Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#14483 21/12/2001 22:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
CZY ktoś mógłby przesyłac swoje typy z ligi angielskiej , francuskiej i belgijskiej oraz opis na temat druzyn np. ze w meczu MU-Everton niewystąpi gigs za to naprawde podziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#14484 21/12/2001 22:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
poczytaj sobie, na forum sa oddzielne dzialy dotyczace danej dyscypliny itp. ..

#14485 21/12/2001 22:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał emilok:
[qb]CZY ktoś mógłby przesyłac swoje typy z ligi angielskiej , francuskiej i belgijskiej oraz opis na temat druzyn np. ze w meczu MU-Everton niewystąpi gigs za to naprawde podziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

nie musiałeś zakładać nowego tematu.
Następnym razem zanim założysz nowy temat wykoanj te 3 zadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1.Przerzyj dokładnie Forum
2.Wejdż na chat Forum
3.Odwiedż moją stronkę www.djsosna.prv.pl [djsosna.prv.pl]
4.Napisz "prywatnie" do któregoś z "doświadczonych i zaufanych" memberów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A co do twojego pytania to:Giggs zagra w meczu Manchesteru ale z Southampton ( a nie z Everton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Jeśli moge coś dodać od siebie to:nie stawiaj na ten mecz,chyba że na X bądż 2.W mojej opinii będzie remis.MOJA RADA: NO BET !

#14486 21/12/2001 23:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał emilok:
[qb]CZY ktoś mógłby przesyłac swoje typy z ligi angielskiej , francuskiej i belgijskiej oraz opis na temat druzyn np. ze w meczu MU-Everton niewystąpi gigs za to naprawde podziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Wydaje mi się ,że każdemu kto wysyła pierwszy post zawsze zdaje się iż wszyscy na tym forum wygrywają i są najlepsi. W rzeczywistości wszystko to wygląda inaczej ,takich którzy regularnie wygrywają jest naprawdę niewiele.
Nie podwarzam tu oczywiście niczyjich
autorytetów.

#14487 22/12/2001 15:59
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
ktos wie dlaczego w toto mixe zablokowano mecz auxerre-lorient ?
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#14488 22/12/2001 16:52
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Quote
Oryginalnie wysłał emilok:
[qb]ktos wie dlaczego w toto mixe zablokowano mecz auxerre-lorient ?
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Zostal zablokowany bo sie nie odbedzie z powodu pogody ,o ile dobrze sie orjetuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro.

#14489 22/12/2001 18:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
dobrze sie orientujesz, z tego co wiem to jeszcze odwolane zostaly mecze boro-fulham, lyon-bastia, yozgatspor-galata i kilka innych

#14490 25/12/2001 05:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
yyy mam pytanie , czy w srode totomix jest otwarty czy nie? to drugi dzien swiat , bo prof ot podobno jest a totomix? moze ktos udzielic odpowiedzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#14491 26/12/2001 02:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam totomix zamkniety aprofesja oraz sts otwarte jak w niedziele

#14492 26/12/2001 02:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
i po c***u musze do dziadka dzwonic zeby za mnie obstawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ElNinho[mmdea], rafal08, burbon), 1,378 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,247
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1