|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Wpisujcie tu wasze sny Ja mialem taki, ze wygralem w lotka pare milionow. wszystko kupowałem pamietam,za lodówke, telewizor.. wszystko do domu  Dom unowoczesniony. Postanowilem sobie, ze jutro kupie sobie zelazko  poszedlem spac(we snie). Wstaje(w życiu) zadowolony z myślą, ze mam kasy od zawalenia i ze kupie żelazko  Patrze a tu nic nowego nie ma  i zalamka Jeszcze pare fajnych mi sie snilo, ale juz zapomnialem. Wy wpisujcie swoje  nie ktore sa fajne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Mi sie snilo ze Podlasie w PUEFA wyeliminowało Legie 0-0 na Ł3 i 2-1 na swoim 40tysiecznym stadionie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
OT @ bolo_lacznik Podlasie to wierny kibic legii  wiec rzu na luz  ja juz nic na forum na nich nie pisze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
luz ;-) tylko nie dodawajcie nic do kiełbas ;-) ostatnio mi sie sniła taka 2metrowa z rekami, krzyczaca "nie trawie Legii !! nie trawie Legii !! ;-) luz ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
mi sie snia super sny raz mialem sen ze z kumplem okradlismy ruska mafie i spiepszalismy przez cala polske potem okazalo sie ze jego sasiad 70 letni emeryt Henek nas wsypal bo byl tajniakiem i chcial nas zlikwidowac i sam uciec z kasa ale kumpel go zaszedl od tylu i uratowal sytuacje nastepnie ja byolem postrzelony on jeszcze nie mial prawka ale jezdzil elegancko (we snie: wiraze itd itp jak natchniony) w sumie uciekalismy przed ruskami z miliardami dolcow, wkoncu wyladowalismy gdzies na bora bora szczesliwi ze jestemy wolni zalozylismy sobie hotel lezelismy na plazy w hamakach wentlami do gory obok nas super dupy rinki z kokosa te sprawy az nagle wlasnie dochodzi nas jakis koles z mafii tzn do mnie i chce mnie zlikidowac juz stoi nademna przyklada mi pistolet do glowy ja juz zrezygnowany mysle sobie a przynajmniej warto bylo az tu nagle rusek dostaje strzala w glowe i niezyje zalatwil go mmoj kumpel i... zylem dlugo i szczesliwi majac hotel z kumplem i wlasna wyspe uslgiwaly nam najlepsze kobiety zreszta zrobilismy casting heheh i zylo nam sie wybornie jaki z tego moral? zawsze ale to zawsze okradajcie ruskow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Przysnilo mi sie ze autor tego tematu dostanie BANA, a moje sny sa prorocze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Przysnilo mi sie ze autor tego tematu dostanie BANA, a moje sny sa prorocze. temat luzacki. Trzeba oderwac sie od meczy i podzielic przezyciami nocnymi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
12-latek dobrego masz kumpla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
a raz snilo mi sie ze pewnego dnia wstaje ide zrobic sobie kawe jestem w kuchni nagle pukanie do drzwi otwieram a tam sterta reklam tesco itd siedze sobie w kuchni pije kawe i przegladam po czym w jednej z ofert zauwazylem koperte otwiera i pisze zbeym wyszedl z domu , ubieram sie ladnie w garnitur wychodze a pod blokiem czeka na mnie taksowka koles wysiada potwiera mi drzwi nie pyta sie gdzie zawiesc tylko wiezie i ma cale czarne oczy po czym jestem na cmentazu byl pogrzeb ie ma nikogo tylko ja sam stoje nad takim duzym dolem i byl taki garbaty koles kopal dol i stala obok trumna mial czarne oczy caluskie czarne bez wyrazu dookola mgla jak w horrorach poczym podnosze glowe koles patrzy chwile na mnie i ucieka pelen przerazenie poczym patrze na nagrobek a tam moje imie i nazwisko data ur i smierci przestraszony nie wiem co grane zaczynam uciekac i spogladam pokolei na nastepne groby gdzie wszedzie pisze ze tu spoczywa.... i tam moje dane. uciekam po czym widze kobiete przy grobie odwraca sie i tez ma cale czarne oczy ja juz osrany uciekam widze brame i widze ze sie zamyka wiec biegne szybciej a im jestem bllizej tym ona bardziej sie zamyka i jestem juz 10 metrow odniej i wydaje mi sie ze nie zdaze i sie budze... nastepnie wstaje ide robie sobie herbate i slysze pukanie do drzwi otwieram a tam ulotki tak jak we snie przegladam i widze koperte i tu juz bania p bo przypominam sobie sen powoli osrany nie wiem czy otwierac czy nie patrze odwracam koperet i z ulga czytam a tam reklama jakiegos banku myslalem ze zawalu dostane p.s wtedy nie bylo mi do smiechu malem strasznego stracha...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
Mi sie snilo ze dostajesz ostrzezenie za obrazanie:) wow! to nie byl sen 
Last edited by Ða Bartek; 30/07/2007 06:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Mi się śniło, że rano odpaliłem kompa, z ulubionych wybrałem mecz.pl , wszedłem w To i owo i tego dnia nikt nie założył idiotycznego tematu ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Ale wy jestescie... nic nie mzoecie sobie pozartowac. Tylk oodrazu ale tdebilny temat itd. Prosze bardzo zalozcie lepszy, ciekawszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
[T]-error nie dojeżdżaj chłopaka, w końcu idzie na moda, nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
[T]-error nie dojeżdżaj chłopaka, w końcu idzie na moda, nie?   nie rozśmieszaj mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Na moda ... ?  Ja wtedy chce bana ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
snila mi sie dzisiaj panna na koniu. Budze sie... Kon stoi, a panny nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
snila mi sie dzisiaj panna na koniu. Budze sie... Kon stoi, a panny nie ma  to i tak dobrze ze nie odwrotnie (panna z brzytwa sie rano usmiecha a konia...;D)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Śniło mi się, że na forum więcej ludzi skupiało się na pisaniu analiz, prowadzeniu tpoicków i podawaniu typów niż na zakładaniu co raz to nowych tematów w "to i owo" oraz nabijaniu postów na qc. Oóglnie było to sen,w któym forum było takie jak kiedyś, ale obudziłem się i nastała rzeczywistość
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
a mi sie snilo ze bylem w zalodze ktoregos ze statkow ze Star Treka i walczylem z Borgiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Dzisiaj mi się śniło, że dostałem zajebisty zegarek CASIO taki ze wskazówkami klasyczny. Jak się obudziłem to bardzo żałowałem :/ Trzeba luknąć co w senniku zegarek znaczy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|