|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie  Popróbuj z pressingiem, staraj się własny skupić atak na słabszej stronie jego obrony. pressingiem to na 0:0 mozna pograc...a mecz w pucharze trzeba wygrac...najlepiej niech poda ID druzyny to sie cos wymysli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Panowie, mnie uczyć nie musicie, bo ja na tej grze już zęby zjadłem i takie rzeczy znam. Yaaho, osłabienie pomocy opłaca się tylko wtedy, jeżeli można powalczyć w innych formacjach, a nie ma takiej siły, żebym wyrobił mocniejszy atak niż jego obrona. Jeżeli osłabię pomoc, to ryzykuję, że rywalowi zostanie przydzielonych więcej akcji, niż tylko maksymalnie trzy kontry. Po prostu muszę dać mocno pomoc i liczyć, że jednak uda się nastukać tyle akcji, żeby strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika. Ja jestem typowy "Norweg" i z zasady kontr-men'ów nie lubię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Panowie, mnie uczyć nie musicie, bo ja na tej grze już zęby zjadłem i takie rzeczy znam. Yaaho, osłabienie pomocy opłaca się tylko wtedy, jeżeli można powalczyć w innych formacjach, a nie ma takiej siły, żebym wyrobił mocniejszy atak niż jego obrona. Jeżeli osłabię pomoc, to ryzykuję, że rywalowi zostanie przydzielonych więcej akcji, niż tylko maksymalnie trzy kontry. Po prostu muszę dać mocno pomoc i liczyć, że jednak uda się nastukać tyle akcji, żeby strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika. Ja jestem typowy "Norweg" i z zasady kontr-men'ów nie lubię  Sam gram beton, więc zawsze proszę o jak największą ilość norwegów na mojej drodze, bo to zwykle 3pkt w kieszeni, szczególnie jak się trafiają z goluteńką pomocą tak jak w Twoim przypadku. Grając Norwegię praktycznie ukręcisz sobie sznur, ale patrząc na Twój skład faktycznie nie masz innej alternatywy. Pozostaje Ci liczyć na szczęście więc powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
beton byl dobry...ale pare sezonow temu, z sezonu na sezon osiagalem coraz gorsze wyniki majac coraz lepsza druzyne, grajac z coraz slabszymi rywalami, jak wroce do gry to napewno juz nie pogram betonem, norge tez napewno nie zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Mathias, nie do końca masz rację. Ja dlatego mam golutką pomoc, bo taki obrałem kierunek budowania drużyny. W niskich ligach często nawet sama pomoc gwarantuje niezłe wyniki. Teraz trenuję bramkarzy, po tym sezonie zaczynam obrońców. Realia są takie, że opłaca się trenować zawodników samemu dla siebie. Ja osobiście czekam na moment, w którym będę grał 433 z bardzo mocną pomocą. Narazie spokojnie chcę grać sobie pograć w VI lidze, ale jak już zrobię szturm, to najwcześniej na IV się zatrzymam  Hattrick uczy cierpliwości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Witam, Panowie a co powiecie o moim następnym meczu pucharowym. Moje ID 872439 a przeciwnik to 80295. Myslalem o kontrze ale o ile atak swój wyciągnąlbym do jego poziomu to już z obroną ciężko będzie nawet mu dorównać nie mówiąc o tym, że powinna być z 1 - 1,5 poziomu wyższa. Aha , taki mój najlepszy sklad byl w pierwszym meczu pucharowym z logan00 doszedl tylko lepszy obrońca na bok.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
beton byl dobry...ale pare sezonow temu, z sezonu na sezon osiagalem coraz gorsze wyniki majac coraz lepsza druzyne, grajac z coraz slabszymi rywalami, jak wroce do gry to napewno juz nie pogram betonem, norge tez napewno nie zagram Widocznie grałeś bez przerwy beton, a to chyba nie najlepsze wyjście. Trzeba tak ułożyć zespół aby mieć alternatywne ustawienie. Mnie się to w większym lub mniejszym stopniu udało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Witam, Panowie a co powiecie o moim następnym meczu pucharowym. Moje ID 872439 a przeciwnik to 80295. Myslalem o kontrze ale o ile atak swój wyciągnąlbym do jego poziomu to już z obroną ciężko będzie nawet mu dorównać nie mówiąc o tym, że powinna być z 1 - 1,5 poziomu wyższa. Aha , taki mój najlepszy sklad byl w pierwszym meczu pucharowym z logan00 doszedl tylko lepszy obrońca na bok.
