Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#1392242 13/07/2007 04:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #1393483 13/07/2007 16:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090
Jeśli wpłacę teraz 200 zł (po rejestracji) to dostane 100 zł bonusem, ale czy od razu będę mógł wypłacić te 200 zł ?
Czy muszę całą kwotę 300 zł obrócić 3 razy ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Jak chce się zarejestrowac na bwin, a mój ojciec ma konto na ten sam adres zamieszkania i ten sam komp (ip) to co zrobic? Napisac im maila, że się rejestruje i że będę korzystal z tego samego kompa ? Czy poprostu sie rejestrować i nic nie mówić?

adingh #1409098 19/07/2007 19:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Siemka
jezeli postawilem na koncie za wszystko co mialem i chcialbym jeszcze troche postawic to czy po wplaceniu i postawieniu zakladu ta kwota (ktora doplacilem) rowniez bedzie sie liczyc do obrotu?

Ka-lolek #1409183 19/07/2007 20:09
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Ka-lolek
Siemka
jezeli postawilem na koncie za wszystko co mialem i chcialbym jeszcze troche postawic to czy po wplaceniu i postawieniu zakladu ta kwota (ktora doplacilem) rowniez bedzie sie liczyc do obrotu?

Poczytaj wcześniej (wyżej) - zasady

Jak miałeć 50 i zagrałeś
a obracasz bonusem 120,
to jak wpłacisz 100, to do obrotu wejdzie Ci 70.

Inaczej mówiąc jeśli "w toku" jest więcej niż bonus, to ta nadwyżka nie wchodzi w obrót.

BAHmVIP #1409297 19/07/2007 20:46
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
gdzie to masz napisane? nie moge znalezc..
tzn. jezeli bonus jest 50% up to 25$
wplacam 70$ i dostaje 25$ bonusu to do obrotu wchodzi mi tylko 50$ + 25$ = 75$? Czy tylko 25$ (bonus) czy moze calosc 70$+25$?

takie reguly sa bo troche w innym bonusie jestem niz ten o ktorym Ty mowisz;)
pozdro

Ka-lolek #1414462 21/07/2007 10:17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Ka-lolek
gdzie to masz napisane? nie moge znalezc..
tzn. jezeli bonus jest 50% up to 25$
wplacam 70$ i dostaje 25$ bonusu to do obrotu wchodzi mi tylko 50$ + 25$ = 75$? Czy tylko 25$ (bonus) czy moze calosc 70$+25$?

takie reguly sa bo troche w innym bonusie jestem niz ten o ktorym Ty mowisz;)
pozdro
https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...87151&page=1&fpart=9#Post1366206

Jak obracasz bonusem, to wnosisz bonus kilka razy.
Kolejne wniesienie wymaga by poprzednie zakłady zostały zakończone.

Jak obracasz bonusem $25, to po wniesieniu $20 (w toku) niz Ci nie da wniesienie kolejnych $15. Do obrotu i tak wejdzie tylko $5,




BAHmVIP #1416077 22/07/2007 03:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Zagrałem mecze St.Etienn-Grenoble i Go Ahead Eagles-Ajax Amsterdam over 2,5 na jednym kuponie, mecz St.Etienn-Grenoble według bwin miał być o 12.00, patrze na wszystkich livescorach nie ma wogóle takiego meczu (poza kladionice-zderic.hr, tam ten mecz jest o 19.00, ale do tej pory nie ma wyniku), mecz Ajaxu został przerwany kiedy Ajax prowadził 0:1. Wracając do meczu St.Etienn nie rozumiem dlaczego koniec przyjmowania zakładów na tem mecz i inne z meczów towarzyskich kończył się o godzinie 12.00. Napisałem w tej sprawie do bwin, ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi.

wluczykij& #1423745 25/07/2007 01:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zaproponowali mi promocje 50% do 20zł laugh
Nie wyglupialiby sie..

Spodziewac sie za tydzien/dwa tyg. lepszej promocji? Nastepnie jeszcze lepszej? laugh

Bo nie wiem czy szykowac hajs laugh

agr1 #1423870 25/07/2007 02:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mi najpierw zaproponowali 40, tydzien pozniej 100, tydzien czy 2 pozniej 200, wiec poczekaj

adingh #1428180 26/07/2007 06:52
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Originally Posted by adingh
Jak chce się zarejestrowac na bwin, a mój ojciec ma konto na ten sam adres zamieszkania i ten sam komp (ip) to co zrobic? Napisac im maila, że się rejestruje i że będę korzystal z tego samego kompa ? Czy poprostu sie rejestrować i nic nie mówić?

takze jestem ciekaw jak to rozwiaza ? wie ktos co w takiej sytuacji zrobi bwin ?

