Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
jak ma byc blisko pkp to zdecydowanie polecam palmiarnie i park Kasprowicza lub park Chopina za kupcem poznanskim.
@biszop moze utworzymy jakis portal o poznaniu dla mlodszych kolegow wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
chętnie z Wami będę współtworzył. Mimo że teraz w Poznaniu jestem tylko na weekendy, to czuję się tam dużo lepiej niż u siebie. I jak se "oddychne" "czystym powietrzem" na św. Marcinie, to od razu czuję się lepiej. I już się nie mogę doczekać, aż z powrotem zamieszkam w stolicy Pyrlandii wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Mam taki problem .... chcialem obdarowac dziewczyne kwaiatami, ale ona jest z poznania a ja nieeeee i tu jest problem. poniewaz jesli dam jej te kwiatki na samym poczatku spotkania to bedzie je musiala nosic ze soba caly dzien a mamy w planie zoo i fontanne czekolady co w takim przypadku zrobic ....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
poczta kwaitowa, albo oodpusc se kwiatki(na to jeszcze przyjdzie czas)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Poczta kwiatowa, albo odpusc sobie kwiatki (na to jeszcze przyjdzie czas) *

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by KaPrYs
Mam taki problem .... chcialem obdarowac dziewczyne kwaiatami, ale ona jest z poznania a ja nieeeee i tu jest problem. poniewaz jesli dam jej te kwiatki na samym poczatku spotkania to bedzie je musiala nosic ze soba caly dzien a mamy w planie zoo i fontanne czekolady co w takim przypadku zrobic ....


zoo na jedną z pierwszych randek to, moim zdaniem, średni pomysł, gdyż tam trochę capi. Lepiej idź do wspomnianej palmiarni.
Kwiaty: Przyjedź wcześniej. jedź do kupca. kup kwiaty w kupcu i zanieś do fontanny. Niech czekają na Was na stoliku wink Jak nie szkoda kasy, to proponuję storczyki wink Ewentualnie zadzwoń do menadżera (jest na stronie www jego tel. - Grzegorz), zarezerwuj stolik i zapytaj się, czy mogą Ci kupić kwiatki. To na razie mi przychodzi na myśl

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
hi hi dobry pomysl zamowie stolik a kwiatki dowioze dzieki !

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej bardzo zalezy i chce byc z nia hmmm chcialbym to ladnie ubrac w slowa smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by KaPrYs
Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej bardzo zalezy i chce byc z nia hmmm chcialbym to ladnie ubrac w slowa smile


spytaj się mateusza2201, on jest dobry w te klocki

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by shane
Originally Posted by KaPrYs
Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej bardzo zalezy i chce byc z nia hmmm chcialbym to ladnie ubrac w slowa smile


spytaj się mateusza2201, on jest dobry w te klocki

ale o co chodzi? jakiś link?

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by shane
Originally Posted by KaPrYs
Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej bardzo zalezy i chce byc z nia hmmm chcialbym to ladnie ubrac w slowa smile


spytaj się mateusza2201, on jest dobry w te klocki

ale o co chodzi? jakiś link?
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1417842&page=2#Post1417842

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
nie skumałem na początku laugh leże

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
znaczy po linku od razu skumałem wink wcześniej nie skojarzyłem tego tematu z wypowiedzią szejna wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
hi hi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kacperek76
jak ma byc blisko pkp to zdecydowanie polecam palmiarnie i park Kasprowicza lub park Chopina za kupcem poznanskim.
@biszop moze utworzymy jakis portal o poznaniu dla mlodszych kolegow wink

heh dobry pomysł, od października dołączam do grona Poznaniaków... dostałem się na studia na UAM wink

pozdrawiam, Kamil wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
I po spotkaniu w poznanskim zoo smile bylo milutko ahhh spedzilem z nia 6 h i przekonalem sie ze cos do niej czuje. Teraz tylko jak sprawdzic czy ona do mnie tez cos czuje. Musze teraz wymyslec jakies super spotkanie z kwiatkami itp oldog i kacperek moacie jakies pomysly?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
poka foto szefie ;]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by KaPrYs
I po spotkaniu w poznanskim zoo smile bylo milutko ahhh spedzilem z nia 6 h i przekonalem sie ze cos do niej czuje. Teraz tylko jak sprawdzic czy ona do mnie tez cos czuje. Musze teraz wymyslec jakies super spotkanie z kwiatkami itp oldog i kacperek moacie jakies pomysly?

daj numer gg, to któryś podbije i wyniucha temat wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Park Sołacki - cudowne miejsce. Idealne miejsce na spotkanie z dziewczyną, idealne miejsce na piwko z kumplem, idealne miejsce, aby posiedziec sobie samemu i podumac smile niby park jak park. Ale są w nim jakies mega pozytwne wibracje. Uwielbiam to miejsce!

co do kwiatow to na randce one tylko przeszkadzaja. przerabialem to. mily gest, ale poźniej nie ma co z nimi zrobic wink o kwieciu pomyslisz jak będziesz wbijał do niej na chate tongue
PS. kazdy kwiat tylko nie róże!! one są juz tak okropnie banalne, ze no comment!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ja zrobiłem coś takiego:

list + cztery koperty:

1 - narysowałem dokładna mapę jej osiedla i zaznaczyłem tam drogę na przystanek, plus jakieś wskazówki np. "przejścia dla pieszych, obejrzyj się w lewo, potem w prawo a następnie jeszcze raz w lewo" smile hehe

2 - narysowałem przystanek autobusowy z widocznym rozkładem jazdy tych autobusów, którymi dojedzie o odpowiedniej godzinie przez wybrany przeze mnie przystanek smile

3 - krótki list ze wskazówkami gdzie znajdzie "kuriera", który ma dla Niej przesyłkę

4 - kartka z napisem "teraz Twój ruch" smile (tę kopertę ma otworzyć dopiero po tym jak odbierze przesyłkę od kuriera, czyli dam jej badyl od kwiatka, tak dobrze czytacie, ale to już dłuższa historia dlaczego badyl a nie kwiatek :))

...każdą kopertę może otworzyć dopiero wtedy, kiedy zrobi wszystko co powinna zrobić w poprzednim, aktualnie nie wie co jest w pierwszej kopercie, bo ma dostać smsem gdzie i kiedy ma to otworzyć, będzie to sms w stylu "wyjdź przed dom i otwórz pierwsza kopertę" smile


...może to i wydaje się trochę banalne/zbyt dziecinne dla niektórych, ale przynajmniej nie będzie nudno, nawet zwykła droga na spotkanie może być w pewien sposób ciekawa, bo przecież nie ma pojęcia co ja zaplanowałem i co takiego może być w kolejnej kopercie, póki co umiera z ciekawości smile ...jeszcze kilka dni, a potem Sopot Prokom Opennnnn smile

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1