Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 61 1 2 33 34 35 36 37 60 61
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Al_Capone ja wierze tylko sobie
zuzlem sie interesuje kupe lat, jestem z Bydgoszczy wiec wiem co mowie
buszmen ano wlasnie sie wypogadza, wieje wiec jak tak dalej bedzie to i nawierzchnia toru bedzie taka jaka ma byc

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Wiec twoja sprawa chcesz to graj na Tarnow proste ja zagralem
Bydgoszcz i jestem spokojny o wynik.

Powodzenia.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ale ja tu nie pisze o graniu na Tarnow
wg mnie jestesmy faworytami tak czy siak, ale dawac 10/10 to juz czyste szalenstwo
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Częstochowa dzisiaj jedzie...po porannej ulewie, słonko nad stadionem przy ulicy Olsztyńskiej ;p

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
16w 8p +32,8j +19,0%
częstochowa-leszno(+1,5) 1
1,8 10j expekt
Większa motywacja po stronie gospodarzy + wczorajszy sukces i jego świętowanie trójki Leszczynian. Spodziewałem się handicapu na poziomie 6-8 punktów.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
mihal a nie lepiej wziac sama 1 po 1,75?
roznicy duzej nie ma, a 45-44 jakby nie patrzec mozliwy jest
Pozrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Dzięki, ja myślę że różnica między 1,75 i 1,8 jest podobna do tej między 45-44 i 46-44. Wszystko jest możliwe, ale idę na całość smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
u mnie grubo poszlo tak:
exp
Zielona Gora - Torun 1 1.30
Rzeszow - Wroclaw 1 1.40
Mjällby - Landskrona 1X 1.35
2.46
wciaz sie nie moge wyleczyc z stawiania tych samych meczy lub podobnych kuponow smile
i tak wiec w unibecie poscilem identyczny kupon tez 10/10.



Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Mozecie grac w Expekt? Mi pozwolili zagrac zuzel za 1 funta a nastepnego kuponu nie chca mi zaakceptowac nawet za 10 p

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
mam ochotę dis zagrać nieco inaczej jak większość z Was - dlaczego - wcale nie mam przekonania co do win-ów gospodarzy? - do tego mam jedno pytanie?
zna ktoś faktyczny skład Unibaxu - pokŁony w kierunku buszmena wink


Na chwile obecna mam zamiar zagrać 4x2-ki - dlaczego
Rzeszów - lubię ten zespól - ale 2 na jednego to siła złego - tak Bajkopisarz jak i Crumpik może objechać Nickiego - zmęczenie takie same - ale nie ma co o tym mówić - profesjonaliści pracujący za kasę nie powinni takowego odczuwać - co do reszty - jest rafa "dynamit start" - ale jak mu coś siądzie spod kaskiem może zacząć przegrywać? Bjerre gapa - watt/nichols - jak dla mnie remisik - choć lubię żarówę - reszta - ?? właśnie tu jest sporo ważnego - jak Leś z lampartem pojadą jak ostatnio mogą przegrać mecz dla gospodarzy i na to liczę wink

czy Toruń sie obudzi czekam na info o składach?

Czewa - jak Krzysio z Damianem pojadą jak wczoraj - bez obrazy dla Jankesa - ale nawet nie pierdnie - a i -15 gości nie wykluczam - dla mnie tym dnia

Polonia jak ma kupić se EX pol lig - to czemu już nie zacząć zbierać kasy - pewnie to nie mało kosztuję - /


czekam na info o sprawdzonym składzie "pierników" - THX




Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
To sklad z oficjalnej strony Unibaxu , ale czy nie ulegnie zmianie , trudno powiedziec.


Unibaksu Toruń:
1. Adrian Miedziński
2. Matej Zagar
3. Wiesław Jaguś
4. Ales Dryml
5. Ryan Sullivan
6. Alan Marcinkowski
7. Karol Ząbik

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dobra poszedł singiel na Unię - rozpis 2/3 -bez unibaxu - do boju zaraz idę na PS - widowisko powinno być przednie!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Seba Ułamek na stronie zespołu prosi o wyrozumiałość za swoją dzisiejszą postawę, bo jeszcze nie wyleczył w całości kontuzji.

