Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#1439320 30/07/2007 04:44
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Wpisujcie tu wasze sny grin
Ja mialem taki, ze wygralem w lotka pare milionow. wszystko kupowałem pamietam,za lodówke, telewizor.. wszystko do domu smile Dom unowoczesniony. Postanowilem sobie, ze jutro kupie sobie zelazko laugh poszedlem spac(we snie). Wstaje(w życiu) zadowolony z myślą, ze mam kasy od zawalenia i ze kupie żelazko tongue Patrze a tu nic nowego nie ma shocked i zalamka laugh

Jeszcze pare fajnych mi sie snilo, ale juz zapomnialem. Wy wpisujcie swoje smile nie ktore sa fajne smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Mi sie snilo ze Podlasie w PUEFA wyeliminowało Legie 0-0 na Ł3 i 2-1 na swoim 40tysiecznym stadionie .

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
OT @ bolo_lacznik Podlasie to wierny kibic legii laugh wiec rzu na luz smile ja juz nic na forum na nich nie pisze..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
luz ;-) tylko nie dodawajcie nic do kiełbas ;-)
ostatnio mi sie sniła taka 2metrowa z rekami, krzyczaca "nie trawie Legii !! nie trawie Legii !! ;-)
luz ;-)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
mi sie snia super sny

raz mialem sen ze z kumplem okradlismy ruska mafie i spiepszalismy przez cala polske potem okazalo sie ze jego sasiad 70 letni emeryt Henek nas wsypal bo byl tajniakiem i chcial nas zlikwidowac i sam uciec z kasa ale kumpel go zaszedl od tylu i uratowal sytuacje nastepnie ja byolem postrzelony on jeszcze nie mial prawka ale jezdzil elegancko (we snie: wiraze itd itp jak natchniony) w sumie uciekalismy przed ruskami z miliardami dolcow, wkoncu wyladowalismy gdzies na bora bora szczesliwi ze jestemy wolni zalozylismy sobie hotel lezelismy na plazy w hamakach wentlami do gory obok nas super dupy rinki z kokosa te sprawy az nagle wlasnie dochodzi nas jakis koles z mafii tzn do mnie i chce mnie zlikidowac juz stoi nademna przyklada mi pistolet do glowy ja juz zrezygnowany mysle sobie a przynajmniej warto bylo az tu nagle rusek dostaje strzala w glowe i niezyje zalatwil go mmoj kumpel i...

zylem dlugo i szczesliwi majac hotel z kumplem i wlasna wyspe uslgiwaly nam najlepsze kobiety zreszta zrobilismy casting heheh i zylo nam sie wybornie

jaki z tego moral?

zawsze ale to zawsze okradajcie ruskow laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Przysnilo mi sie ze autor tego tematu dostanie BANA, a moje sny sa prorocze.

connor #1439366 30/07/2007 04:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by Experto
Przysnilo mi sie ze autor tego tematu dostanie BANA, a moje sny sa prorocze.
temat luzacki. Trzeba oderwac sie od meczy i podzielic przezyciami nocnymi laugh smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
12-latek dobrego masz kumpla grin

12-latek #1439379 30/07/2007 05:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
a raz snilo mi sie ze pewnego dnia wstaje ide zrobic sobie kawe jestem w kuchni nagle pukanie do drzwi otwieram a tam sterta reklam tesco itd siedze sobie w kuchni pije kawe i przegladam po czym w jednej z ofert zauwazylem koperte otwiera i pisze zbeym wyszedl z domu , ubieram sie ladnie w garnitur wychodze a pod blokiem czeka na mnie taksowka koles wysiada potwiera mi drzwi nie pyta sie gdzie zawiesc tylko wiezie i ma cale czarne oczy po czym jestem na cmentazu byl pogrzeb ie ma nikogo tylko ja sam stoje nad takim duzym dolem i byl taki garbaty koles kopal dol i stala obok trumna mial czarne oczy caluskie czarne bez wyrazu dookola mgla jak w horrorach poczym podnosze glowe koles patrzy chwile na mnie i ucieka pelen przerazenie poczym patrze na nagrobek a tam moje imie i nazwisko data ur i smierci przestraszony nie wiem co grane zaczynam uciekac i spogladam pokolei na nastepne groby gdzie wszedzie pisze ze tu spoczywa.... i tam moje dane.
uciekam po czym widze kobiete przy grobie odwraca sie i tez ma cale czarne oczy ja juz osrany uciekam widze brame i widze ze sie zamyka wiec biegne szybciej a im jestem bllizej tym ona bardziej sie zamyka i jestem juz 10 metrow odniej i wydaje mi sie ze nie zdaze i sie budze...
nastepnie wstaje ide robie sobie herbate i slysze pukanie do drzwi otwieram a tam ulotki tak jak we snie przegladam i widze koperte i tu juz bania p bo przypominam sobie sen powoli osrany nie wiem czy otwierac czy nie patrze odwracam koperet i z ulga czytam a tam reklama jakiegos banku myslalem ze zawalu dostane laugh

p.s wtedy nie bylo mi do smiechu malem strasznego stracha...

Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
Mi sie snilo ze dostajesz ostrzezenie za obrazanie:) wow! to nie byl sen smile

Last edited by Ða Bartek; 30/07/2007 06:10.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Mi się śniło, że rano odpaliłem kompa, z ulubionych wybrałem mecz.pl , wszedłem w To i owo i tego dnia nikt nie założył idiotycznego tematu ....

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Ale wy jestescie... nic nie mzoecie sobie pozartowac. Tylk oodrazu ale tdebilny temat itd. Prosze bardzo zalozcie lepszy, ciekawszy...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[T]-error nie dojeżdżaj chłopaka, w końcu idzie na moda, nie?

wink

shane #1439405 30/07/2007 05:13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by shane
[T]-error nie dojeżdżaj chłopaka, w końcu idzie na moda, nie?

wink
laugh nie rozśmieszaj mnie laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Na moda ... ? blush

Ja wtedy chce bana ... laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
snila mi sie dzisiaj panna na koniu. Budze sie... Kon stoi, a panny nie ma frown

xqwzts #1439486 30/07/2007 05:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by xqwzts
snila mi sie dzisiaj panna na koniu. Budze sie... Kon stoi, a panny nie ma frown
to i tak dobrze ze nie odwrotnie (panna z brzytwa sie rano usmiecha a konia...;D)

xqwzts #1439490 30/07/2007 05:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Śniło mi się, że na forum więcej ludzi skupiało się na pisaniu analiz, prowadzeniu tpoicków i podawaniu typów niż na zakładaniu co raz to nowych tematów w "to i owo" oraz nabijaniu postów na qc. Oóglnie było to sen,w któym forum było takie jak kiedyś, ale obudziłem się i nastała rzeczywistość


Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
a mi sie snilo ze bylem w zalodze ktoregos ze statkow ze Star Treka i walczylem z Borgiem

Logan #1439497 30/07/2007 05:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dzisiaj mi się śniło, że dostałem zajebisty zegarek CASIO taki ze wskazówkami klasyczny. Jak się obudziłem to bardzo żałowałem :/


Trzeba luknąć co w senniku zegarek znaczy tongue

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1