Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Calleri puke puke mial 6-0 4-0. przegral 6-7. w trzecim 5-3 i dwa mp dal sie zlamac. przegral 5-7 i jaki tu sens?? widac ze ustawili mecz...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by __Michal__
Calleri puke puke mial 6-0 4-0. przegral 6-7. w trzecim 5-3 i dwa mp dal sie zlamac. przegral 5-7 i jaki tu sens?? widac ze ustawili mecz...

WOW laugh laugh laugh to tam bylo 6:0 4:0 ? laugh laugh uwielbiam Sopot...


bylem wtedy w pracy i nie mam za bardzo czasu wtedy sledzic wyniki, widzialem jak bylo 6:0 1:0, pozniej 5:4 w drugim i 3 set juz sledzilem na bierzaco, bo kibicowalem Kubkowi, bo ladnie wyciagnal..

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
ze zaggłebie straciło bramke z głupiej sytuacji nie będąc wcale gorszą drużyną od steauy i zapewne wzorem poprzednich lat marzenia o lidze mistrzów możemy odłożyć o kolejny rok...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ten gol to chyba był na faulu... wleciał w Polaka i strzelił bramkę...

widziałem już jak takie sytuacje gwizdali...
nie dość, że słabi to jeszcze pecha mają

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Miedziaki z Lubina
Szpaku
Putyra

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Fryzjerka mi powiedziala , ze rozdwaja mi sie koncowki, w jednej chwili moje zycie sie zalamalo, nie wiem jak mam z tym zyc frown

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by lupus
Fryzjerka mi powiedziala , ze rozdwaja mi sie koncowki, w jednej chwili moje zycie sie zalamalo, nie wiem jak mam z tym zyc frown

lupus a jeszcze ze 3 lata gry u bukow i w ogole do fryzjera nie bedziesz musial chodzic laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by Experto
Originally Posted by lupus
Fryzjerka mi powiedziala , ze rozdwaja mi sie koncowki, w jednej chwili moje zycie sie zalamalo, nie wiem jak mam z tym zyc frown

lupus a jeszcze ze 3 lata gry u bukow i w ogole do fryzjera nie bedziesz musial chodzic laugh

laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wtedy bede mial osobistego, ktory bedzie przychodzil do mnie grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by lupus
Fryzjerka mi powiedziala , ze rozdwaja mi sie koncowki, w jednej chwili moje zycie sie zalamalo, nie wiem jak mam z tym zyc frown

ale masz problemy!!!

czlowieku ja bym se w leb strzelil...

tyle jest wazniejszych spraw...

SZOK

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Zawsze jak wracam od fryzjera to jestem niezadowolony.

Bylem juz chyba w kazdym salonie w mieście... i jeszcze nie trafilem na "swojego" fryzjera.

Jak sie dorobie ( laugh ) to podobnie jak lupus bede mial prywatnego fryzjera...lub lepiej fryzjerke. grin

Denerwuje mnie, ze Belchatów jedzie nie wiadomo gdzie... męczy sie z jakimis dziadami... niezasluzenie awansuje i cieszy sie, jakby zdobyl mistrzostwo swiata. (')

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja u fryzjera nie bylem jakies 9 lat, a koncowki tez mi sie rozdwajaja smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Denerwuje mnie lupus ze swoimi problemami laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by [T
-error]Denerwuje mnie lupus ze swoimi problemami laugh
piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Originally Posted by [T
-error]Denerwuje mnie lupus ze swoimi problemami laugh

dokładnie, jeszcze te teksty o pizzy i lodach laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
najlepsza jest własna maszynka i robisz na głowie co chcesz laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Aahahaha czekalem na tego typu wpisy, chyba tylkoo Experto zalapal ironie.

T-error nie to pokolenie wybaczamy ooo

Pettersen od pewnego czasu pala do mnie chyba jakims uczuciem, wpadles chlopcze wink


Fryzjerka do ktorej chodze, caly czas mi klepie o tych koncowkach, to jej pierwsze zdanie jakie wypowie, zaraz jak usiade wink

Poprzednia fryzjerka mowila, zawsze "ale Ci wlosy szybko odrosly".
To chyba taka delikatna forma przekazania informacji o rozwajajacych sie koncowkach wink

Nie moge z was grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by lupus
Aahahaha czekalem na tego typu wpisy, chyba tylkoo Experto zalapal ironie.