Expekt w tym momencie robi mi limity na pojedynek Kasprzak- Ułamek...xD

Zobaczymy co to będzie smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Sorry za OT ale czy moze ktos potwierdzic zdobycz T.Golloba ? Na Przegladziezuzlowym i espeedway jest ze zdobyl 13pkt na SF 12pkt.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
No i panowie wychodzi oszustwo Bwina jakl nic marma wygrywa 47:46 ale dzieki temu ze w 11 beigu pojechal joker wiec jesli bwion nie liczy wynikow na dane biegi z jokerem to dlaczego wlicza punkty jokera do ogolnego rankingu punktow??? hehe i tyle na temat zuzla w bwinie

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
N Pedersen klasa. Gdy rzeszow przegrywal juz 10 pkt, z lekka pomoca watt'a i nichols'a wyciagnal wynik i wygral marmie mecz 47-46. To jest naprawde klasa. Szal na stadionie i jak powiedziedzieli na polsacie sport rzeszow ma najlepsza publicznosc.
Byloby swieto i u mnie gdyby zielonka tak nie polegla u siebie. Torun odzyskal juz swe sily.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by AL_Capone
Powiem krótki Bydgoszcz 10/10 poszlo juz za 5 kola a za caly
wczorajszy utarg z DPS dogram na Expekcie jak pokaza sie nam
kursy promocja kolejki.

Cudowny weekend oby tak zawsze chcialoby sie powiedziec piwo
Tak mialo byc i tak bylo kto mial wiedziec ten wiedzial smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by AL_Capone
Originally Posted by AL_Capone
Powiem krótki Bydgoszcz 10/10 poszlo juz za 5 kola a za caly
wczorajszy utarg z DPS dogram na Expekcie jak pokaza sie nam
kursy promocja kolejki.

Cudowny weekend oby tak zawsze chcialoby sie powiedziec piwo
Tak mialo byc i tak bylo kto mial wiedziec ten wiedzial smile


gratki, ale co tu duzo mowic Ljung i Rempala przegral mecz
100 metrow za prowadzacymi przyjezdzali, dawno takiej cienizny na SPortowej nie widzialem
szkoda tylko, ze Polonia u mnie poszla tylko za kilkanascie E frown

Dołączył: May 2004
Posty: 514
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 514
Originally Posted by drogowiec
No i panowie wychodzi oszustwo Bwina jakl nic marma wygrywa 47:46 ale dzieki temu ze w 11 beigu pojechal joker wiec jesli bwion nie liczy wynikow na dane biegi z jokerem to dlaczego wlicza punkty jokera do ogolnego rankingu punktow??? hehe i tyle na temat zuzla w bwinie

na bwin zawsze (jak gram) wynik końcowy jest zaliczany łącznie z jokerem a do indywidualnych zdobyczy nigdy jokera nie wliczają

przestańcie wszędzie doszukiwać się przewałek bwin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
Originally Posted by molek25
Originally Posted by drogowiec
No i panowie wychodzi oszustwo Bwina jakl nic marma wygrywa 47:46 ale dzieki temu ze w 11 beigu pojechal joker wiec jesli bwion nie liczy wynikow na dane biegi z jokerem to dlaczego wlicza punkty jokera do ogolnego rankingu punktow??? hehe i tyle na temat zuzla w bwinie

na bwin zawsze (jak gram) wynik końcowy jest zaliczany łącznie z jokerem a do indywidualnych zdobyczy nigdy jokera nie wliczają

przestańcie wszędzie doszukiwać się przewałek bwin

no ale to jest oszustwo, bpo jak raz mozna liczyc punkty z jokerem a raz nie. Zawodnik ktory zdobywa dodatkowe punkty powinien miec liczone je normalknie tak jak ma w statystykach zawodow.ale oki bwin sobie mosze robic takie jaja ale mnie tam juz nie znajdzie

Strona 35 z 61 1 2 33 34 35 36 37 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1