|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Wiadomo co bedzie z Andreasem? Staszewski czy ZZ? Nie orientuje sie niestety. Over 7.5 Okonia moze byc smakowitym kaskiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Wiadomo co bedzie z Andreasem? Staszewski czy ZZ? Nie orientuje sie niestety. Over 7.5 Okonia moze byc smakowitym kaskiem. out AJ - złamany bark out Staszewski dziś ZZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
jaki jest sklad czestochowy na dzis?? jedzie hancock?? potrzebuje jakiegos pewniaka do podbicia. mam nadzieje ze czestochowa na dzisiejsza kolejke takim bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
CKM spokojnie 1,1 za free  10/10 :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
mam nadzieje ze dzisiejsze mecze beda przebiegaly w 'duchu rywalizacji sportowej' i nie bedzie odpuszczania wyniku dla zajecia lepszego miejsca w tabeli przed play off. wracajac do zkz-marma, fakt zkz ma noz na gardle i musi wygrac, spreza sie napewno na dzis (choc w jakiejs gazecie wyczytalem opinie dzialaczy ze niejako licza sie z tym ze moga nie wygrac meczu). w marmie jeden gosc musi sie wykazac przed play off- kuciapa, za tydzien w rzeszowie pojedzie miesiac i lepszy dostanie miejsce w pierwszym meczu play off. pedersen i watt tez nie naleza do kolesi ktorzy odpuszczaja mecze, tak ze powinno byc bardzo ciekawie. u mnie poszlo tak: Torun - Wroclaw 1 1.10 Czestochowa - Bydgoszcz 1 1.10 Zielona Gora - Rzeszow 2 (+5.5) 1.85 2.24 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
W ZG odwołany mecz więc nie stawiać kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Jak rozliczy baw obstawienie np 1,2,3 biegu w meczu torunia z wroclawiem gdy zaly mecz odwolany ? Zwrot czy rozliczy gdyz sie odbyly? Czy mieliscie taka sytuacje i jak jest w regulaminie baw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
pytanko: jesli obstawialem mecz zielonej z rzeszowem w millenium a mecz przelozyli na jutro to co bedzie? zwrot czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
pytanko: jesli obstawialem mecz zielonej z rzeszowem w millenium a mecz przelozyli na jutro to co bedzie? zwrot czy nie ? Nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Jutro gram tylko na Unie Tarnów 10/10 ktora juz przed meczem moze dopisac punkty w tabeli do swojego dorobku . Zapytacie dlaczego ? to juz tajemnica poliszynela ale skoro gram 10/10 to ryzyk jest równe cyfrze zero. Nie pomylilem sie grajac taka olbrzymia stawka z Polska w DPS z Polonia w meczu z Unia , Holta w Pradze i z tym meczem tez sie nie pomyle. Kocham takie mecze kiedy znasz wynik przed rozpoczeciem  I ten defekt Lee  nagle zabraklo metanolu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
pytanko: jesli obstawialem mecz zielonej z rzeszowem w millenium a mecz przelozyli na jutro to co bedzie? zwrot czy nie ? Nie. jezeli mecz sie nie odbyl to nie bedzie zwrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Kocham takie mecze kiedy znasz wynik przed rozpoczeciem  I ten defekt Lee  nagle zabraklo metanolu  Jasne Al ale to nie ten przyklad podales,wyobrazasz sobie jakby braklo metanolu w momencie gdy zaraz za nim jechal ktos inny np wiraz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Harris to twoja prawda , moja jest inna ale skoro wiesz lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Nie wiem czy lepiej,to malo wazne ale to o czym myslisz troche ryzykowne,nigdy nie wiesz w ktorym momencie zabrraknie paliwa i staniesz deba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114 |
Jak Wam buki porozliczaly mecz Apatora? Unibet -12 policzyl jako przegrany :|
Przeciez to nienormalne, zwlaszcza ze wyniki zostaly anulowane i nawet nie odjechali 8 biegow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Jak Wam buki porozliczaly mecz Apatora? Unibet -12 policzyl jako przegrany :|
Przeciez to nienormalne, zwlaszcza ze wyniki zostaly anulowane i nawet nie odjechali 8 biegow. Co Ty opowiadasz? Anulowali ten mecz przeciez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
Jak Wam buki porozliczaly mecz Apatora? Unibet -12 policzyl jako przegrany :|
Przeciez to nienormalne, zwlaszcza ze wyniki zostaly anulowane i nawet nie odjechali 8 biegow. Co Ty opowiadasz? Anulowali ten mecz przeciez. powaznie,totosyf pewnie tez tak zrobi-kufta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
kurwa faktycznie,co za patalachy ale spokojnie nie moga takiego czegos zrobic,trzeba interweniowac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|