mi jeszcze torebka stawowa  teraz boklli jak choera ale moze jakos ebdzie ile absencji w chodzeniu o piłce juz nie wspomne... Z pękniętą torebką to jak już wspominałem, rehabilitacja laserem oraz noszenie cały czas bandaża elastycznego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385 |
mielem identyczną sytuacje, pojechałem do lekarza i tak samo kazał mi przyjsc za 2-3 dni na kontrolę, skonczylo to sie gipsem na 3 tyg. teraz mam pamiątkę po grze bo od marca mam cały czas spuchniętą  co prawda nie jest ona juz taka jak wcześniej, czyli wielkości piłki do tenisa ale spuchnięta jeszcze jest. Miałem miesiąc rehabilitacji i dopiero 3 dni temu odważyłem sie pierwszy raz od urazu zagrać w gałę. A co do okładów to ja stosowałem altacet a przed nim wkładałem nogę do wody w ktorej mialem rozpuszczone szare mydło, bądż jakies tam żele  Życze szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka