Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
widget1988 #1417642 23/07/2007 00:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Nie mozna, kasa jest okolo 30 minut - godzine po wplacie na koncie

Bonus: Unibet
Goget #1417648 23/07/2007 00:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Goget
Jak zamówić wyciąg ostatnich operacji żeby przyszedł do mnie pocztą ? Czy operator mLinii to jedyna opcja ?

raczej tak,taki wyciąg kosztuje 5 zł i przez telefon podajesz okres jaki ma on obejmować

wHiTe_StAr #1418454 23/07/2007 06:35
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
ile mozna najmniej wplacic przez wplatomat?

widget1988 #1418474 23/07/2007 06:47
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
10zł

widget1988 #1418476 23/07/2007 06:47
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by widget1988
ile mozna najmniej wplacic przez wplatomat?
a jaki jest najmniejszy papierowy nominał... pomyusl przeciez 5zl se nie wpłącisz smile

P!T3R #1418999 23/07/2007 17:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Wiecie może ile idzie zwykle przelew z mbank na inteligo? podobno kilka h? z górdzy dzieki:)

Loony25 #1419010 23/07/2007 17:50
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
Originally Posted by Loony25
Wiecie może ile idzie zwykle przelew z mbank na inteligo? podobno kilka h? z górdzy dzieki:)


tak kilka h

210689r #1448946 01/08/2007 21:00
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
wczoraj był kurier z tą umową i tymi hasłami zeby pierwszy raz sie zalogowac itd. wszystko juz mam, brat ze swojego konta przelał mi troche kasy która dzisjaj rano doszła... i probuje wpłacic kase na betguna ale mam jakies i wyskakuje mi okienko ze nie mozna czy cos takiego.

Czy mam czekac jeszcze na jakies mejle aktyuwujace zebym mogł wpłacac i wypłacac kase ?? a i jakiego przelewu uzywac zeby wpłacac kase np na betguna

sledzik89 #1448953 01/08/2007 21:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by sledzik89
wczoraj był kurier z tą umową i tymi hasłami zeby pierwszy raz sie zalogowac itd. wszystko juz mam, brat ze swojego konta przelał mi troche kasy która dzisjaj rano doszła... i probuje wpłacic kase na betguna ale mam jakies i wyskakuje mi okienko ze nie mozna czy cos takiego.

Czy mam czekac jeszcze na jakies mejle aktyuwujace zebym mogł wpłacac i wypłacac kase ?? a i jakiego przelewu uzywac zeby wpłacac kase np na betguna

O ile dobrze pameitam do Betguna przelewalem kase przez MB. Napisz dokladnie co Ci wyskakuje.

Bart87 #1448997 01/08/2007 21:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Bart87
Originally Posted by sledzik89
wczoraj był kurier z tą umową i tymi hasłami zeby pierwszy raz sie zalogowac itd. wszystko juz mam, brat ze swojego konta przelał mi troche kasy która dzisjaj rano doszła... i probuje wpłacic kase na betguna ale mam jakies i wyskakuje mi okienko ze nie mozna czy cos takiego.

Czy mam czekac jeszcze na jakies mejle aktyuwujace zebym mogł wpłacac i wypłacac kase ?? a i jakiego przelewu uzywac zeby wpłacac kase np na betguna

O ile dobrze pameitam do Betguna przelewalem kase przez MB. Napisz dokladnie co Ci wyskakuje.

poczekaj pare dni az kurier dostarczy umowy do banku i wtedy emaile potwierdza Ci ze konto jest w pelni aktywne...

Bart87 #1449006 01/08/2007 21:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Bart87
Originally Posted by sledzik89
wczoraj był kurier z tą umową i tymi hasłami zeby pierwszy raz sie zalogowac itd. wszystko juz mam, brat ze swojego konta przelał mi troche kasy która dzisjaj rano doszła... i probuje wpłacic kase na betguna ale mam jakies i wyskakuje mi okienko ze nie mozna czy cos takiego.

Czy mam czekac jeszcze na jakies mejle aktyuwujace zebym mogł wpłacac i wypłacac kase ?? a i jakiego przelewu uzywac zeby wpłacac kase np na betguna

O ile dobrze pameitam do Betguna przelewalem kase przez MB. Napisz dokladnie co Ci wyskakuje.

jesli dopiero wczoraj podpisales papiery kurierowi to konto w pelni aktywne bedzieszm mial za jakies 2-3 dni .Dostaniesz maila z informacja ze konto jest juz w pelni aktywne i ze mozesz dokonywac wszelkich operacji.A na razie mozesz tylko wplacac kase na konto wyplat,przelewow robic jeszce nie mozesz.
A na betgun kase wplaca sie przez mTransfer calos trwa 1min,a nie przez jakies gowniane MB ktore robi blokady przy wplacie 10zl laugh

raiders_ #1449028 01/08/2007 21:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by raiders_
A na betgun kase wplaca sie przez mTransfer calos trwa 1min,a nie przez jakies gowniane MB ktore robi blokady przy wplacie 10zl laugh

Zapewne masz racje...to moja pamiec mnie zawiodla

raiders_ #1450926 02/08/2007 04:07
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358

jesli dopiero wczoraj podpisales papiery kurierowi to konto w pelni aktywne bedzieszm mial za jakies 2-3 dni .Dostaniesz maila z informacja ze konto jest juz w pelni aktywne i ze mozesz dokonywac wszelkich operacji.A na razie mozesz tylko wplacac kase na konto wyplat,przelewow robic jeszce nie mozesz.
A na betgun kase wplaca sie przez mTransfer calos trwa 1min,a nie przez jakies gowniane MB ktore robi blokady przy wplacie 10zl laugh[/quote]

Dzieki wink

sledzik89 #1463896 05/08/2007 22:24
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
warto przechodzic - zmieniac konto z izzykonto na ekonto ? czy szkoda zachodu ?

rozmus #1464071 05/08/2007 23:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Ile czeka się na kuriera ? wniosek złożyłem 24.07 a do dziś cisza...

Damian_bet #1464117 05/08/2007 23:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A dostałeś maila, że wysłali dokumenty?

rozmus #1464264 06/08/2007 00:14
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Originally Posted by rozmus
warto przechodzic - zmieniac konto z izzykonto na ekonto ? czy szkoda zachodu ?
Warto. Będziesz mógł korzystać z SFI i eMaklera, jesli cię to interesuje.

micha$ #1464340 06/08/2007 00:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Originally Posted by micha$
A dostałeś maila, że wysłali dokumenty?


tylko takiego maila z automatu dostałem
" Witamy,
dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i złożenie w dniu 2007-07-24 17:27:48 wniosku o otwarcie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych."

Może zadzwonić do nich na infolinie ?

Damian_bet #1466266 06/08/2007 20:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dostaniesz maila, że wysyłąją przesyłkę. Wtedy dopiero dokumenty trafiają do kuriera...

Damian_bet #1466272 06/08/2007 20:50
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Damian_bet
Ile czeka się na kuriera ? wniosek złożyłem 24.07 a do dziś cisza...

Ja złożyłem podanie 14.07, maila, że skontaktuje się ze mną kurier 27.07 , kurier skontaktował się 30.07

A dziś podpisałem umowę- tak późno tylko z mojej winy, bo nie miałem czasu spotkać się z kurierem wcześniej.

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,920 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1