|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mój debiut w V lidze wypadł nad zwyczaj okazale - przed własną publicznością wygrałem z innym beniaminkiem aż 6-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
sprzedaj mi 20 mln;]za kasę w rzeczywistości:P taaaaaa, i wtedy ani Ty ani ja nie bedziemy miec druzyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
hehe też miałem w planach taką grę jak Yaaho, ale zawsze jak przekraczałem już 10-15mln, przegrywając powiedzmy 1-2 mecze, to nie wytrzymywałem i musiałem kogoś kupić  Nie znosze porażek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Delic 0*:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
uppss przepraszam, proszę o wykasowanie postów  pomyliłem działy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 20 |
wystawiłbym jakiegoś kolesia wartego z 10 milionów, a ty dałbyś 20 ;] i po sprawie, albo przynajmniej jakiegoś za 3 mln a ty byś dał z 6 mln, każda kasa by mi się przydała;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w tej grze juz od dawna nie ma kolesi wartych 10 mln 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 20 |
Pewnie, że są koleś 17 lat, młodzieżowa reprezentacja, pomocnik, rozgrywanie na światowym, podania na olśniewającym i 2 treningi przed skokiem skila;]  No nie mam takiego ale na pewno znalazłby się ktoś wart 10 mln. Dawaj chociaż wystawie kogoś wartego 3 mln a ty dasz 5-6:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Pewnie, że są koleś 17 lat, młodzieżowa reprezentacja, pomocnik, rozgrywanie na światowym, podania na olśniewającym i 2 treningi przed skokiem skila;]  No nie mam takiego ale na pewno znalazłby się ktoś wart 10 mln. Dawaj chociaż wystawie kogoś wartego 3 mln a ty dasz 5-6:D a co ja z tego bede mial...?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 20 |
Może "ile" byś chciał z tego mieć:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Pewnie, że są koleś 17 lat, młodzieżowa reprezentacja, pomocnik, rozgrywanie na światowym, podania na olśniewającym i 2 treningi przed skokiem skila;]:D No nie mam takiego ale na pewno znalazłby się ktoś wart 10 mln. Dawaj chociaż wystawie kogoś wartego 3 mln a ty dasz 5-6:D I to wszystko u 17 latka ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
U 17-latka w PM maks to błyskotliwy, a to i tak na samiutkim końcu sezonu, przy znakomitym trenerze i mega szczęściu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 20 |
no to nawet jeśli, chciałem po prostu udowodnić, że tacy zawodnicy istnieją;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Ale co niektórzy bzdety piszą :/ Nierealne by 17 latek był w jakimkolwiek skilu na światowym poziomie...no chyba że w stałych fragmentach!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Kurde ale mam overowa druzyne, w 1 meczu przegralem 3:6 a dzis na wyjezdzie rozgromilem rywala 6:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
A ja przegrałem 2-6. Podłożyłęm się. Wszystko dlatego aby wygrać mecz pucharowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie  oslab sobie pomoc, kiedys gralem kontra i jak moj przeciwnik tak gral to bylo mi cholernie ciezko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie  Popróbuj z pressingiem, staraj się własny skupić atak na słabszej stronie jego obrony.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|