Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by superges
Ja dziś podrywałem kelnerki w pizza hut;)

Fajnie się pośmialiśmy;p, prawie tacke upuściła;)

W poniedziałek wszystkie zwolnię ...

tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Podchodzisz do laski i mówisz

Hallo hallo czy mógłbym nawiązać dialog???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Masz zeby jak gwiazdy..... takie zolte i oddalone od siebie tongue

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Ruchasz się ? czy trzeba z tobą chodzić ? laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
POdobasz mi sie wink nie spierdol tego...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Klakier
POdobasz mi sie wink nie spierdol tego...

dobre piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Jakubosiu
Ruchasz się ? czy trzeba z tobą chodzić ? laugh
zajebałeś mi Tym tekstem !! laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Klakier
POdobasz mi sie wink nie spierdol tego...

To jest ciekawe grin

Originally Posted by Jakubosiu
Ruchasz się ? czy trzeba z tobą chodzić ? laugh

A to to gdzies slyszalem laugh I nawet nie wiem czy nie podzialalo laugh
Ale to wszystko zalezy na jaka kobiete sie trafi cool

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by lupus
Nie, zreszta nie chce mi sie o tym mowic.

Poza tym, tu tez wiecej nie wchodze, bo tylko doła lapie...

A jednak wlazlem wink

Zwiazek kobiety o ktorym pisalem tam kilka stron wczesniej sie rozpadl wink
Dawalem im gora po roku, a zakonczylo sie po 2 miesiacach wink
Czyli koncem maja.
Od tego czasu kontakt z NIA momentalnie odzyl (sama przyszla do mnie wink )
Znow ze soba rozmawiamy, stare dobre czasy smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Klakier
POdobasz mi sie wink nie spierdol tego...

rzuć jej te hasło lupus wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
-Prześpisz sie ze mną za 100 $ ?
-Nie.
-Ale mi są potrzebne te pieniadze.

grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Oglnie wyszlo tak jak sadzilem, przedzial wieku nie ten, za madra dla gowniarza.

Teraz jej nie ma, poleciala pare dni temu do IRL wraca koncem wrzesnia yeah spotkanie wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Poznałem fajna dziewczyne poprzez neta tzn poprzez g-g ! Piszemy ze soba juz okolo miesiac ostatnio zaczelismy do siebie dzwonic. Ona teraz jest w Zakopcu na waksach wraca w niedziele postanowilsmy sie spotkac we wtorek i isc do kina ... Teraz mam taki maly problem ... ja juz praktycznie znam ja na pamiec wiem co lubi a czego nie lubi itp. O czym rozmawiac z dziewczyna w kinie oczywiscie szkola odpada hehe. Jakies dobre rady od doswiadczonych kolegow ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Moim zdaniem kino to zły pomysł na pierwszą randkę, choćby dlatego właśnie że za bardzo pogadać nie można. Myślę, że powinieneś zabrać koleżankę na jakiś spacer i w pięknych okolicznościach przyrody pogadać sobie z nią o tym i o owym... do kina możecie pójść później, jak już trochę sie poznacie. Przynajmniej nie będzie sztywno i dziwnie...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by marzano
Moim zdaniem kino to zły pomysł na pierwszą randkę, choćby dlatego właśnie że za bardzo pogadać nie można. Myślę, że powinieneś zabrać koleżankę na jakiś spacer i w pięknych okolicznościach przyrody pogadać sobie z nią o tym i o owym... do kina możecie pójść później, jak już trochę sie poznacie. Przynajmniej nie będzie sztywno i dziwnie...


nio tylko to byla jej propozycja .... smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Przed jedną z imprez w Mielnie troszkę sobie popiłem i potem poszedłem do klubu. A że ja po kilku piwkach mam gadane (głupio gadane...) to po podejściu do pewnej niewiasty nawiązała się taka mini-rozmowa:

Ja: Cześć, na pewno Twój chłopak Ci już to mówił, ale masz zajebiste buty"

Ona: "Hehe dzięki, ale ja nie mam chłopaka"

No i potem już jakoś poszło z górki. Coś zacząłem gadać o tym żebyśmy potańczyli sobie bo na pewno dobrze tańczy itd

Chyba zadziałało bo szybko do domu nie wróciłem.

A drugi tekst jest jeszcze prostszy. "Czemu tak fajnie tańczysz?"

I właśnie dzięki temu, że to zdanie pytające to laska nie może odpowiedzieć samego "Dzięki" albo "Hehe dziękuję" tylko zawsze nawiąże się jakaś mini rozmowa, a potem wspólny taniec smile Uwierzcie, że to działa wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
no ale to nie znaczy że jest to idealna propozycja na pierwszą randkę. W końcu do kina idzie się oglądać film, a nie pogadać (no chyba że para ma już jakiś staż to może iść po prostu do kina wink )
Zrób jak uważasz ale spacer jest moim zdaniem lepszym pomysłem, w końcu jest świetna pogoda. ewentualnie możecie pójść do jakiegoś pubu na piwko (mnóstwo lokali rozstawia parasole na rynkach i tam można sobie miło spędzić czas).

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by shane
Przed jedną z imprez w Mielnie troszkę sobie popiłem i potem poszedłem do klubu. A że ja po kilku piwkach mam gadane (głupio gadane...) to po podejściu do pewnej niewiasty nawiązała się taka mini-rozmowa:

Ja: Cześć, na pewno Twój chłopak Ci już to mówił, ale masz zajebiste buty"

Ona: "Hehe dzięki, ale ja nie mam chłopaka"

No i potem już jakoś poszło z górki. Coś zacząłem gadać o tym żebyśmy potańczyli sobie bo na pewno dobrze tańczy itd

Chyba zadziałało bo szybko do domu nie wróciłem.

A drugi tekst jest jeszcze prostszy. "Czemu tak fajnie tańczysz?"

I właśnie dzięki temu, że to zdanie pytające to laska nie może odpowiedzieć samego "Dzięki" albo "Hehe dziękuję" tylko zawsze nawiąże się jakaś mini rozmowa, a potem wspólny taniec smile Uwierzcie, że to działa wink
To jest genialne w swojej prostocie smile Nie dość, że gadkę nawiązujesz, to jeszcze przy okazji rozwiewasz wątpliwości, co do celowości poświęcenia swojego czasu danej niewiaście tongue Niezłe, niezłe smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Jakubosiu
Ruchasz się ? czy trzeba z tobą chodzić ? laugh

kolega tak zarwał laskę w jednej mordowni... one night stand...

ale to jest hardcore, lepszy jest:

wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść obok Ciebie jeszcze raz ?

Originally Posted by shane
Uwierzcie, że to działa wink

ja znam troszke lepsze, ale nie zdradzę tongue

tak na prawdę jeżeli wyglądasz w miarę dobrze i sam zagadasz do dziewczyny jakimś normalnym tekstem a ona nie jest z chłopakiem ( chociaż nawet takie czasem są chętne ) to nawiążesz kontakt, wystarczą chęci i pewność siebie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dokładnie. Wszystkie odpicowane, pewne siebie plejasy nie mają szans smile

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Akhu, alfa, Sensei, burbon, aker, forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1