|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mam takie pytanko, ściągnąłem film w wersji rmvb i chciałbym go zamienić na avi tak żeby móc obejrzeć go na domowym dvd. ktoś może polecić jakiś program do konwersji i urzyczyć porady jak nagrywać filmy na płytki cd zeby dvd nie miało problemu z odtworzeniem filmu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
mam takie pytanko, ściągnąłem film w wersji rmvb i chciałbym go zamienić na avi tak żeby móc obejrzeć go na domowym dvd. ktoś może polecić jakiś program do konwersji i urzyczyć porady jak nagrywać filmy na płytki cd zeby dvd nie miało problemu z odtworzeniem filmu? http://www.google.com/search?q=rmvb+to+avi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69 |
czy ktos mzoe poratowac mnie linkiem do dobrej wersji noda ?
takiej nie trialowej?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
czy ktos mzoe poratowac mnie linkiem do dobrej wersji noda ?
takiej nie trialowej?
pozdrawiam sciagnij sobie nod32 fix ! to jest dodatek dzieki ktoremu noda bedziesz miał pełnego. Nie ma wersji nie trialowej. Albo aktywujesz sobie kodem i masz full , albo robisz numer z zegarkiem windowsa lub instalujesz fixa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
a ja mam taki pytanie..nie dzialaja mi krotkie filmiki na np: wiadomosciach wp takze wptv nie idzie ...to jest problem jakis wtyczek czy media playera.. o co chodzie
POMOCY POMOCY
mam viste i sprawdzalem to juz na mozili operze IE
co mam zrobic?????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
ten 2 lepszy , a firma moze mało znana a pozadna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
a ja mam taki pytanie..nie dzialaja mi krotkie filmiki na np: wiadomosciach wp takze wptv nie idzie ...to jest problem jakis wtyczek czy media playera.. o co chodzie
POMOCY POMOCY
mam viste i sprawdzalem to juz na mozili operze IE
co mam zrobic????? media playera ! sciagnij sobie windows media player 10 minimum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
crova mam nawt 11 i nic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
crova mam nawt 11 i nic... zbacz czy masz apore systemowa wlaczona i czy ona ci nie blokuje tego gowienka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4 |
Jeżeli wiecie skąd można pobrać pełną wersje BestPlayera lub innego dobrego odtwarzacza plików avi proszę o kontakt na numer gg:9068597 z góry dziękuje...  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam Laptop Toshiba L30-10W Kupiłem ten Laptop Za cholere juz nie wiem czy nagrywarka dvd czy cd rw jest w tym laptopie, w Vobisie powiedział ze mozna nagrywac tylko plyty CD,
w opisie jest:
Możliwość korzystania z mobilnych multimediów i oglądania dysków DVD w drodze dzięki zintegrowanej stacji dysków DVD Super Multi (Double Layer), obsługującej nagrywalne, dwuwarstwowe dyski DVD
Nagrywarka DVD±RW DL (Dual Layer)
czyli jest nagrywarka dvd czy nie?
Sprzedawca mi mowi ze nie ma a z tego co czytam w specyfikacji niby mozna nagrywac DVD plytki....i juz sam nie wiem:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Nagraj, jak sie nagra to mozna, jak nie to nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Mam zamiar kupić iplusa i potrzebny mi jest jakiś program który policzy ile ściągam danych żebym wiedział czy np. limit 1GB mi wystarczy. Jakby ktoś znał taki program byłbym bardzo wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
NetMeter [ pobieralnia.pl] - on ci policzy ile wysłałeś i ściągnąłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Wielkie dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Ja tez mam maly problem. Komuter dotychczas chodzil bez zarzutow, a dzisiaj wlaczam i ladowanie Xp'ka trwa z 10 minut, jak juz sie zaladuje to nawet na otwarcie glupiego gadu-gadu trzeba czekac bardzo dlugo, czyli ogolne spowolnienie wszysktkiego... czym to moze byc spowodowane ? mozliwe ze dysk pada ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|