|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
dobra, dzięki chłopaki jakoś to zrobiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jest jakis program ktorym moge podglosnic dzwiek w filmie w rozszerzeniu rmvb ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
denko zaraz ponownie złamie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
czy to mozliwe ze wiatrak od kompa tak buczy ze nie mozna spac normalnie chodzi jak czołg w czasie jazdy .... a komputer nowy .. czyzby za silny ??? chyba przejde sie do serwisu ... bo to mnie zaczelo lekko draznic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
czy to mozliwe ze wiatrak od kompa tak buczy ze nie mozna spac normalnie chodzi jak czołg w czasie jazdy .... a komputer nowy .. czyzby za silny ??? chyba przejde sie do serwisu ... bo to mnie zaczelo lekko draznic wal od razu do serwisu jak nowy przegrzac sie szybko moze, niestety wiatraki to wrazliwe sprzety dobrze, ze w laptokach jest spokoj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Moje tak napierdalają, że czasami nie wyrabiam, a jak wyłączam kompa to jest taka różnica, że brat się budzi co tak cicho  Od kilku miesięcy jadę z otworzoną obudową to jest trochę lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
mam to samo. tez brzęczy jak cholera. ale podobno to wina wiatraczka. można zamienić w dowolnym serwisie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
czy to mozliwe ze wiatrak od kompa tak buczy ze nie mozna spac  Zbyt głośna praca komputera stacjonarnego była głównym powodem mojego ostatniego zakupu nowego sprzętu. Warto było zainwestować w kartkę graficzna typu silent pipe (pasywne chłodzenie) i specjalny ultracichy wentylator na procesor. Z tego co ty piszesz jednak to po prostu ci sie komputer "grzeje" i to jest powodem głośniejszych jego dzięwków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Mam pytanie -> ostatnio na imprezie okolicznościowej nagrałem aparatem fotograficznym kilka filmików ale niestety...pionowo  Teraz strasznei niewygodnie się je ogląda na kompie. Czy zna ktoś program który pozwoliłby mi przesunąć filmik abym mógł go na kompie oglądać w poziomie? Prosze o pomoc. Z góry dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Shane, można samemu wyczyścić, są instrukcje w necie. Ale ja się za to już nie zabiorę po tym jak przy okazji zjebałem całą płytę główną za 300zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69 |
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;] Pozdrawiam  Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami"  Sciagnalem wersjenoda zainstalwoalem, skanwoalem i na pcozatek skasowal mi plik dzieki ktoremu otwieralys ie dyski, ale mneijsza o to dogram sobie:) chce teraz zobic z niego pelna wersje, pomozcie mi jakos bo ja sobie nie radze ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;] Pozdrawiam  Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami"  Sciagnalem wersjenoda zainstalwoalem, skanwoalem i na pcozatek skasowal mi plik dzieki ktoremu otwieralys ie dyski, ale mneijsza o to dogram sobie:) chce teraz zobic z niego pelna wersje, pomozcie mi jakos bo ja sobie nie radze ;/ [ Linked Image] Myśle ,że wszystko jest jasne. Zaczynasz klikać od 1 aż do 4 w te przyciski co są pokazane. w pozycji 5 wpisujesz podane z boku adresy serverow z aktualizacjami Nod32. Potem klikasz ok. I w pozycji lokalizacja obok liczby 3 wybierz wpisany jeden z serverow z listy rozwijanej. Potem znow ok i aktualizuj powinno smigaC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Mój brat zakłada neta w wawie. Opłaca się brać sferię, albo Iplusa? Jakie są zalety, wady każdej z nich? A może lepiej coś innego? Ja wypowiem się po pokrótce odnośnie iplusa... Jeżeli brat ma laptopa i dobry zasięg - co jest bardzo ważne aby internet w miarę sprawnie chodził to może brać śmiało za 60zł miesięcznie ( jedyny w tym minus umowa na 2 lata...) Przy komputerze stacjonarnym lepiej ofertę iplusa ominąć szerokim łukiem. W Warszawie dostawców internetu jest pewnie jak mrówek... Tak więc iplus jedynie jak ma laptopa i dobry zasięg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Ma laptopa :)A do tego zasięgu to nie wiem czy dobry czy zły. A tak w ogóle to o co z tym, zasięgiem chodzi? Za 60zł to limit jest chyba tylko 1gb, a potem co zwalniają tak? bardzo czy nieznacznie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Przecież ten net jest stworzony dla ludzi, którzy bez przerwy zmieniają miejsce wraz z laptopem. Jeżeli on będzie większość czasu z kompem spędzał w domu, to niech nawet nie patrzy na takie oferty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Również tak jak Zbigniew powiedział - jak ciągle brat korzysta z tego laptopa z domu to nie ma sensu brać pod uwagę oferty iplusa. Zasięg - im bliżej nadajnika tym powinien być lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
No raczej będzie w chałupie korzystał. No to czas wybić mu to z głowy. Lepiej jakąś kablówkę albo coś podobnego. Dzięki chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Co do głośności kompa, to właśnie poskręcałem dyski na 4 śrubki (przeważnie lenie skręcają na 2 z jednej strony i u mnie tak było). Komp pracuje kilkakrotnie ciszej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|