Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 58 z 72 1 2 56 57 58 59 60 71 72
$t$ #1454883 03/08/2007 02:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Do treningu???

Bonus: Unibet
KIDD #1455324 03/08/2007 03:25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by KIDD
Do treningu???
do gry również smile

$t$ #1455416 03/08/2007 03:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
do treningu to już nie za bardzo przy tak slabym skillu który będziesz trenowal i wieku... do gry raczej również nie, ja wlasnie szukam do gry bramkarza, ale takiego, ktory będzie w przyszłości moim trenerem, czyli "2 in 1"

Baqu #1456181 03/08/2007 07:36
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Wszystko zależy jaką taktykę obierze. Przy niektórych wariantach skile obrony prawie się nie liczą! więc może grać spokojnie. Nie zgodził bym się że jest za stary, spokojnie może sobie go trenować.

Tommy Lee #1461858 05/08/2007 03:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jeśli nie do treningu tylko do gry to nie warto go miec w zespole. Lepiej zatrudnić solida z wyższym doświadczeniem.

KIDD #1468069 07/08/2007 06:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Po 3 kolejkach sezonu mam na koncie 3 pk. frown Straciłem już więcej pkt. jak w całym poprzednim sezonie! Trafił mi się beniaminek z mistrzowską pomocą! Przypominam że to VI liga, a gość ma pomoc jak na IV !

Tommy Lee #1486249 12/08/2007 23:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A ja dziś przegrałem u siebie 2-3, grając na luzie. Szkoda, bo drużyna, która wygrałą zdobyła swoje pierwsze 3 punkty.

KIDD #1487716 13/08/2007 04:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ja dzisiaj tez wtopa :/ przez caly mecz mialem jedna akcje- zakonczona golem i informacje o lekkiej kontuzji

Jak ktos ma ochote to niech spojrzy na ten mecz MatchID: 135136855
Wtopa 4-1 z beniaminkiem (w VII lidze)... i poprosze o odpowiedz: dlaczego ?!
normalnie odechcialo mi sie grac

Najpierw odpadlem z Pucharu Polski w pierwszej rundzie z duzo slabsza druzyna- powod bardzo ostry spadek formy, a teraz to...
sproboje sprzedac najlepszego grajka
[Linked Image]

i zastanawiam sie co dalej..........

tmieszko #1488285 13/08/2007 05:42
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
to tak jak ja najpierw odpadlem z PP bo mi forma spadla o 24pkt i kondycja o 5, a pozniej kolejne 2 mecze w lidze wogole nie mam pojecia czemu przegralem przy mojej mega przewadze,
w dwoch meczach przeciwnik oddal 7 strzalow i 7 wpadlo a mialem lepsza obrone od ich ataku
eh odechciewa sie grac
Sokker is the best

Ezquerro #1488453 13/08/2007 06:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja dzisiaj wreszcie wygrałem i odbiłem się od dna, teraz mam spotkania z przeciwnikami, z którymi walczę o utrzymanie, ale jestem dobrej myśli.

tmieszko #1488456 13/08/2007 06:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by tmieszko
Ja dzisiaj tez wtopa :/ przez caly mecz mialem jedna akcje- zakonczona golem i informacje o lekkiej kontuzji

Jak ktos ma ochote to niech spojrzy na ten mecz MatchID: 135136855
Wtopa 4-1 z beniaminkiem (w VII lidze)... i poprosze o odpowiedz: dlaczego ?!

z tego co widzę, koleś gra typowym norwegiem ? mój kolejny przeciwnik też tak gra

zna ktoś dobry sposób na taką taktykę ? kontra ?

Baqu #1489362 13/08/2007 21:08
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by tmieszko
Ja dzisiaj tez wtopa :/ przez caly mecz mialem jedna akcje- zakonczona golem i informacje o lekkiej kontuzji

Jak ktos ma ochote to niech spojrzy na ten mecz MatchID: 135136855
Wtopa 4-1 z beniaminkiem (w VII lidze)... i poprosze o odpowiedz: dlaczego ?!

z tego co widzę, koleś gra typowym norwegiem ? mój kolejny przeciwnik też tak gra

zna ktoś dobry sposób na taką taktykę ? kontra ?

Skoro nie można go przeskoczyć w pomocy, to kontra jest właściwą opcja.

MaTHiaS #1493438 15/08/2007 01:38
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ile procent przeznaczacie na trening kondycji??

1985karas #1493830 15/08/2007 02:52
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja 10% ale kompletnie się na tym aspekcie nie znam

Baqu #1494902 15/08/2007 06:43
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Originally Posted by Baqu
ja 10% ale kompletnie się na tym aspekcie nie znam
no bo ja daje 15 i nie wiem czy to dobrze czy nie i ciekawe jak to sie ma do innych Menago...
zobaczymy moze jeszce ktos odpowie na moje pytanko...

1985karas #1496697 16/08/2007 02:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Im więcej procentowo ustalicie trening kondycji tym mniej będziecie trenować daną umiejętność. Przy większym % udziale treningu kondycji z pewnością nie spadnie ona u twoich zawodników, a może nawet wzrosnąć...Reasumując...jak to w hattricku coś za coś smile

Tommy Lee #1497475 16/08/2007 05:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
wydaje mi się, że jak ktoś trenuje defensywę to powinien ustawić trening kondycji na 0% - dla mnie to oczywiste, ale co jeżeli ktoś trenuje atak ? tzn skutecznosc

Baqu #1497517 16/08/2007 05:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
nie mozna ustawic kondycyjnego na 0%, minimalna wielkosc to 5% - takie zasady. Poza tym i tak wydaje mi sie to za malo, bo w przyszylym sezonie kondycja bedzie sie liczyc u wszystkich zawodnikow.

asghan #1497743 16/08/2007 07:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Male pytanko, bo jakos nie moge znalezc:
przy jakim stanie kasy oplaca sie zatrudnic ekonomiste?

tmieszko #1497791 16/08/2007 08:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by tmieszko
Male pytanko, bo jakos nie moge znalezc:
przy jakim stanie kasy oplaca sie zatrudnic ekonomiste?
Pytania nie bylo laugh
Znalazlem kalkulator http://www.dulovic.com/fun/hattrick/economists.php

Strona 58 z 72 1 2 56 57 58 59 60 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, betowiec, Sensei, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,431 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1