T-error nie to pokolenie wybaczamy ooo

Pettersen od pewnego czasu pala do mnie chyba jakims uczuciem, wpadles chlopcze wink


Fryzjerka do ktorej chodze, caly czas mi klepie o tych koncowkach, to jej pierwsze zdanie jakie wypowie, zaraz jak usiade wink

Poprzednia fryzjerka mowila, zawsze "ale Ci wlosy szybko odrosly".
To chyba taka delikatna forma przekazania informacji o rozwajajacych sie koncowkach wink

Nie moge z was grin

moze i nie wszyscy nie złapali twojej ironi ale poczytaj swoje wpisy w tym wątku i swoje problemy to nie wiadomo kiedy co ci laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Jejku jejku lupus smile
Co chwila masz jakiś dramat, złamany paznokieć, albo boli cię palec, teraz włosy ... nie ma tygodnia bez twojej bolączki ...
Już przyzwyczajeni jesteśmy, więc .... ironii to chyba ty nie wyczułeś smile


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
No dobra, chwilkę mi to zajęło laugh

Kto zgadnie czyje to bolączki? tongue

------------------------------------------

Denerwuje mnie to, ze ja wstaje o 5, podczas gdy ten powyzej o 12

Mnie wkurza ciagle dudranie
Ucze sie to zle, nie ucze tez zle.
Nie robie zle, robie tez zle.
Nigdy nie dogodzisz, normlanie szlag mnie juz trafia i jest to nie do wytrzymania.

Ze kuzynka ktora przyjechala na 2 tyg, zobaczę tylko 2 razy, jutro i za tydzien w sobote ( ta co ma 10 lat czy 11 :D)

Brak czasu tez mnie wkur...wkurza.
Na nic nie mam czasu, ani zeby gdziekolwiek wyjsc, piwa sie napic

Wkurza(cenzura ;\) ) mnie, ze kobieta do ktorej wzdycham i bede pewnie wzdychal, az do konca mych dni, siedzi, teraz z jakims fajtulapa na jego studniowce, nie dosc, ze koles to totalna lama to jeszcze gowniarz, szlag mnie trafi

ja to zwykle trafiam na mezatki lub na takie co sie hajtaja

Ze dopiero wrocilem z pracy i ze o 5 znow pobudka do pracy

ze leb mi peka, nie do zniesienia

Przegrana 1-7 w NHL07 z tampa, wszytkie gole w 3 tercji :/

Wkurzyla mnie dzis kobita w sklepie z damska bielizna, kierwa kupuje u nich, podalem jej wymiary, gadamy tak troche wybralem, place, wracam do domu i tak z ciekawosci zerknalem, a tam nie ten wymiat majtek i biusotnosza.

Ze na lekarstwa dzis w aptece wydalem 95zl.
Ale jeszcze bardziej wkurze sie, jak po kuracji nie bedzie zadnej poprawy, albo co gorsza wyrosna mi cycki na plecach

Kobiety, szef, życie ...

Kobiety pracujace w czytelniach bibliotek, niewazne czy mlode zy stare wszystie maja cos z glowa

Kolezanka(bardzo dobra zreszta) wkurzyla sie i focha strzelila, bloknela mnie na gg etc
A najlepsze jest to, ze to ona na mnie wyskoczyla zarzucajac mi jakies tam rzeczy.
A teraz wyszlo, ze to moja wina, i jeszcze ja ją mam przepraszac?

Ja jeszcze nie jestem zdesperowany do tego stopnia, by sciagac namietnie pornole z neta


Skonczyl mi sie karnet, i nie chcialo mi sie isc go kupic w sobote, wiec poszedlem dopiero dzis, a tam kartka, ze od poniedzialku(wczoraj) drozeja karnety.
Poszedl w gore o 11zl.

Ale spowwiedz w tym roku olalem

UPC(kablowka).
Znow podniesli ceny, teraz do 55zl.

Oczywiscie nie dajac nic ciekawego w zamian.

Eh tata siadl na kompa i z miejsca pretensje, ze pewnie tu poinstalowalem setke programow, a nic nie instaluje, pewnie mam plowe tego co wy,

Po drugie jak juz siadl, zaczal robic porzadki czyli wywalac jak leci, moje rzeczy, kiedys wywalil mi kilkanascie stron mojej pracy licencjackiej(na szczescie mialem kopie na dysku przenoscnym), dzis widze znikenlo troche albumow muzycznych ;]

Po trzecie co 45min robil przerwe na papierosa.

