Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 57 z 72 1 2 55 56 57 58 59 71 72
MaTHiaS #1442602 31/07/2007 05:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by MaTHiaS
Originally Posted by Radek_89
A ja już drugi remis 3:3 w lidze :/ Na dodatek teraz trafiłem w PP na kontr-men'a (tak nazywam zespoły mające strasznie mocną obronę i grające kontrą) i obawiam się, że nie będzie mi dane nawet raz zagrać na własnym stadionie frown

Popróbuj z pressingiem, staraj się własny skupić atak na słabszej stronie jego obrony.

pressingiem to na 0:0 mozna pograc...a mecz w pucharze trzeba wygrac...najlepiej niech poda ID druzyny to sie cos wymysli smile

Bonus: Unibet
yaaho #1442912 31/07/2007 07:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Panowie, mnie uczyć nie musicie, bo ja na tej grze już zęby zjadłem i takie rzeczy znam.

Yaaho, osłabienie pomocy opłaca się tylko wtedy, jeżeli można powalczyć w innych formacjach, a nie ma takiej siły, żebym wyrobił mocniejszy atak niż jego obrona. Jeżeli osłabię pomoc, to ryzykuję, że rywalowi zostanie przydzielonych więcej akcji, niż tylko maksymalnie trzy kontry.

Po prostu muszę dać mocno pomoc i liczyć, że jednak uda się nastukać tyle akcji, żeby strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika. Ja jestem typowy "Norweg" i z zasady kontr-men'ów nie lubię smile

Radek_89 #1443039 31/07/2007 08:25
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Originally Posted by Radek_89
Panowie, mnie uczyć nie musicie, bo ja na tej grze już zęby zjadłem i takie rzeczy znam.

Yaaho, osłabienie pomocy opłaca się tylko wtedy, jeżeli można powalczyć w innych formacjach, a nie ma takiej siły, żebym wyrobił mocniejszy atak niż jego obrona. Jeżeli osłabię pomoc, to ryzykuję, że rywalowi zostanie przydzielonych więcej akcji, niż tylko maksymalnie trzy kontry.

Po prostu muszę dać mocno pomoc i liczyć, że jednak uda się nastukać tyle akcji, żeby strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika. Ja jestem typowy "Norweg" i z zasady kontr-men'ów nie lubię smile

Sam gram beton, więc zawsze proszę o jak największą ilość norwegów na mojej drodze, bo to zwykle 3pkt w kieszeni, szczególnie jak się trafiają z goluteńką pomocą tak jak w Twoim przypadku.
Grając Norwegię praktycznie ukręcisz sobie sznur, ale patrząc na Twój skład faktycznie nie masz innej alternatywy. Pozostaje Ci liczyć na szczęście więc powodzenia.

MaTHiaS #1443522 31/07/2007 18:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
beton byl dobry...ale pare sezonow temu, z sezonu na sezon osiagalem coraz gorsze wyniki majac coraz lepsza druzyne, grajac z coraz slabszymi rywalami, jak wroce do gry to napewno juz nie pogram betonem, norge tez napewno nie zagram

yaaho #1443647 31/07/2007 19:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mathias, nie do końca masz rację. Ja dlatego mam golutką pomoc, bo taki obrałem kierunek budowania drużyny. W niskich ligach często nawet sama pomoc gwarantuje niezłe wyniki. Teraz trenuję bramkarzy, po tym sezonie zaczynam obrońców. Realia są takie, że opłaca się trenować zawodników samemu dla siebie. Ja osobiście czekam na moment, w którym będę grał 433 z bardzo mocną pomocą. Narazie spokojnie chcę grać sobie pograć w VI lidze, ale jak już zrobię szturm, to najwcześniej na IV się zatrzymam smile Hattrick uczy cierpliwości smile

Radek_89 #1443688 31/07/2007 19:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Witam,
Panowie a co powiecie o moim następnym meczu pucharowym. Moje ID 872439 a przeciwnik to 80295. Myslalem o kontrze ale o ile atak swój wyciągnąlbym do jego poziomu to już z obroną ciężko będzie nawet mu dorównać nie mówiąc o tym, że powinna być z 1 - 1,5 poziomu wyższa. Aha , taki mój najlepszy sklad byl w pierwszym meczu pucharowym z logan00 doszedl tylko lepszy obrońca na bok.

Pozdrawiam

yaaho #1443859 31/07/2007 19:39
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Originally Posted by yaaho
beton byl dobry...ale pare sezonow temu, z sezonu na sezon osiagalem coraz gorsze wyniki majac coraz lepsza druzyne, grajac z coraz slabszymi rywalami, jak wroce do gry to napewno juz nie pogram betonem, norge tez napewno nie zagram

Widocznie grałeś bez przerwy beton, a to chyba nie najlepsze wyjście. Trzeba tak ułożyć zespół aby mieć alternatywne ustawienie. Mnie się to w większym lub mniejszym stopniu udało.

arvid #1443913 31/07/2007 19:48
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Originally Posted by arvid
Witam,
Panowie a co powiecie o moim następnym meczu pucharowym. Moje ID 872439 a przeciwnik to 80295. Myslalem o kontrze ale o ile atak swój wyciągnąlbym do jego poziomu to już z obroną ciężko będzie nawet mu dorównać nie mówiąc o tym, że powinna być z 1 - 1,5 poziomu wyższa. Aha , taki mój najlepszy sklad byl w pierwszym meczu pucharowym z logan00 doszedl tylko lepszy obrońca na bok.

