Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1408586 19/07/2007 08:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
Z serii pytań `oryginalnych inaczej` tongue :
czy i gdzie można znaleźc namiot w rodzaju: mały, składany, dający się zmieścić do średniej wielkości plecaka podróżnego i zajmujący tam w miarę niewiele miejsca grin, a także dający się stosunkowo bezproblemowo rozłożyć?
Z góry uprzedzam, że w kwestii namiotów byłem dotychczas kompletnym ignorantem grin.
Pozdrawiam wink.

Bonus: Unibet
Ulvgaard #1408623 19/07/2007 13:19
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
ostatnio w Tesco widziałem za 89 zł. Wyglądał całkiem całkiem smile

Ulvgaard #1408625 19/07/2007 13:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Mozna w sklepie sportowym np laugh

Stoin #1408629 19/07/2007 13:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Przejrzyj:
http://www.e-horyzont.pl/site/

Nie jest to oferta na poziomie cenowym Tesco czy Makro ale wg mnie warto dac troche wiecej i miec lepszy jakosciowo produkt. Dwoch znajomych u nich kupowalo i sa zadowoleni.

WojtekK

Ulvgaard #1408644 19/07/2007 14:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by Ulvgaard
Z serii pytań `oryginalnych inaczej` tongue :
czy i gdzie można znaleźc namiot w rodzaju: mały, składany, dający się zmieścić do średniej wielkości plecaka podróżnego i zajmujący tam w miarę niewiele miejsca grin, a także dający się stosunkowo bezproblemowo rozłożyć?
Z góry uprzedzam, że w kwestii namiotów byłem dotychczas kompletnym ignorantem grin.
Pozdrawiam wink.

Mazury Suwalszczyzna pole namiotowe tylko trzeba chwile poczekać coby nikogo w pobliżu nie było, zupełnie za darmo a w środku często jeszcze jakieś gadzety znajdziesz grin

siwy212 #1411608 20/07/2007 07:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
Polecam namiot firmy Fjord Nansen, model Andy II. Używam go już ponad 2 lata, żadnych niespodzianek, klejone szwy, błyskawiczne rozkładanie, obecnie do dostania za 3 stówy.
http://www.allegro.pl/item217143146_namiot_2_os_andy_ii_fjord_nansen_producent_.html


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1