Po czwarte, raz na kwartal podlaczy sobie telefon do kompa, i cos mu nie smigalo, oczywiscie moja wina ;\)

Po piate zapuscil defragmentacje i anywirusa, komp ledwo smiga, i w dodatku zacial mi sie FF :/
poznikaly ulubione,aaaaaaaaa

Ja jestem pesymistycznie nastawiony do wszytkiego

Negatywy przyslaniaja mi pozytywy

Wiosna, cieplo, sloneczko swieci, a kobiety wciaz grube...

Pobudka o 5 w soboty.
Argh.

Denerwuje mnie to, ze Platynowy sie dzis wyspal, a ja na nogach od 4

Denerwuje mnie to, ze nie moge sie dodzwonic na policje, no kto by pomyslal

Policja

Mam nadzieje, ze ci kretyni, teraz tego nie czytaja, albo nikt na mnie nie doniesie, bo mi jeszcze gotowi podwyzszyc grzywne...

Za to ze sie rok temu gdzies tam nie stawilem, czyli wtedy jak bylem w Niemczech.
Przesluchwiali mnie dzis 2h.

W dodatku zaczyna mnie draznic, ten jej koles, ktory na jej blogu, codzienie w komentarzach wypisuje jakies bluzgi pod moim adresem, gowniarstwo straszne
Ale jak go gdzies zlapie kiedys, bo to nie uniknione, ze sie spotkamy, to mu lapy polamie.

Juz naprawde dawno mnie nic tak nie wkurzylo, jak sierota z Cubs dzis.
Dempster zapamietajcie to nazwisko, bo jak go gdzies kiedys dorwe, to chyba polamie, jak mozna przy prowadzeniu 5-1 w 9 inningu, spieprzyc SAVE dajac, 2 walks, 3hits 5 runs 5 earned runs.
Na jego miejscu bym nie wchodzil nawet do szatni.

Baran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jeszcze, ze stracilem wlasnie moja przyjaciolka, ktora byla, co ja gadam, nadal jest dla mnie bardzo wazna osoba

- ze trzeba isc kosic trawnik

- ze przyszla mi zapowiedz na mejla All-Star game w MLB.
I glosujac mozna wygrac bilecik na mecz, ale trzeba mieszkasc na terenie USA badz Kanady.

Bieganie po calym budynku, odsylanie z pokoju do pokoju, w jednym nawet 3 razy bylem

Ja dzis bylem pograc w kosza, gralem w koszulce bez rekawkow, posmarowalem sie po ramionach, ale inteligetnie nie posmarowalem sie po mordzie, ani po barkach i efekty jest taki, ze jak chodze bez koszulki mam czerwone plamy

Oprocz tego, jak zaczynam jakikolwiek wysilek fizyczny, dosc szybko robie sie caly czerwony, wrecz brunatny, mam do mnie przed chwila, ze mam twarz zmeczona

Mnie UPC tez denerwuje, ceny w gore, a ramowka coraz gorsza.

Ale mam tv trwam, tvn gra, tv mango

Ze lelu wykrakal i leje, nici z gry w kosza

Babcia ma dom i wielki wielki ogrod
A po 17 zadzwonila, zebym jej kupil lekarswto bo sie skonczylo, ale najpierw musialem smigac do niej po recepte i ksiazeczke inwalidzka czy tam kombatancka i z tym do apteki a potem znow do niej.
Dosc na dzis.

Ale takie cos jak dzis, to mi mama tez zrobila ostatnio i latalem do sklepu jak przyglupi, bo sie jej co chwile cos przypominalo co warto by bylo jeszcze kupic

Denerwuje mnie ta daremna pogoda.
Codzienie pada, dzis juz od 2h, i co tu zrobic.

W kosza nie mozna isc pograc, bo boiska to jedna wielka kaluza, rower tez, na basen nie pojade, bo zamniety dzis.

ja dzis bylem w szpitalu, i pielegniarki tak tam nie wygladaly, jedna jak sie usmiechnela, to sie pokazaly jej braki w uzebieniu

wkurza mnie sil juz nie mam do niego, tzn do tego cholernego internetu, od 3 dni smiga, tak na kilka min a potem sie zrywa.
Nic nie idzie zrobic, wczoraj mi zerwalo polaczenie, gdy obstawialem, i chwila niepewnosci przyjelo czy nie.

aaaaaa, wku...

pojechalem po mame, bo jak ja jej nie odbiore, to moj brat dupy nie ruszy, wrocilem do domu, potem pojechalem po ojca, wrocilem do domu, przebralem sie, pobieglem na boisko, oddalem pare rzutow ledwie i tak dupnelo deszczem ze szok. Wrocilem wkurzony do domu, wlaczam kompa, net nie dziala....

