|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
do gry również 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
do treningu to już nie za bardzo przy tak slabym skillu który będziesz trenowal i wieku... do gry raczej również nie, ja wlasnie szukam do gry bramkarza, ale takiego, ktory będzie w przyszłości moim trenerem, czyli "2 in 1"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Wszystko zależy jaką taktykę obierze. Przy niektórych wariantach skile obrony prawie się nie liczą! więc może grać spokojnie. Nie zgodził bym się że jest za stary, spokojnie może sobie go trenować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jeśli nie do treningu tylko do gry to nie warto go miec w zespole. Lepiej zatrudnić solida z wyższym doświadczeniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Po 3 kolejkach sezonu mam na koncie 3 pk.  Straciłem już więcej pkt. jak w całym poprzednim sezonie! Trafił mi się beniaminek z mistrzowską pomocą! Przypominam że to VI liga, a gość ma pomoc jak na IV !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
A ja dziś przegrałem u siebie 2-3, grając na luzie. Szkoda, bo drużyna, która wygrałą zdobyła swoje pierwsze 3 punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Ja dzisiaj tez wtopa :/ przez caly mecz mialem jedna akcje- zakonczona golem i informacje o lekkiej kontuzji Jak ktos ma ochote to niech spojrzy na ten mecz MatchID: 135136855 Wtopa 4-1 z beniaminkiem (w VII lidze)... i poprosze o odpowiedz: dlaczego ?! normalnie odechcialo mi sie grac Najpierw odpadlem z Pucharu Polski w pierwszej rundzie z duzo slabsza druzyna- powod bardzo ostry spadek formy, a teraz to... sproboje sprzedac najlepszego grajka [ Linked Image] i zastanawiam sie co dalej..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
to tak jak ja najpierw odpadlem z PP bo mi forma spadla o 24pkt i kondycja o 5, a pozniej kolejne 2 mecze w lidze wogole nie mam pojecia czemu przegralem przy mojej mega przewadze, w dwoch meczach przeciwnik oddal 7 strzalow i 7 wpadlo a mialem lepsza obrone od ich ataku eh odechciewa sie grac Sokker is the best
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja dzisiaj wreszcie wygrałem i odbiłem się od dna, teraz mam spotkania z przeciwnikami, z którymi walczę o utrzymanie, ale jestem dobrej myśli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Ja dzisiaj tez wtopa :/ przez caly mecz mialem jedna akcje- zakonczona golem i informacje o lekkiej kontuzji
Jak ktos ma ochote to niech spojrzy na ten mecz MatchID: 135136855 Wtopa 4-1 z beniaminkiem (w VII lidze)... i poprosze o odpowiedz: dlaczego ?! z tego co widzę, koleś gra typowym norwegiem ? mój kolejny przeciwnik też tak gra zna ktoś dobry sposób na taką taktykę ? kontra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Ja dzisiaj tez wtopa :/ przez caly mecz mialem jedna akcje- zakonczona golem i informacje o lekkiej kontuzji
Jak ktos ma ochote to niech spojrzy na ten mecz MatchID: 135136855 Wtopa 4-1 z beniaminkiem (w VII lidze)... i poprosze o odpowiedz: dlaczego ?! z tego co widzę, koleś gra typowym norwegiem ? mój kolejny przeciwnik też tak gra zna ktoś dobry sposób na taką taktykę ? kontra ? Skoro nie można go przeskoczyć w pomocy, to kontra jest właściwą opcja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
ile procent przeznaczacie na trening kondycji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja 10% ale kompletnie się na tym aspekcie nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
ja 10% ale kompletnie się na tym aspekcie nie znam no bo ja daje 15 i nie wiem czy to dobrze czy nie i ciekawe jak to sie ma do innych Menago... zobaczymy moze jeszce ktos odpowie na moje pytanko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Im więcej procentowo ustalicie trening kondycji tym mniej będziecie trenować daną umiejętność. Przy większym % udziale treningu kondycji z pewnością nie spadnie ona u twoich zawodników, a może nawet wzrosnąć...Reasumując...jak to w hattricku coś za coś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
wydaje mi się, że jak ktoś trenuje defensywę to powinien ustawić trening kondycji na 0% - dla mnie to oczywiste, ale co jeżeli ktoś trenuje atak ? tzn skutecznosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
nie mozna ustawic kondycyjnego na 0%, minimalna wielkosc to 5% - takie zasady. Poza tym i tak wydaje mi sie to za malo, bo w przyszylym sezonie kondycja bedzie sie liczyc u wszystkich zawodnikow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Male pytanko, bo jakos nie moge znalezc: przy jakim stanie kasy oplaca sie zatrudnic ekonomiste?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Male pytanko, bo jakos nie moge znalezc: przy jakim stanie kasy oplaca sie zatrudnic ekonomiste? Pytania nie bylo  Znalazlem kalkulator http://www.dulovic.com/fun/hattrick/economists.php
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|