|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Last edited by Ða Bartek; 30/07/2007 17:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
dobre BMW ewentualnie Mesio i nie trzeba w ogóle rozmawiać \:\) podjeżdżasz ... szukasz która już złapała kisiel i czas na szybką akcję rybka -> spławik :> Hmmm. No to mizeria. Pozostaje mi szukać jakiejś atrakcyjnej dziewoi, której hobby to pociągi/PKP/kolej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
dobre BMW ewentualnie Mesio i nie trzeba w ogóle rozmawiać \:\) podjeżdżasz ... szukasz która już złapała kisiel i czas na szybką akcję rybka -> spławik :> Hmmm. No to mizeria. Pozostaje mi szukać jakiejś atrakcyjnej dziewoi, której hobby to pociągi/PKP/kolej  Czyli kolejarka? [ Linked Image] [ Linked Image] Cola Jarka  wiem, wiem...suhar ale wybaczcie moje poczucie humoru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
zawsze możesz powiedzieć, że masz na imie Bożo... i jesteś wporzo  chociaż tego nie sprawdzałem czy działa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
"Siema, jestem shane, masz fajną odzież"
:GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zabierz ją do muzeum lotnictwa .... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Na forum http://www.pualifestyle.fora.pl w dziale Field Reports organizujemy konkurs na największą liczbę podejść do lasek w sierpniu (podejść z celem podrywu, oczywiście  ), ktoś chętny (nie musisz się rejestrować na tamtym forum)? Ja mam za cel zrobienie minimum 188 podejść, czyli nieco ponad 6 dziennie.  PS shane, o co chodzi z kolejnictwem? Bo ja też się tym interesuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Ja przypadkiem natrafilem na cos takiego: Ile razy było tak, że bawiłeś się ze znajomymi w klubie lub pubie i była tam niezwykle atrakcyjna kobieta, której bardzo pożądałeś...lecz paraliżował Cię brak pewności siebie lub to, że nie wiedziałeś, o czym z nią rozmawiać i nie podszedłeś do niej, lub nawet podszedłeś, ale nie udało Ci się jej zdobyć?
Czy chciałbyś się dowiedzieć jak rozpocząć konwersację z kobietą w pubie czy klubie, o czym z nią rozmawiać i jak sprawić, aby stała się Twoją? Czy chciałbyś się dowiedzieć o tym, co decyduje o powodzeniu lub niepowodzeniu prób podrywu w klubie?
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek spojrzeć na jakąkolwiek kobietę i pomyśleć "nie jestem w stanie jej zdobyć", uzasadniając to na jeden z poniższych trzech sposobów:
"Taka kobieta jak ona napewno kogoś ma, nie mam co próbować, jest już zajęta"
"Takie kobiety jak ona lecą na kasę, a ja nie jestem bogaty, więc napewno nie będzie mną zainteresowana"
"Ona jest bardzo atrakcyjna, a ja wyglądam przeciętnie, nie mam u niej szans"
Czy chciałbyś się dowiedzieć, dlaczego każde z tych trzech negatywnych przekonań jest fałszywe i wynika z niezrozumienia natury kobiet i tego, czego naprawdę pragną?
Autorzy zgadzają się na bezpłatne rozpowszechnianie ebooka, pod warunkiem podania źródła: www.warsawlair.pl [warsawlair.pl]Download: Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie [ sendspace.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na forum http://www.pualifestyle.fora.pl w dziale Field Reports organizujemy konkurs na największą liczbę podejść do lasek w sierpniu (podejść z celem podrywu, oczywiście  ), ktoś chętny (nie musisz się rejestrować na tamtym forum)? Ja mam za cel zrobienie minimum 188 podejść, czyli nieco ponad 6 dziennie.  PS shane, o co chodzi z kolejnictwem? Bo ja też się tym interesuję Co rozumiesz przez "podejscie"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Na forum http://www.pualifestyle.fora.pl w dziale Field Reports organizujemy konkurs na największą liczbę podejść do lasek w sierpniu (podejść z celem podrywu, oczywiście  ), ktoś chętny (nie musisz się rejestrować na tamtym forum)? Ja mam za cel zrobienie minimum 188 podejść, czyli nieco ponad 6 dziennie.  PS shane, o co chodzi z kolejnictwem? Bo ja też się tym interesuję Co rozumiesz przez "podejscie"? Podchodzisz do laski i z nią rozmawiasz, próbujesz ją zarwać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
co masz na myśli? Masz laskę i nie chcesz/nie musisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Post deleted by Ða Bartek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Wczoraj byłem z kumplem w klubie. Były pustki, siedziały jeszcze 2 dziewczyny, to się do nich przysiedliśmy i miło pogadaliśmy + dziewczyny postawiły nam po piwku. To nie musi być tak, że tylko facet się stara o laskę. To działa też w drugą stronę. A zamiast myśleć o podrywie, myślcie o dobrej zabawie i wtedy będzie ok. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
W pewnym zensie jestem legendą z jedych edytcycji tego tematu. Ale powiem krótko każda laska jest do wzięcia chyba nie trzeba być żadnym chabanem itp. Teraz zrobiłem rekord podrywu i tanicu z dodbitym okiem po (po przerwie 2tyg od dyskotek) – 26lasek żadna już potem już nie chiciała! Chyba nikt mnie nie pobije w Łegu pow. Tomaszów Maz. !!! A ja się zastanawiałem czy wogóle coś poderwie!!! Hehe Ale wszystkim mówiłem że się dzisiaj wybaiwie po Wetlinie w Bieszczadach gdzie byłem 2Tyg. A tam same Rokmeny zero Disco i techno!!! I może dlatego. Dyskoteki to mój świat widomo. Coś jeszcze dopisze, ale i tak jestem trzeźwy jak nigdy po sobocie miałem jazdę na całkowity pot i dlatego! heheh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
5.5h a w to sam nie wieżę po 10u same się leciały praktycznie ale nie do końca trzeba szaleć mimo wszysko same dziewczyny nie przyją. Resztę Później dopiszę….
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
W pewnym Momencie życia miałem tak że z 0.54roku nie byłem chętny na podryw a kolejnego inaczej.,.. Dobra sorry ale troszke mimo wszystko wcięty jestem trochę. Gorzej jak już żadna nie będzie chciała tańczyć bo wszystkie olałem… Szkoda że nie było mojej za którą trochę tańsknię, ale co mnie ma to obchodzić jak mnie te wszystkie sprawy na poważnie pierdolą!
poydro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|