- net sie ciagle sypie
- nad glowa doslownie w kolko lata mi wojskowy helikopter
Jak sie wkurze, zestrzele palanta ze splówki

Denerwuje mnie, ze jak wlacze PS to leci tenis.
jak przelacze na PSE to leci tenis.
Jak wejde a QC to kroluje tenis.

wkurza mnie to, ze jajko ktore gotowalem na twardo mi peklo

Przebralem sie, zalozylem buciki, nalalem wody do bidonu, chce jechac na kosza, a tam sie rozpadalo!!!!!!

Ja mam tylko 182(chcialbym miec cos kolo 188), zeby bylo smieszniej to mam bardzo dlugie nogi, a od pasa w gore juz niewiele
W dodatku mam drobna budowe ciala co tez mnie kiedys wkurzalo, bo na to nic nie poradzisz

Miejsce akcji: siłownia
Czas akcji: okolo 18
Ilosc osob: 9

Wszyscy cwicza intensywnie, poca sie, a tu nagle na sale wpada jakis chlopak, z torba, otwiera ja i wyciaga..pizze, ktora jak sie okazalo zamowil, ten co tam pilnuje.
Zapach jej zaczal sie momentalnie unosic, w calym pomieszczeniu.
Smaka nam takiego narobilo, ze szok.

Tak nie wolno, nie w takim miejscu!

Przemoczylem dzis 2 pary butow, 2 pare skarpetek, koszulke, spodenki tez razy 2

Ze wstaje jutro o 5, a rodzina sobie urzadzila male spotkanie, i jako jedyny trzezwy bede musial odwozic ich do domu, a nie zanosi sie na to, by szybko skonczyli

- ze nie moge znalezc pendrive'a gdzie mialem wszytkie akrusze

- ze ktos z rodziny polozyl miske z czipsami na stoliku w kuchni i jak wchodze to spogladam na czipsy

Denerwuje mnie, ze mam jakis z dupy dzien, wszytko mnie wkurza i nie wychodzi

Chyba wstalem lewa noga

Myslem, ze dzis sie tu nie wpisze, no ale, z cyklu lupus i jego problemy:

4 mecze w kosza, 3 porazki.
Dramat.
Jak szla ta piosenka Perfect, trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc, niepokonanym?

MOja bezmyslnosc, wiedzialem, ze wygra SEA a zagralem DET, a Mariners jada z ciagiem

Od jakiegos czasu prwadze korespondencje mejlowa z klubem, po wielu mejlach przystali na moja propozycje, napisali bym poslal zaadresowana koperte razem ze znaczkiem.
LOL.
Koperte moge poslac, ale jak niby mam znaczek poslac, przeciez znaczki poczty naszej nie sa uznawane za granica, kazda pcozta ma swoje, i okreslonej wartosci
Jak widac, debili na swiecie jest pelno, nawet w takiej sprawie mozna sie natknac na kretyna.

Denerwuje mnie to, iz im dluzej przegladam amerykanski ebay tym wiecej rzeczy pragne miec tylko skad wziasc na to wszytko kase

Ze moja lewa reka jest uposledzona.
Szczegolnie gdy trzeba zrobic szybki zwod, trace kontrole nad reka tudziez pilka.

Zapach pizzy unoszacy sie w domu.
Musialem sie zamknac w pokoju, zeby tego nei czuc.

Zmeczenie ogolne organizmu.
W dodatku bylem dzis kilka h nad woda, smarowalem sie kremem i oto efekt:
O ile zawsze jara mnie po barkach i plecach, dzis nic, zjaralo mi za to klate.
Twarz nietknieta, wygladam jakbym w kasku siedzial.
Ale przyjaralo mi...stopy i to do tego stopnia, ze chodzenie sprawia mi bol.
I jeszcze ledwo co wrocilem ,a mama mi wjezdza z odkurzaczem do poku, ze mam sprzatac, a sprzatalem wczoraj
Wplyw ciotki pedantki na matke coraz wiekszy

Cholerny bullpen (DET, ATL)
Cholerny closer (FLA)




O pechu z policją, babcią i ciotką z USA już nie wklejam bo do rana nie przeczytacie laugh


Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, forty, aker, Akhu, alfa, rymoholik, Lukasz111, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,701 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1