|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
jak ma byc blisko pkp to zdecydowanie polecam palmiarnie i park Kasprowicza lub park Chopina za kupcem poznanskim. @biszop moze utworzymy jakis portal o poznaniu dla mlodszych kolegow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
chętnie z Wami będę współtworzył. Mimo że teraz w Poznaniu jestem tylko na weekendy, to czuję się tam dużo lepiej niż u siebie. I jak se "oddychne" "czystym powietrzem" na św. Marcinie, to od razu czuję się lepiej. I już się nie mogę doczekać, aż z powrotem zamieszkam w stolicy Pyrlandii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Mam taki problem .... chcialem obdarowac dziewczyne kwaiatami, ale ona jest z poznania a ja nieeeee i tu jest problem. poniewaz jesli dam jej te kwiatki na samym poczatku spotkania to bedzie je musiala nosic ze soba caly dzien a mamy w planie zoo i fontanne czekolady co w takim przypadku zrobic ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
poczta kwaitowa, albo oodpusc se kwiatki(na to jeszcze przyjdzie czas)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Poczta kwiatowa, albo odpusc sobie kwiatki (na to jeszcze przyjdzie czas) *
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Mam taki problem .... chcialem obdarowac dziewczyne kwaiatami, ale ona jest z poznania a ja nieeeee i tu jest problem. poniewaz jesli dam jej te kwiatki na samym poczatku spotkania to bedzie je musiala nosic ze soba caly dzien a mamy w planie zoo i fontanne czekolady co w takim przypadku zrobic .... zoo na jedną z pierwszych randek to, moim zdaniem, średni pomysł, gdyż tam trochę capi. Lepiej idź do wspomnianej palmiarni. Kwiaty: Przyjedź wcześniej. jedź do kupca. kup kwiaty w kupcu i zanieś do fontanny. Niech czekają na Was na stoliku  Jak nie szkoda kasy, to proponuję storczyki  Ewentualnie zadzwoń do menadżera (jest na stronie www jego tel. - Grzegorz), zarezerwuj stolik i zapytaj się, czy mogą Ci kupić kwiatki. To na razie mi przychodzi na myśl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
hi hi dobry pomysl zamowie stolik a kwiatki dowioze dzieki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej bardzo zalezy i chce byc z nia hmmm chcialbym to ladnie ubrac w slowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej bardzo zalezy i chce byc z nia hmmm chcialbym to ladnie ubrac w slowa  spytaj się mateusza2201, on jest dobry w te klocki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej bardzo zalezy i chce byc z nia hmmm chcialbym to ladnie ubrac w slowa  spytaj się mateusza2201, on jest dobry w te klocki ale o co chodzi? jakiś link?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
nie skumałem na początku  leże
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
znaczy po linku od razu skumałem  wcześniej nie skojarzyłem tego tematu z wypowiedzią szejna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak ma byc blisko pkp to zdecydowanie polecam palmiarnie i park Kasprowicza lub park Chopina za kupcem poznanskim. @biszop moze utworzymy jakis portal o poznaniu dla mlodszych kolegow  heh dobry pomysł, od października dołączam do grona Poznaniaków... dostałem się na studia na UAM  pozdrawiam, Kamil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
I po spotkaniu w poznanskim zoo  bylo milutko ahhh spedzilem z nia 6 h i przekonalem sie ze cos do niej czuje. Teraz tylko jak sprawdzic czy ona do mnie tez cos czuje. Musze teraz wymyslec jakies super spotkanie z kwiatkami itp oldog i kacperek moacie jakies pomysly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
I po spotkaniu w poznanskim zoo  bylo milutko ahhh spedzilem z nia 6 h i przekonalem sie ze cos do niej czuje. Teraz tylko jak sprawdzic czy ona do mnie tez cos czuje. Musze teraz wymyslec jakies super spotkanie z kwiatkami itp oldog i kacperek moacie jakies pomysly? daj numer gg, to któryś podbije i wyniucha temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Park Sołacki - cudowne miejsce. Idealne miejsce na spotkanie z dziewczyną, idealne miejsce na piwko z kumplem, idealne miejsce, aby posiedziec sobie samemu i podumac  niby park jak park. Ale są w nim jakies mega pozytwne wibracje. Uwielbiam to miejsce! co do kwiatow to na randce one tylko przeszkadzaja. przerabialem to. mily gest, ale poźniej nie ma co z nimi zrobic  o kwieciu pomyslisz jak będziesz wbijał do niej na chate  PS. kazdy kwiat tylko nie róże!! one są juz tak okropnie banalne, ze no comment!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ja zrobiłem coś takiego: list + cztery koperty: 1 - narysowałem dokładna mapę jej osiedla i zaznaczyłem tam drogę na przystanek, plus jakieś wskazówki np. "przejścia dla pieszych, obejrzyj się w lewo, potem w prawo a następnie jeszcze raz w lewo"  hehe 2 - narysowałem przystanek autobusowy z widocznym rozkładem jazdy tych autobusów, którymi dojedzie o odpowiedniej godzinie przez wybrany przeze mnie przystanek  3 - krótki list ze wskazówkami gdzie znajdzie "kuriera", który ma dla Niej przesyłkę 4 - kartka z napisem "teraz Twój ruch"  (tę kopertę ma otworzyć dopiero po tym jak odbierze przesyłkę od kuriera, czyli dam jej badyl od kwiatka, tak dobrze czytacie, ale to już dłuższa historia dlaczego badyl a nie kwiatek :)) ...każdą kopertę może otworzyć dopiero wtedy, kiedy zrobi wszystko co powinna zrobić w poprzednim, aktualnie nie wie co jest w pierwszej kopercie, bo ma dostać smsem gdzie i kiedy ma to otworzyć, będzie to sms w stylu "wyjdź przed dom i otwórz pierwsza kopertę"  ...może to i wydaje się trochę banalne/zbyt dziecinne dla niektórych, ale przynajmniej nie będzie nudno, nawet zwykła droga na spotkanie może być w pewien sposób ciekawa, bo przecież nie ma pojęcia co ja zaplanowałem i co takiego może być w kolejnej kopercie, póki co umiera z ciekawości  ...jeszcze kilka dni, a potem Sopot Prokom Opennnnn 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|