Dziadek69 #1428204 26/07/2007 06:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Dziadek69
Originally Posted by adingh
Jak chce się zarejestrowac na bwin, a mój ojciec ma konto na ten sam adres zamieszkania i ten sam komp (ip) to co zrobic? Napisac im maila, że się rejestruje i że będę korzystal z tego samego kompa ? Czy poprostu sie rejestrować i nic nie mówić?

takze jestem ciekaw jak to rozwiaza ? wie ktos co w takiej sytuacji zrobi bwin ?

Ja mam konto na siebie i na ojca i nie ma żadnego problemu grin

Najlepsze jest to że czasem przychodzą od nich jakies listy z promocją to za jednym razem do mnie i do starego laugh laugh laugh

Stoin #1434965 28/07/2007 08:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
no to mam pewien problem wplacilem na bwin pewna kwote pieniedzy
pogralem pogralem na live i zrobil sie z tego 1000
ide spac na nastepny dzien loguje sie a tu "twoje konto jest zablokowane ... skontaktuj sie ..." pisze wiec do nich maila a oni mi odpisuja:

Szanowny Panie Cydzik .

Dziękujemy za mail.

Uprzejmie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa Dział Bezpieczeństwa zdecydował się na nieodwracalne zamknięcie Pana konta.

Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.


Z poważaniem,

Support Team z bwin
Encoding: UTF-8

No to pisze im kolejnego maila z pytaniem o powod zamkniecia to w odpowiedzi zacytowali mi punkt regulaminu:

4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.

No to troche grubszym tonem dalem im do zrozumienia ze mam na konice srodki finansowe i spytalem co z nimi sie teraz stanie to mi odpisali:

4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.

I co w tym momencie kasa <papapa> moge o niej zapomniec ?

devsman #1434968 28/07/2007 08:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
aha no i jeszcze dodam ze nie uzywalem zadnych dunskich freebetow ani zadnych podobnych rzeczy urzylem tylko bonusu sign up wtedy jeszcze 140zl 100% nie po kursach 1.01 tylko poprostu grajac wplacilem 140 a wyplacilem okolo 1200zl

devsman #1449225 01/08/2007 22:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
wlasnie dostalem bonusa 60zl, czywiscie wplata tez 60 zl i normalne warunki obrotu

ja nie bede korzyzstal, wiec jak ktos chce skorzystac to nie da znac na priv i jakos sie pewnie dogadamy

kazow #1449801 02/08/2007 00:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ehh nastepni kombinatorzy... a czy przypadkiem nie sa to bonusy indywidualnie przypisane do konta?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
dziala wam bwin/

KaPrYs #1450432 02/08/2007 02:41
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by KaPrYs
dziala wam bwin/

Wszystko ok.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by pietroc1908
ehh nastepni kombinatorzy... a czy przypadkiem nie sa to bonusy indywidualnie przypisane do konta?

zanim nazwiesz zmnie kombinatorem to pomysl dwa razy ... bonusy sa przypisane do konta ... ja nie bede korzystal bo nie mam ochoty a moja propozycja dotyczyzla tego ze ktos sobie wplaci na moje konto i odbierze potem z bonusem...

widzisz tu cos nielegalnego?

kazow #1452610 02/08/2007 19:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by kazow
Originally Posted by pietroc1908
ehh nastepni kombinatorzy... a czy przypadkiem nie sa to bonusy indywidualnie przypisane do konta?

zanim nazwiesz zmnie kombinatorem to pomysl dwa razy ... bonusy sa przypisane do konta ... ja nie bede korzystal bo nie mam ochoty a moja propozycja dotyczyzla tego ze ktos sobie wplaci na moje konto i odbierze potem z bonusem...

widzisz tu cos nielegalnego?

Poczytaj regulaminy kont. cool

Niezależnie od tego które masz na myśli.
Nie można "sobie wpłacać na cudze konto".

Nie wciągaj ludzi w kłopoty. stop




Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1