Pozdrawiam

Będziesz musiał pomyśleć o zablokowaniu jednego ze skrzydeł, bo tam skupia swój atak. Pewnie teraz wybierze prawe. Sam zaś widać że ignoruje własne boki obrony, może warto właśnie tam zaatakować, ale z racji że Ty grasz dwójką skrzydłowych, pewnie je zabezpieczy.

MaTHiaS #1444352 31/07/2007 20:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Raczej postawi obrońcę ustawionego defensywnie, już tak gral przeciw "skrzydlom". Atak zaś przeprowadza zawsze (!!) lewym ... ciężko wyczuć czy zmieni bo do tej pory nie robil tego. Po dluższym zastanowieniu sklaniam się do takiej niby norwegii z prawym obrońca def. Szansę na wygranę malą , więc zaryzykuję wymianę ciosów. Pomoc może zad minimalna wyciągnę smile
W tym sezonie i tak priorytetem dla mnie jest liga i awans do 6 ligi. Tak więc przegrana w pucharze z jednej strony może mi w tym pomóc , mam pewność siebie lekko przesadzoną więc porażka może wplynąć pozytywnie z drugiej strony nie lubię przegrywać smile

Pozdrawiam

arvid #1444458 31/07/2007 21:01
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Grał prawym skrzydłem, patrz pierwszy mecz ligowy smile

MaTHiaS #1444607 31/07/2007 21:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Faktycznie, choć w ostatnim 12 meczach bodajże 2 razy zagral prawym , więc mogę się domyślać, że jego ulubioną taktyką jest gra lewym skrzydlem. Ja raczej nie stanowię dla niego na tyle poważnego przeciwnika, aby to zmienial.... przynajmniej tak sobie zakladam.

arvid #1445859 01/08/2007 01:15
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1
witam wszytkich
mam klub już od paru sezonów teraz mi sie coś kisi mimo że mam lepszy skład

złote reguły w hattricku
jeśli ogulnie popatrzycie na wiiele meczy sprawdzicie jak który zawodnik gra i jaki był wynik
i głównie wygrywa ta drużyna z lepszymi pomocnikami
gram w 3-5-2 bo mam ekstra środkowego pomocnika i to z góry skutkowało ale przegrywam dla tego ze po tylu zmianach transwerach gra sie im nie klei i atmoswera w drużynie jest beznadziejna więc musze zagrać jakiś sparing i troche pokombinować z składem


a poza tym jak myślicie o grze Polski w MŚ Hattrick?

GURAL #1447958 01/08/2007 16:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Mógłby ktoś po zakończeniu pucharowych meczy zobaczyć jak mi poszło? Jestem w robocie i mam zablokowaną stronę hattricka.
Mój klub CF Kubusie. Z góry dzięki.

Ramzes #1448091 01/08/2007 17:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
@ Ramzes ale mecz u Ciebie . W 66 min jest 0-0 i obaj mieliście po 1 akcji smile To szalejecie smile

arvid #1448137 01/08/2007 17:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Kurde myślałem że będzie izi frown
Dzięki.

Ramzes #1448149 01/08/2007 17:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Niestety nie takie izi... przegraleś 0-1 , posiadania po 50% mieliście a tu reszta statów.
W SKRÓCIE

1-0 Konrad Kuk (67)

Martin Racke (61)


POSIADANIE
50%
50%
50%
50%

OCENY

PRIMAX MIELEC
Poziom formacji i ocena graczy
Postawa: ---
Taktyka: Atak skrzydłami
Poziom taktyki: solidny

Pomoc: solidny (maks.)
Prawa obrona: kiepski (wysoki)
Środek obrony: słaby (min.)
Lewa obrona: słaby (maks.)
Prawy atak: słaby (niski)
Środkowy atak: kiepski (wysoki)
Lewy atak: fantastyczny (maks.)


CF Kubusie
Poziom formacji i ocena graczy
Postawa: ---
Taktyka: normalny
Poziom taktyki: ---

Pomoc: solidny (maks.)
Prawa obrona: fantastyczny (wysoki)
Środek obrony: znakomity (maks.)
Lewa obrona: znakomity (wysoki)
Prawy atak: kiepski (maks.)
Środkowy atak: solidny (maks.)
Lewy atak: kiepski (niski)


arvid #1448151 01/08/2007 17:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Ło k.u.r.w.a ale wał frown
Dzięki arvid.

Ramzes #1453482 02/08/2007 22:18
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
Mam taktykę 5 3 2 jak wygrywałem w zeszłym sezonie to w tym 2 mecze i 2 porażki ale najlepsze jest to że mam 79% posiadania piłki \

Skarszewiak #1453752 02/08/2007 23:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Skarszewiak
Mam taktykę 5 3 2 jak wygrywałem w zeszłym sezonie to w tym 2 mecze i 2 porażki ale najlepsze jest to że mam 79% posiadania piłki \

to pewnie w za wysokiej lidze nie grasz...

yaaho #1454055 03/08/2007 00:13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Witam, opłacało mi się kupić takiego zawodnika za 450k ?

lat 19, dni 3, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i prawy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Następne urodziny: 19.11.2007
Narodowość: Schweiz
Wskaźnik TSI: 3 090
Pensja: 11 088 zł/tydzień w tym premia 20%
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: nędzny Bramkarz: solidny
Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny
Skuteczność: fatalny St.fragmenty: fatalny

Strona 57 z 72 1 2 55 56 57 58 59 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei), 2,508 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1