|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483 |
CZY ktoś mógłby przesyłac swoje typy z ligi angielskiej , francuskiej i belgijskiej oraz opis na temat druzyn np. ze w meczu MU-Everton niewystąpi gigs za to naprawde podziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
poczytaj sobie, na forum sa oddzielne dzialy dotyczace danej dyscypliny itp. ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał emilok: [qb]CZY ktoś mógłby przesyłac swoje typy z ligi angielskiej , francuskiej i belgijskiej oraz opis na temat druzyn np. ze w meczu MU-Everton niewystąpi gigs za to naprawde podziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] nie musiałeś zakładać nowego tematu. Następnym razem zanim założysz nowy temat wykoanj te 3 zadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1.Przerzyj dokładnie Forum 2.Wejdż na chat Forum 3.Odwiedż moją stronkę www.djsosna.prv.pl [ djsosna.prv.pl] 4.Napisz "prywatnie" do któregoś z "doświadczonych i zaufanych" memberów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A co do twojego pytania to: Giggs zagra w meczu Manchesteru ale z Southampton ( a nie z Everton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Jeśli moge coś dodać od siebie to:nie stawiaj na ten mecz,chyba że na X bądż 2.W mojej opinii będzie remis.MOJA RADA: NO BET !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oryginalnie wysłał emilok: [qb]CZY ktoś mógłby przesyłac swoje typy z ligi angielskiej , francuskiej i belgijskiej oraz opis na temat druzyn np. ze w meczu MU-Everton niewystąpi gigs za to naprawde podziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Wydaje mi się ,że każdemu kto wysyła pierwszy post zawsze zdaje się iż wszyscy na tym forum wygrywają i są najlepsi. W rzeczywistości wszystko to wygląda inaczej ,takich którzy regularnie wygrywają jest naprawdę niewiele. Nie podwarzam tu oczywiście niczyjich autorytetów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483 |
ktos wie dlaczego w toto mixe zablokowano mecz auxerre-lorient ? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195 |
Oryginalnie wysłał emilok: [qb]ktos wie dlaczego w toto mixe zablokowano mecz auxerre-lorient ? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Zostal zablokowany bo sie nie odbedzie z powodu pogody ,o ile dobrze sie orjetuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
dobrze sie orientujesz, z tego co wiem to jeszcze odwolane zostaly mecze boro-fulham, lyon-bastia, yozgatspor-galata i kilka innych
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
yyy mam pytanie , czy w srode totomix jest otwarty czy nie? to drugi dzien swiat , bo prof ot podobno jest a totomix? moze ktos udzielic odpowiedzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam totomix zamkniety aprofesja oraz sts otwarte jak w niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
i po c***u musze do dziadka dzwonic zeby za mnie obstawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka