Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by rcsade
HAGli, a może to zwykła drzazga (nie mylić z Drzyzgą smile )


a cholera wie, czekam za kolezanka :Grin:
ona mi pomoze grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by bolo_lacznik
Witam , czy mogłby ktos oswiecic komputerowego kalekę jak sie korzysta z mp3directcut ???
potrzebuje tylko wyciac kawałek z mp3 i go zapisac a za cholere nie kumam o co biega ;/
wiec jakby ktos miał troche cierpliwosci ...i tak bardzo łopatologicznie to wytłumaczył ....:-)


1, Plik -> otwórz (wybierasz co chcesz ciąć)
2. Na dola masz przycisk "odtwarzaj", klikasz i słuchasz aż usłyszysz fragment który Cię interesuje
3. Klikasz myszką (lewym) na początek twojego fragmentu i znowu "odtwarzaj"
4. Jak już twój fragment się skończy bierzesz "zatrzymaj" klikasz "prawym"
5. Plik -> zapisz zaznaczone.

I już smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Dzieki serdeczne ;-)
ja cos odwrotnie mieszałem i chciałem "wycinac" czy cos takiego laugh
jeszcze raz dzieki ;-)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
prosze o pomoc!! jak buk ladbrooks rozliczy mi kupon jak zagralem mecz o 20.30 a w ofercie byl o 20.15?a zaczal sie o 21.00 jestem w irlandi i obstawiam tutaj i babki nawet nie sprawdzaja o ktorej jest mecz a ja ewidetnie sie spoznilem prosze o odpowiec dzieki!!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jeżeli system nie wyłapał zagrania po rozpoczęciu, to wygląda na to, że wiedzieli (że mecz będzie o 21:00) i zostawili do tej.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
Originally Posted by Zbigniew
Jeżeli system nie wyłapał zagrania po rozpoczęciu, to wygląda na to, że wiedzieli (że mecz będzie o 21:00) i zostawili do tej.
ale tu nie jest jak u nas to co napiszesz na kartce i dasz babce w kasie ona ze skanuje i system automatycznie nie znajduje .mecz automatycznie znika o okreslonej godzinie rozpoczecia mowie o naziemnych czyli o 20.15 wiec nie wiem czy sie klocic bo moja zawodniczka przegrala pozzostale 3 mecze weszly po godzinie 22 (rozpoczecie)dzieki pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
szukam napisow do one three hill prszeszukalem wszystkie pierdoly i nie moge znalesc :/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Klakier
szukam napisow do one three hill prszeszukalem wszystkie pierdoly i nie moge znalesc :/

http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=One+Tree+Hill+01x12&tp=

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Zna się ktoś tu na aparatach cyfowych?
Potrzebują pomocy, bo chcę kupić aparacik na prezent dziewczynie a ze nie znam się na tym w ogole to nie wiem co wybrać.
Nie interesuje mnie żaden profesjonalny sprzet, chodzi o taki "wycieczkowy" aparat, mały zeby sie zmiescil w kazdej kieszenii. Cena w granicach 600-800pln.
Acha najlepiej jakby był w ciemnym kolorze ;-)

Na razie wpadł mi w oko http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=2536 ten oto sprzecik, ale jak mowie pojecia wielkiego nie mam o aparatach wiec prosze o rade:-)

pozdrawiam
Michał

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Klakier
szukam napisow do one three hill prszeszukalem wszystkie pierdoly i nie moge znalesc :/

http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=One+Tree+Hill+01x12&tp=
nie ma nawet do 3 pierwszych odcinkow tylko wybrane

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
sciagnij sobie program napiprojekt.tam sa chyba wszystkie napisy.ja stamtad sciagalem.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy po zakupie samochodzu w salonie trzeba płacić podatek od umowy? Czy jest to wliczone w koszta samochodu?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Mam pytanie. Chodzi mi o taką rzecz. Czy można zerwać lokatę bankową i pobrać z niej środki jeżeli nie ma się umowy?

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Czy ktoś orientuje się w połączeniach kolejowych Warszawa-Kolonia?Interesują mnie koszty,godziny odjazdów i itp.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Edit
Oczywiście chodzi o Kolonię w Niemczech.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Informacja Kolejowa: (22) 9436 lub (42) 9436 (ceny)
http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe...2039&getTariff=yes&outConId=C1-1

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Panowie jest sprawa wink :

Potrzebuję jakiś dobry (sprawdzony i najlepiej łatwy w obsłudze laugh ) programik dzięki któremu będę mógł przekonwertować plik x264 na taki, który ruszy na "zwykłym" odtwarzaczu dvd ( to chyba najlepiej na dvixa tongue )

Z góry dzięki piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Originally Posted by micha$
Czy po zakupie samochodzu w salonie trzeba płacić podatek od umowy? Czy jest to wliczone w koszta samochodu?

Jesli kupujesz w salonie czy w auto komisie to nie placisz 2% podatku od kupna.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
moglby ktos podac strone gdzie znajde (oprocz otomoto i auto.pl) ogloszenia z szybami przednimi do corsy b lub jakis namiar gdzie to moze byc :/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Originally Posted by loipop
moglby ktos podac strone gdzie znajde (oprocz otomoto i auto.pl) ogloszenia z szybami przednimi do corsy b lub jakis namiar gdzie to moze byc :/


http://motonews.pl/forum/?op=fvf&f=61 poszukaj lub zapytaj tutaj, ewentualnie allegro.

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1