Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1402968 17/07/2007 02:39
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Tak jak w temacie, moze wiecie jak mozna najtaniej dojechac do Grecji, moze ktos podrozowal autakarem i zna jakies namiary na taniego przewoźnika. Za wszelką pomoc dziękuje.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Lepiej o takiej opcji jak najszybciej zapomnij...

Kilka ładnych lat temu jechałem autokarem do Grecji na wakacje - jedna wielka masakra! 40h męczarni...

Kupuj bilet na samolot i po krzyku - nie dość, że szybciej i wygodniej to znacznie BEZPIECZNIEJ.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by tomo
Kilka ładnych lat temu jechałem autokarem do Grecji na wakacje - jedna wielka masakra! 40h męczarni...

Ja też tak jechałem. Faktycznie, męcząca jazda, choć bezpieczna jak jedzie autokar. Gorzej by to mogło wygladać prywatnym autkiem.
Ale dziś mam fajne wspomnienia
- rumuńska milicja i pilnowanie, by autobus przejechał bezpiecznie laugh
- bułgarskie pewexy strzeżone przez mafię z kalachami laugh
- nocna przeprawa przez Dunaj
- "odkażanie" kół na granicy Mecedońskiej
i trochę innego folkloru z Bałkanów
To też warto zobaczyć

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
To nie dla mnie, ktoś mnie poprosił żebym sprawdził, pare połączeń już znalazłem. Gdyby to o mnie chodziło to pewnie, że bym się nie tłukł tyle godzin, tyle że ja nawet nie mam urlopu w tym roku frown

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
W kwietniu taka podróż zajęła mi chyba ok 10 godzin. Z tym że najpierw samochodem do Berlina, później samolotem z Berlina do Monachium i ponownie samolotem z Monachium do Aten. Ale wiem, że moglo to trwać krócej, bo chyba z Poznania coś tam leciało też, ale firma tak wybrała...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by rene
Ja też tak jechałem. Faktycznie, męcząca jazda, choć bezpieczna jak jedzie autokar. Gorzej by to mogło wygladać prywatnym autkiem.
Ale dziś mam fajne wspomnienia
- rumuńska milicja i pilnowanie, by autobus przejechał bezpiecznie laugh
- bułgarskie pewexy strzeżone przez mafię z kalachami laugh
- nocna przeprawa przez Dunaj
- "odkażanie" kół na granicy Mecedońskiej
i trochę innego folkloru z Bałkanów
To też warto zobaczyć

dlatego minn wybrałem autokar, nie chodzi mi o "przelecenie" tej trasy w 2 godziny, załaduje sporo wody ognistej i liczę na ciekawe doznania :] obym się nie przeliczył... chociaż wtedy po prostu będę spał, a autokar i tak jest klimatyzowany.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1