Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
dobra, dzięki chłopaki

jakoś to zrobiłem laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
jest jakis program ktorym moge podglosnic dzwiek w filmie w rozszerzeniu rmvb ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
denko zaraz ponownie złamie laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
czy to mozliwe ze wiatrak od kompa tak buczy ze nie mozna spac grin
normalnie chodzi jak czołg w czasie jazdy .... a komputer nowy .. czyzby za silny ??? chyba przejde sie do serwisu ... bo to mnie zaczelo lekko draznic

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by kewin
czy to mozliwe ze wiatrak od kompa tak buczy ze nie mozna spac grin
normalnie chodzi jak czołg w czasie jazdy .... a komputer nowy .. czyzby za silny ??? chyba przejde sie do serwisu ... bo to mnie zaczelo lekko draznic


wal od razu do serwisu jak nowy
przegrzac sie szybko moze, niestety wiatraki to wrazliwe sprzety
dobrze, ze w laptokach jest spokoj wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Moje tak napierdalają, że czasami nie wyrabiam, a jak wyłączam kompa to jest taka różnica, że brat się budzi co tak cicho tongue

Od kilku miesięcy jadę z otworzoną obudową to jest trochę lepiej.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
mam to samo. tez brzęczy jak cholera. ale podobno to wina wiatraczka. można zamienić w dowolnym serwisie.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by kewin
czy to mozliwe ze wiatrak od kompa tak buczy ze nie mozna spac grin

Zbyt głośna praca komputera stacjonarnego była głównym powodem mojego ostatniego zakupu nowego sprzętu. Warto było zainwestować w kartkę graficzna typu silent pipe (pasywne chłodzenie) i specjalny ultracichy wentylator na procesor. Z tego co ty piszesz jednak to po prostu ci sie komputer "grzeje" i to jest powodem głośniejszych jego dzięwków wink

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Mam pytanie -> ostatnio na imprezie okolicznościowej nagrałem aparatem fotograficznym kilka filmików ale niestety...pionowo frown Teraz strasznei niewygodnie się je ogląda na kompie. Czy zna ktoś program który pozwoliłby mi przesunąć filmik abym mógł go na kompie oglądać w poziomie? Prosze o pomoc. Z góry dziękuje.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Shane, można samemu wyczyścić, są instrukcje w necie. Ale ja się za to już nie zabiorę po tym jak przy okazji zjebałem całą płytę główną za 300zł laugh

Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
Originally Posted by _Way_
Originally Posted by Makaveli
Originally Posted by Makaveli
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;]

Pozdrawiam smile

Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/

Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami" grin

Sciagnalem wersjenoda zainstalwoalem, skanwoalem i na pcozatek skasowal mi plik dzieki ktoremu otwieralys ie dyski, ale mneijsza o to dogram sobie:)

chce teraz zobic z niego pelna wersje, pomozcie mi jakos bo ja sobie nie radze ;/

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Makaveli
Originally Posted by _Way_
Originally Posted by Makaveli
Originally Posted by Makaveli
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;]

Pozdrawiam smile

Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/

Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami" grin

Sciagnalem wersjenoda zainstalwoalem, skanwoalem i na pcozatek skasowal mi plik dzieki ktoremu otwieralys ie dyski, ale mneijsza o to dogram sobie:)

chce teraz zobic z niego pelna wersje, pomozcie mi jakos bo ja sobie nie radze ;/

[Linked Image]

Myśle ,że wszystko jest jasne. Zaczynasz klikać od 1 aż do 4 w te przyciski co są pokazane. w pozycji 5 wpisujesz podane z boku adresy serverow z aktualizacjami Nod32. Potem klikasz ok. I w pozycji lokalizacja obok liczby 3 wybierz wpisany jeden z serverow z listy rozwijanej. Potem znow ok i aktualizuj powinno smigaC.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Originally Posted by Gowysp
Mój brat zakłada neta w wawie. Opłaca się brać sferię, albo Iplusa? Jakie są zalety, wady każdej z nich? A może lepiej coś innego?

Ja wypowiem się po pokrótce odnośnie iplusa...

Jeżeli brat ma laptopa i dobry zasięg - co jest bardzo ważne aby internet w miarę sprawnie chodził to może brać śmiało za 60zł miesięcznie ( jedyny w tym minus umowa na 2 lata...)

Przy komputerze stacjonarnym lepiej ofertę iplusa ominąć szerokim łukiem. W Warszawie dostawców internetu jest pewnie jak mrówek...

Tak więc iplus jedynie jak ma laptopa i dobry zasięg smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Ma laptopa :)A do tego zasięgu to nie wiem czy dobry czy zły. A tak w ogóle to o co z tym, zasięgiem chodzi? Za 60zł to limit jest chyba tylko 1gb, a potem co zwalniają tak? bardzo czy nieznacznie?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Przecież ten net jest stworzony dla ludzi, którzy bez przerwy zmieniają miejsce wraz z laptopem. Jeżeli on będzie większość czasu z kompem spędzał w domu, to niech nawet nie patrzy na takie oferty.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Również tak jak Zbigniew powiedział - jak ciągle brat korzysta z tego laptopa z domu to nie ma sensu brać pod uwagę oferty iplusa.
Zasięg - im bliżej nadajnika tym powinien być lepszy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
No raczej będzie w chałupie korzystał. No to czas wybić mu to z głowy. Lepiej jakąś kablówkę albo coś podobnego. Dzięki chłopakipiwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Co do głośności kompa, to właśnie poskręcałem dyski na 4 śrubki (przeważnie lenie skręcają na 2 z jednej strony i u mnie tak było). Komp pracuje kilkakrotnie ciszej!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1