|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090 |
Jeśli wpłacę teraz 200 zł (po rejestracji) to dostane 100 zł bonusem, ale czy od razu będę mógł wypłacić te 200 zł ? Czy muszę całą kwotę 300 zł obrócić 3 razy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Jak chce się zarejestrowac na bwin, a mój ojciec ma konto na ten sam adres zamieszkania i ten sam komp (ip) to co zrobic? Napisac im maila, że się rejestruje i że będę korzystal z tego samego kompa ? Czy poprostu sie rejestrować i nic nie mówić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Siemka jezeli postawilem na koncie za wszystko co mialem i chcialbym jeszcze troche postawic to czy po wplaceniu i postawieniu zakladu ta kwota (ktora doplacilem) rowniez bedzie sie liczyc do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Siemka jezeli postawilem na koncie za wszystko co mialem i chcialbym jeszcze troche postawic to czy po wplaceniu i postawieniu zakladu ta kwota (ktora doplacilem) rowniez bedzie sie liczyc do obrotu? Poczytaj wcześniej (wyżej) - zasady Jak miałeć 50 i zagrałeś a obracasz bonusem 120, to jak wpłacisz 100, to do obrotu wejdzie Ci 70. Inaczej mówiąc jeśli "w toku" jest więcej niż bonus, to ta nadwyżka nie wchodzi w obrót.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
gdzie to masz napisane? nie moge znalezc.. tzn. jezeli bonus jest 50% up to 25$ wplacam 70$ i dostaje 25$ bonusu to do obrotu wchodzi mi tylko 50$ + 25$ = 75$? Czy tylko 25$ (bonus) czy moze calosc 70$+25$?
takie reguly sa bo troche w innym bonusie jestem niz ten o ktorym Ty mowisz;) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
gdzie to masz napisane? nie moge znalezc.. tzn. jezeli bonus jest 50% up to 25$ wplacam 70$ i dostaje 25$ bonusu to do obrotu wchodzi mi tylko 50$ + 25$ = 75$? Czy tylko 25$ (bonus) czy moze calosc 70$+25$?
takie reguly sa bo troche w innym bonusie jestem niz ten o ktorym Ty mowisz;) pozdro https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...87151&page=1&fpart=9#Post1366206 Jak obracasz bonusem, to wnosisz bonus kilka razy. Kolejne wniesienie wymaga by poprzednie zakłady zostały zakończone. Jak obracasz bonusem $25, to po wniesieniu $20 (w toku) niz Ci nie da wniesienie kolejnych $15. Do obrotu i tak wejdzie tylko $5,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Zagrałem mecze St.Etienn-Grenoble i Go Ahead Eagles-Ajax Amsterdam over 2,5 na jednym kuponie, mecz St.Etienn-Grenoble według bwin miał być o 12.00, patrze na wszystkich livescorach nie ma wogóle takiego meczu (poza kladionice-zderic.hr, tam ten mecz jest o 19.00, ale do tej pory nie ma wyniku), mecz Ajaxu został przerwany kiedy Ajax prowadził 0:1. Wracając do meczu St.Etienn nie rozumiem dlaczego koniec przyjmowania zakładów na tem mecz i inne z meczów towarzyskich kończył się o godzinie 12.00. Napisałem w tej sprawie do bwin, ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Zaproponowali mi promocje 50% do 20zł  Nie wyglupialiby sie.. Spodziewac sie za tydzien/dwa tyg. lepszej promocji? Nastepnie jeszcze lepszej?  Bo nie wiem czy szykowac hajs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mi najpierw zaproponowali 40, tydzien pozniej 100, tydzien czy 2 pozniej 200, wiec poczekaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
Jak chce się zarejestrowac na bwin, a mój ojciec ma konto na ten sam adres zamieszkania i ten sam komp (ip) to co zrobic? Napisac im maila, że się rejestruje i że będę korzystal z tego samego kompa ? Czy poprostu sie rejestrować i nic nie mówić? takze jestem ciekaw jak to rozwiaza ? wie ktos co w takiej sytuacji zrobi bwin ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Jak chce się zarejestrowac na bwin, a mój ojciec ma konto na ten sam adres zamieszkania i ten sam komp (ip) to co zrobic? Napisac im maila, że się rejestruje i że będę korzystal z tego samego kompa ? Czy poprostu sie rejestrować i nic nie mówić? takze jestem ciekaw jak to rozwiaza ? wie ktos co w takiej sytuacji zrobi bwin ? Ja mam konto na siebie i na ojca i nie ma żadnego problemu Najlepsze jest to że czasem przychodzą od nich jakies listy z promocją to za jednym razem do mnie i do starego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
no to mam pewien problem wplacilem na bwin pewna kwote pieniedzy pogralem pogralem na live i zrobil sie z tego 1000 ide spac na nastepny dzien loguje sie a tu "twoje konto jest zablokowane ... skontaktuj sie ..." pisze wiec do nich maila a oni mi odpisuja:
Szanowny Panie Cydzik .
Dziękujemy za mail.
Uprzejmie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa Dział Bezpieczeństwa zdecydował się na nieodwracalne zamknięcie Pana konta.
Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.
Z poważaniem,
Support Team z bwin Encoding: UTF-8
No to pisze im kolejnego maila z pytaniem o powod zamkniecia to w odpowiedzi zacytowali mi punkt regulaminu:
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.
No to troche grubszym tonem dalem im do zrozumienia ze mam na konice srodki finansowe i spytalem co z nimi sie teraz stanie to mi odpisali:
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.
I co w tym momencie kasa <papapa> moge o niej zapomniec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
aha no i jeszcze dodam ze nie uzywalem zadnych dunskich freebetow ani zadnych podobnych rzeczy urzylem tylko bonusu sign up wtedy jeszcze 140zl 100% nie po kursach 1.01 tylko poprostu grajac wplacilem 140 a wyplacilem okolo 1200zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
wlasnie dostalem bonusa 60zl, czywiscie wplata tez 60 zl i normalne warunki obrotu
ja nie bede korzyzstal, wiec jak ktos chce skorzystac to nie da znac na priv i jakos sie pewnie dogadamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ehh nastepni kombinatorzy... a czy przypadkiem nie sa to bonusy indywidualnie przypisane do konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ehh nastepni kombinatorzy... a czy przypadkiem nie sa to bonusy indywidualnie przypisane do konta? zanim nazwiesz zmnie kombinatorem to pomysl dwa razy ... bonusy sa przypisane do konta ... ja nie bede korzystal bo nie mam ochoty a moja propozycja dotyczyzla tego ze ktos sobie wplaci na moje konto i odbierze potem z bonusem... widzisz tu cos nielegalnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
ehh nastepni kombinatorzy... a czy przypadkiem nie sa to bonusy indywidualnie przypisane do konta? zanim nazwiesz zmnie kombinatorem to pomysl dwa razy ... bonusy sa przypisane do konta ... ja nie bede korzystal bo nie mam ochoty a moja propozycja dotyczyzla tego ze ktos sobie wplaci na moje konto i odbierze potem z bonusem... widzisz tu cos nielegalnego? Poczytaj regulaminy kont.  Niezależnie od tego które masz na myśli. Nie można "sobie wpłacać na cudze konto". Nie wciągaj ludzi w kłopoty. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|