|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
A i jeszcze umowa została stworzona 20.07 - więc mają 6 dni poślizgu na tworzeniu samych umów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
I jeszcze mam pytanie- kiedy dostanę kartę bankomatową??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W ciągu dwóch tygodni... teoretycznie.
Ja dostałem po 3 tygodniach. Ale zazwyczaj idą 7 lub 10 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
pierdole takie coś... jak bym wiedział ze tyle bede musiał czekac na te aktywacje i karte to nigdy bym tam nie poszedł ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
oczywscie chodzi o to że sie spozniaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A czego się spodziewałeś? Chcesz konto w 15 minut idź do murowańca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
no dobra kórwa ale jaki pisze 6 dni roboczcyh to czemu mam czekac 11 roboczych ??
pomysl troche....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
no dobra kórwa ale jaki pisze 6 dni roboczcyh to czemu mam czekac 11 roboczych ??
pomysl troche.... Czego ty sie pieklisz ? jak podpisales umowe to od ddaty podpisania w ciagu max tygodnai bedziesz mial aktywowane konto w 100% przeciez papiery musza dojsc do siedziby mBanku tam musza byc zweryfikowane i zatwierdzone . Dostaniesz maila z powiadomieniem ze konto aktywne . Karte do bankomatu dostaniesz w ciagu 14 dni od aktywacji konta przyjdzie poczta . mBank szybko zalatwia te sprawy Wczoraj mamuska chciala zalozyc sobie konto w Inteligo byla w pko i pytala sie jak dlugo bedzie czzekac na zalozenie rachunku itp itd . Babka jej odpowiedziala ze rachynek zakladaj w 15 minut aktywacja w ciagu 14 dni a karta do 30 dni roboczych LOL .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
aktywacja konta 6 dni... czekam juz 11 dzien, wiec chyba mam prawo sie denerwowac ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173 |
To spróbuj zadzwonić na mLinię i sie dowiedz na jakim etapie rozpatrywania sa twoje papiery. Nerwami tutaj na forum nic nie załatwisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
aktywacja konta 6 dni... czekam juz 11 dzien, wiec chyba mam prawo sie denerwowac ?? Sprawdź czy to nie wina poczty polskiej (celowo z małych liter). Często zdarza im się przesyłki dostarczać z dużym opóźnieniem (albo wcale). Doświadczyłem tego ostatnio wysyłając moje zeznanie roczne do urzędu skarbowego. Zeznanie po prostu nie dotarało przez ponad 3 miesiące! Szczęśliwie miałem potwierdzenie nadania listu poleconego. Zgadnij czy poszedłem na pocztę zareklamować ten fakt. Nie, bo i tak bym nic nie wskórał. Czekam tylko aż na polski rynek będzie mogła wejść w końcu jakaś konkurencja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
czekam jeszcze jutro cały dzien, pozniej dzwonie.
Zrobienie konta w ING banku trwało niecały tydzien, a tu takie wałki;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
mBank nie nadaje pocztą dokumentów. Domyślam się, że sledzik już podpisał dokumenty i czeka na aktywację. Jeśli pamiętasz numer przesyłki TUTAJ [ nowy.siodemka.com] możesz sprawdzić czy pojechała do banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Ile idzie przelew z Inteligo do mBanku, w ciagu dwóch dni dojdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Dojdzie tego samego dnia, jak przelew robiony przed 14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
sporo bukow nie obluguje moneybookers, a nie zawsze mam srodki na neteller, zreszta sa takie co i jego nie obsluguja. Dlatego zastanawiam sie nad zamowieniem ekarty i mam pytanie. Czy do wszystkich bukow mozna wplacac ta karta, czy traktuja ja jak karte kredytowa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388 |
czy jak posiadam u nich 2 rachunki to moge zamknac 1 poprzez mLinie ? czy musze wysylac papiery ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Nie spotkałem sie z przypadkiem zeby było inaczej,a do niejednego buka tak wpłacałem Tylko pamiętaj ze wypłata,czyli niby zwrot na karte będzie lądowała od razu na koncie a nie na e-karcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Nie spotkałem sie z przypadkiem zeby było inaczej,a do niejednego buka tak wpłacałem Tylko pamiętaj ze wypłata,czyli niby zwrot na karte będzie lądowała od razu na koncie a nie na e-karcie dzieki. hmm to wtedy jak pobierana jest prowizja ? I jak z przewalutowywaniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Prowizji przy wypłacie zazwyczaj nie ma,dla bukmachera jest to normalny zwrot na karte,a dla nas pieniądze lądują od razu na koncie,a to przecież bez znaczenia. A jeśli chodzi o przewalutowywanie to nigdy specjalnie sie tym nie interesowałem,ale nie zauważyłęm nigdy zebym był jakoś specjalnie stratny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|