Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 56 z 72 1 2 54 55 56 57 58 71 72
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Mój debiut w V lidze wypadł nad zwyczaj okazale - przed własną publicznością wygrałem z innym beniaminkiem aż 6-0.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by krajek-krajek
sprzedaj mi 20 mln;]za kasę w rzeczywistości:P

taaaaaa, i wtedy ani Ty ani ja nie bedziemy miec druzyny smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
hehe też miałem w planach taką grę jak Yaaho, ale zawsze jak przekraczałem już 10-15mln, przegrywając powiedzmy 1-2 mecze, to nie wytrzymywałem i musiałem kogoś kupić smile Nie znosze porażek smile

Tommy Lee #1421737 24/07/2007 06:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Delic 0*:2 frown

$t$ #1421740 24/07/2007 06:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Delic odłamuj teraz

$t$ #1421741 24/07/2007 06:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
uppss przepraszam, proszę o wykasowanie postów tongue pomyliłem działy blush

yaaho #1421871 24/07/2007 09:39
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
wystawiłbym jakiegoś kolesia wartego z 10 milionów, a ty dałbyś 20 ;] i po sprawie, albo przynajmniej jakiegoś za 3 mln a ty byś dał z 6 mln, każda kasa by mi się przydała;]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w tej grze juz od dawna nie ma kolesi wartych 10 mln smile

yaaho #1424690 25/07/2007 06:01
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
Pewnie, że są koleś 17 lat, młodzieżowa reprezentacja, pomocnik, rozgrywanie na światowym, podania na olśniewającym i 2 treningi przed skokiem skila;]laugh No nie mam takiego ale na pewno znalazłby się ktoś wart 10 mln. Dawaj chociaż wystawie kogoś wartego 3 mln a ty dasz 5-6:D

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by krajek-krajek
Pewnie, że są koleś 17 lat, młodzieżowa reprezentacja, pomocnik, rozgrywanie na światowym, podania na olśniewającym i 2 treningi przed skokiem skila;]laugh No nie mam takiego ale na pewno znalazłby się ktoś wart 10 mln. Dawaj chociaż wystawie kogoś wartego 3 mln a ty dasz 5-6:D

a co ja z tego bede mial...?

yaaho #1424915 25/07/2007 07:00
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
Może "ile" byś chciał z tego mieć:D

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by krajek-krajek
Pewnie, że są koleś 17 lat, młodzieżowa reprezentacja, pomocnik, rozgrywanie na światowym, podania na olśniewającym i 2 treningi przed skokiem skila;]:D No nie mam takiego ale na pewno znalazłby się ktoś wart 10 mln. Dawaj chociaż wystawie kogoś wartego 3 mln a ty dasz 5-6:D


I to wszystko u 17 latka ???

KIDD #1427138 26/07/2007 02:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
U 17-latka w PM maks to błyskotliwy, a to i tak na samiutkim końcu sezonu, przy znakomitym trenerze i mega szczęściu.

Radek_89 #1428418 26/07/2007 07:50
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
no to nawet jeśli, chciałem po prostu udowodnić, że tacy zawodnicy istnieją;]

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ale co niektórzy bzdety piszą :/ Nierealne by 17 latek był w jakimkolwiek skilu na światowym poziomie...no chyba że w stałych fragmentach!

Tommy Lee #1438642 30/07/2007 00:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Kurde ale mam overowa druzyne, w 1 meczu przegralem 3:6 a dzis na wyjezdzie rozgromilem rywala 6:2

Logan #1439065 30/07/2007 03:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A ja przegrałem 2-6. Podłożyłęm się. Wszystko dlatego aby wygrać mecz pucharowy.

KIDD #1441735 31/07/2007 02:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie frown

Radek_89 #1442356 31/07/2007 03:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Radek_89
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie frown

oslab sobie pomoc, kiedys gralem kontra i jak moj przeciwnik tak gral to bylo mi cholernie ciezko...

Radek_89 #1442407 31/07/2007 04:13
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Originally Posted by Radek_89
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie frown

Popróbuj z pressingiem, staraj się własny skupić atak na słabszej stronie jego obrony.

Strona 56 z 72 1 2 54 55 56 57 58 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,930 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1