Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#1402099 16/07/2007 21:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
mam takie pytanko, ściągnąłem film w wersji rmvb i chciałbym go zamienić na avi tak żeby móc obejrzeć go na domowym dvd. ktoś może polecić jakiś program do konwersji i urzyczyć porady jak nagrywać filmy na płytki cd zeby dvd nie miało problemu z odtworzeniem filmu?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by marzano
mam takie pytanko, ściągnąłem film w wersji rmvb i chciałbym go zamienić na avi tak żeby móc obejrzeć go na domowym dvd. ktoś może polecić jakiś program do konwersji i urzyczyć porady jak nagrywać filmy na płytki cd zeby dvd nie miało problemu z odtworzeniem filmu?

http://www.google.com/search?q=rmvb+to+avi

Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
czy ktos mzoe poratowac mnie linkiem do dobrej wersji noda ?

takiej nie trialowej?


pozdrawiam

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Makaveli
czy ktos mzoe poratowac mnie linkiem do dobrej wersji noda ?

takiej nie trialowej?


pozdrawiam



sciagnij sobie nod32 fix ! to jest dodatek dzieki ktoremu noda bedziesz miał pełnego. Nie ma wersji nie trialowej. Albo aktywujesz sobie kodem i masz full , albo robisz numer z zegarkiem windowsa lub instalujesz fixa!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Makaveli
czy ktos mzoe poratowac mnie linkiem do dobrej wersji noda ?

takiej nie trialowej?


pozdrawiam

http://u90.eset.com/nod_upd/
http://www.nod32.vareza.net/

wpisz te servery nawet do triala smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
zamierzam kupic sobie skaner, ale nie bardzo sie orientuje jaki wybrac.. na allegro widzialem pare w granicach 100-150zl i wlasnie tyle zamierzam wydac na ten sprzet.

http://allegro.pl/item214842249_salon_mustek_bear_paw_2400_cu_plus_fvt_warszawa.html
http://allegro.pl/item214085433_scaner_super_foto_4800_x_2400_przyst_na_slajdy.html

co myslicie o tych modelach? wybrac ktorys z tych czy moze ktos poleci mi jeszcze cos specjalnego? wink piwo


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
a ja mam taki pytanie..nie dzialaja mi krotkie filmiki na np: wiadomosciach wp takze wptv nie idzie ...to jest problem jakis wtyczek czy media playera.. o co chodzie

POMOCY
POMOCY

mam viste i sprawdzalem to juz na mozili operze IE

co mam zrobic?????

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by luk4sz_
zamierzam kupic sobie skaner, ale nie bardzo sie orientuje jaki wybrac.. na allegro widzialem pare w granicach 100-150zl i wlasnie tyle zamierzam wydac na ten sprzet.

http://allegro.pl/item214842249_salon_mustek_bear_paw_2400_cu_plus_fvt_warszawa.html
http://allegro.pl/item214085433_scaner_super_foto_4800_x_2400_przyst_na_slajdy.html

co myslicie o tych modelach? wybrac ktorys z tych czy moze ktos poleci mi jeszcze cos specjalnego? wink piwo



ten 2 lepszy , a firma moze mało znana a pozadna

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by john
a ja mam taki pytanie..nie dzialaja mi krotkie filmiki na np: wiadomosciach wp takze wptv nie idzie ...to jest problem jakis wtyczek czy media playera.. o co chodzie

POMOCY
POMOCY

mam viste i sprawdzalem to juz na mozili operze IE

co mam zrobic?????


media playera ! sciagnij sobie windows media player 10 minimum

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
crova mam nawt 11 i nic...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by john
crova mam nawt 11 i nic...
zbacz czy masz apore systemowa wlaczona i czy ona ci nie blokuje tego gowienka smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4
Jeżeli wiecie skąd można pobrać pełną wersje BestPlayera lub innego dobrego odtwarzacza plików avi proszę o kontakt na numer gg:9068597 z góry dziękuje... smile
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam
Laptop Toshiba L30-10W
Kupiłem ten Laptop
Za cholere juz nie wiem czy nagrywarka dvd czy cd rw jest w tym laptopie, w Vobisie powiedział ze mozna nagrywac tylko plyty CD,

w opisie jest:

Możliwość korzystania z mobilnych multimediów i oglądania dysków DVD w drodze dzięki zintegrowanej stacji dysków DVD Super Multi (Double Layer), obsługującej nagrywalne, dwuwarstwowe dyski DVD

Nagrywarka DVD±RW DL (Dual Layer)

czyli jest nagrywarka dvd czy nie?

Sprzedawca mi mowi ze nie ma a z tego co czytam w specyfikacji niby mozna nagrywac DVD plytki....i juz sam nie wiem:-/



Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Nagraj, jak sie nagra to mozna, jak nie to nie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Mam zamiar kupić iplusa i potrzebny mi jest jakiś program który policzy ile ściągam danych żebym wiedział czy np. limit 1GB mi wystarczy. Jakby ktoś znał taki program byłbym bardzo wdzięczny.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
NetMeter [pobieralnia.pl] - on ci policzy ile wysłałeś i ściągnąłeś

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Wielkie dziękipiwo

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ??

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Ja tez mam maly problem. Komuter dotychczas chodzil bez zarzutow, a dzisiaj wlaczam i ladowanie Xp'ka trwa z 10 minut, jak juz sie zaladuje to nawet na otwarcie glupiego gadu-gadu trzeba czekac bardzo dlugo, czyli ogolne spowolnienie wszysktkiego... czym to moze byc spowodowane ? mozliwe ze dysk pada ?

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, JelineK, $-man, alfa), 1,353 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,739
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1