Pozdrawiam Będziesz musiał pomyśleć o zablokowaniu jednego ze skrzydeł, bo tam skupia swój atak. Pewnie teraz wybierze prawe. Sam zaś widać że ignoruje własne boki obrony, może warto właśnie tam zaatakować, ale z racji że Ty grasz dwójką skrzydłowych, pewnie je zabezpieczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Raczej postawi obrońcę ustawionego defensywnie, już tak gral przeciw "skrzydlom". Atak zaś przeprowadza zawsze (!!) lewym ... ciężko wyczuć czy zmieni bo do tej pory nie robil tego. Po dluższym zastanowieniu sklaniam się do takiej niby norwegii z prawym obrońca def. Szansę na wygranę malą , więc zaryzykuję wymianę ciosów. Pomoc może zad minimalna wyciągnę W tym sezonie i tak priorytetem dla mnie jest liga i awans do 6 ligi. Tak więc przegrana w pucharze z jednej strony może mi w tym pomóc , mam pewność siebie lekko przesadzoną więc porażka może wplynąć pozytywnie z drugiej strony nie lubię przegrywać  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Grał prawym skrzydłem, patrz pierwszy mecz ligowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Faktycznie, choć w ostatnim 12 meczach bodajże 2 razy zagral prawym , więc mogę się domyślać, że jego ulubioną taktyką jest gra lewym skrzydlem. Ja raczej nie stanowię dla niego na tyle poważnego przeciwnika, aby to zmienial.... przynajmniej tak sobie zakladam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1 |
witam wszytkich mam klub już od paru sezonów teraz mi sie coś kisi mimo że mam lepszy skład
złote reguły w hattricku jeśli ogulnie popatrzycie na wiiele meczy sprawdzicie jak który zawodnik gra i jaki był wynik i głównie wygrywa ta drużyna z lepszymi pomocnikami gram w 3-5-2 bo mam ekstra środkowego pomocnika i to z góry skutkowało ale przegrywam dla tego ze po tylu zmianach transwerach gra sie im nie klei i atmoswera w drużynie jest beznadziejna więc musze zagrać jakiś sparing i troche pokombinować z składem
a poza tym jak myślicie o grze Polski w MŚ Hattrick?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Mógłby ktoś po zakończeniu pucharowych meczy zobaczyć jak mi poszło? Jestem w robocie i mam zablokowaną stronę hattricka. Mój klub CF Kubusie. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
@ Ramzes ale mecz u Ciebie . W 66 min jest 0-0 i obaj mieliście po 1 akcji  To szalejecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Kurde myślałem że będzie izi  Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Niestety nie takie izi... przegraleś 0-1 , posiadania po 50% mieliście a tu reszta statów. W SKRÓCIE
1-0 Konrad Kuk (67) Martin Racke (61)
POSIADANIE 50% 50% 50% 50%
OCENY
PRIMAX MIELEC Poziom formacji i ocena graczy Postawa: --- Taktyka: Atak skrzydłami Poziom taktyki: solidny Pomoc: solidny (maks.) Prawa obrona: kiepski (wysoki) Środek obrony: słaby (min.) Lewa obrona: słaby (maks.) Prawy atak: słaby (niski) Środkowy atak: kiepski (wysoki) Lewy atak: fantastyczny (maks.)
CF Kubusie Poziom formacji i ocena graczy Postawa: --- Taktyka: normalny Poziom taktyki: --- Pomoc: solidny (maks.) Prawa obrona: fantastyczny (wysoki) Środek obrony: znakomity (maks.) Lewa obrona: znakomity (wysoki) Prawy atak: kiepski (maks.) Środkowy atak: solidny (maks.) Lewy atak: kiepski (niski)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Ło k.u.r.w.a ale wał  Dzięki arvid.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49 |
Mam taktykę 5 3 2 jak wygrywałem w zeszłym sezonie to w tym 2 mecze i 2 porażki ale najlepsze jest to że mam 79% posiadania piłki \
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam taktykę 5 3 2 jak wygrywałem w zeszłym sezonie to w tym 2 mecze i 2 porażki ale najlepsze jest to że mam 79% posiadania piłki \ to pewnie w za wysokiej lidze nie grasz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Witam, opłacało mi się kupić takiego zawodnika za 450k ?
lat 19, dni 3, zadowalający stan formy, zdrowy Jest przyjemny, zrównoważony i prawy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.
Następne urodziny: 19.11.2007 Narodowość: Schweiz Wskaźnik TSI: 3 090 Pensja: 11 088 zł/tydzień w tym premia 20% Kontuzje: zdrowy
Kondycja: nędzny Bramkarz: solidny Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny Skuteczność: fatalny St.fragmenty: fatalny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|