Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 61 1 2 36 37 38 39 40 60 61
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Wiadomo co bedzie z Andreasem? Staszewski czy ZZ? Nie orientuje sie niestety. Over 7.5 Okonia moze byc smakowitym kaskiem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by codi
Wiadomo co bedzie z Andreasem? Staszewski czy ZZ? Nie orientuje sie niestety. Over 7.5 Okonia moze byc smakowitym kaskiem.

out AJ - złamany bark
out Staszewski

dziś ZZ

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
jaki jest sklad czestochowy na dzis?? jedzie hancock?? potrzebuje jakiegos pewniaka do podbicia. mam nadzieje ze czestochowa na dzisiejsza kolejke takim bedzie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
CKM spokojnie 1,1 za free tongue

10/10 :]

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
mam nadzieje ze dzisiejsze mecze beda przebiegaly w 'duchu rywalizacji sportowej' i nie bedzie odpuszczania wyniku dla zajecia lepszego miejsca w tabeli przed play off.
wracajac do zkz-marma, fakt zkz ma noz na gardle i musi wygrac, spreza sie napewno na dzis (choc w jakiejs gazecie wyczytalem opinie dzialaczy ze niejako licza sie z tym ze moga nie wygrac meczu). w marmie jeden gosc musi sie wykazac przed play off- kuciapa, za tydzien w rzeszowie pojedzie miesiac i lepszy dostanie miejsce w pierwszym meczu play off. pedersen i watt tez nie naleza do kolesi ktorzy odpuszczaja mecze, tak ze powinno byc bardzo ciekawie.
u mnie poszlo tak:
Torun - Wroclaw 1 1.10
Czestochowa - Bydgoszcz 1 1.10
Zielona Gora - Rzeszow 2 (+5.5) 1.85
2.24 8/10

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
W ZG odwołany mecz więc nie stawiać kasy wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Jak rozliczy baw obstawienie np 1,2,3 biegu w meczu torunia z wroclawiem gdy zaly mecz odwolany ? Zwrot czy rozliczy gdyz sie odbyly? Czy mieliscie taka sytuacje i jak jest w regulaminie baw?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
pytanko:
jesli obstawialem mecz zielonej z rzeszowem w millenium
a mecz przelozyli na jutro to co bedzie?
zwrot czy nie ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by matisk
pytanko:
jesli obstawialem mecz zielonej z rzeszowem w millenium
a mecz przelozyli na jutro to co bedzie?
zwrot czy nie ?
Nie.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by AL_Capone
Jutro gram tylko na Unie Tarnów 10/10 ktora juz przed meczem
moze dopisac punkty w tabeli do swojego dorobku .
Zapytacie dlaczego ? to juz tajemnica poliszynela ale skoro
gram 10/10 to ryzyk jest równe cyfrze zero.
Nie pomylilem sie grajac taka olbrzymia stawka z Polska w DPS
z Polonia w meczu z Unia , Holta w Pradze i z tym meczem tez
sie nie pomyle.


Kocham takie mecze kiedy znasz wynik przed rozpoczeciem piwo
I ten defekt Lee grin nagle zabraklo metanolu smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by harris73
Originally Posted by matisk
pytanko:
jesli obstawialem mecz zielonej z rzeszowem w millenium
a mecz przelozyli na jutro to co bedzie?
zwrot czy nie ?
Nie.


jezeli mecz sie nie odbyl to nie bedzie zwrotu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by AL_Capone
Kocham takie mecze kiedy znasz wynik przed rozpoczeciem piwo
I ten defekt Lee grin nagle zabraklo metanolu smile


Jasne Al ale to nie ten przyklad podales,wyobrazasz sobie jakby braklo metanolu w momencie gdy zaraz za nim jechal ktos inny np wiraz...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Harris to twoja prawda , moja jest inna ale skoro wiesz lepiej wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Nie wiem czy lepiej,to malo wazne ale to o czym myslisz troche ryzykowne,nigdy nie wiesz w ktorym momencie zabrraknie paliwa i staniesz deba.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
Jak Wam buki porozliczaly mecz Apatora? Unibet -12 policzyl jako przegrany :|

Przeciez to nienormalne, zwlaszcza ze wyniki zostaly anulowane i nawet nie odjechali 8 biegow.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by stacho1985
Jak Wam buki porozliczaly mecz Apatora? Unibet -12 policzyl jako przegrany :|

Przeciez to nienormalne, zwlaszcza ze wyniki zostaly anulowane i nawet nie odjechali 8 biegow.
Co Ty opowiadasz? Anulowali ten mecz przeciez.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by harris73
Originally Posted by stacho1985
Jak Wam buki porozliczaly mecz Apatora? Unibet -12 policzyl jako przegrany :|

Przeciez to nienormalne, zwlaszcza ze wyniki zostaly anulowane i nawet nie odjechali 8 biegow.
Co Ty opowiadasz? Anulowali ten mecz przeciez.
powaznie,totosyf pewnie tez tak zrobi-kufta

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
stacho zaliczyli?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
kurwa faktycznie,co za patalachy ale spokojnie nie moga takiego czegos zrobic,trzeba interweniowac.

Strona 38 z 61 1 2 36 37 38 39 40 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1