Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
_Way_ #1466277 06/08/2007 20:54
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
A i jeszcze umowa została stworzona 20.07 - więc mają 6 dni poślizgu na tworzeniu samych umów.

Bonus: Unibet
_Way_ #1466317 06/08/2007 21:29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
I jeszcze mam pytanie- kiedy dostanę kartę bankomatową??

_Way_ #1466345 06/08/2007 21:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W ciągu dwóch tygodni... teoretycznie.

Ja dostałem po 3 tygodniach. Ale zazwyczaj idą 7 lub 10 dni.

micha$ #1466470 06/08/2007 23:19
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
pierdole takie coś... jak bym wiedział ze tyle bede musiał czekac na te aktywacje i karte to nigdy bym tam nie poszedł ;/

sledzik89 #1466471 06/08/2007 23:20
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
oczywscie chodzi o to że sie spozniaja

sledzik89 #1466481 06/08/2007 23:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A czego się spodziewałeś? Chcesz konto w 15 minut idź do murowańca...

micha$ #1466488 06/08/2007 23:32
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
no dobra kórwa ale jaki pisze 6 dni roboczcyh to czemu mam czekac 11 roboczych ??

pomysl troche....

sledzik89 #1466521 06/08/2007 23:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by sledzik89
no dobra kórwa ale jaki pisze 6 dni roboczcyh to czemu mam czekac 11 roboczych ??

pomysl troche....
Czego ty sie pieklisz ?
jak podpisales umowe to od ddaty podpisania w ciagu max tygodnai bedziesz mial aktywowane konto w 100% przeciez papiery musza dojsc do siedziby mBanku tam musza byc zweryfikowane i zatwierdzone .
Dostaniesz maila z powiadomieniem ze konto aktywne .
Karte do bankomatu dostaniesz w ciagu 14 dni od aktywacji konta przyjdzie poczta .
mBank szybko zalatwia te sprawy

Wczoraj mamuska chciala zalozyc sobie konto w Inteligo byla w pko i pytala sie jak dlugo bedzie czzekac na zalozenie rachunku itp itd . Babka jej odpowiedziala ze rachynek zakladaj w 15 minut aktywacja w ciagu 14 dni a karta do 30 dni roboczych LOL .

raiders_ #1466530 06/08/2007 23:51
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
aktywacja konta 6 dni... czekam juz 11 dzien, wiec chyba mam prawo sie denerwowac ??

sledzik89 #1467289 07/08/2007 02:28
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
To spróbuj zadzwonić na mLinię i sie dowiedz na jakim etapie rozpatrywania sa twoje papiery. Nerwami tutaj na forum nic nie załatwisz.

sledzik89 #1467808 07/08/2007 05:14
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Originally Posted by sledzik89
aktywacja konta 6 dni... czekam juz 11 dzien, wiec chyba mam prawo sie denerwowac ??

Sprawdź czy to nie wina poczty polskiej (celowo z małych liter). Często zdarza im się przesyłki dostarczać z dużym opóźnieniem (albo wcale). Doświadczyłem tego ostatnio wysyłając moje zeznanie roczne do urzędu skarbowego. Zeznanie po prostu nie dotarało przez ponad 3 miesiące! Szczęśliwie miałem potwierdzenie nadania listu poleconego. Zgadnij czy poszedłem na pocztę zareklamować ten fakt. Nie, bo i tak bym nic nie wskórał. Czekam tylko aż na polski rynek będzie mogła wejść w końcu jakaś konkurencja...

skottie #1467837 07/08/2007 05:20
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
czekam jeszcze jutro cały dzien, pozniej dzwonie.

Zrobienie konta w ING banku trwało niecały tydzien, a tu takie wałki;/

skottie #1467840 07/08/2007 05:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
mBank nie nadaje pocztą dokumentów.
Domyślam się, że sledzik już podpisał dokumenty i czeka na aktywację.
Jeśli pamiętasz numer przesyłki TUTAJ [nowy.siodemka.com] możesz sprawdzić czy pojechała do banku.

micha$ #1471974 08/08/2007 20:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Ile idzie przelew z Inteligo do mBanku, w ciagu dwóch dni dojdzie?

galeon #1471976 08/08/2007 20:37
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Dojdzie tego samego dnia, jak przelew robiony przed 14.

hbr #1489616 13/08/2007 23:56
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
sporo bukow nie obluguje moneybookers, a nie zawsze mam srodki na neteller, zreszta sa takie co i jego nie obsluguja. Dlatego zastanawiam sie nad zamowieniem ekarty i mam pytanie. Czy do wszystkich bukow mozna wplacac ta karta, czy traktuja ja jak karte kredytowa ?

asghan #1489657 14/08/2007 00:10
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
czy jak posiadam u nich 2 rachunki to moge zamknac 1 poprzez mLinie ? czy musze wysylac papiery ?

asghan #1489659 14/08/2007 00:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Nie spotkałem sie z przypadkiem zeby było inaczej,a do niejednego buka tak wpłacałem
Tylko pamiętaj ze wypłata,czyli niby zwrot na karte będzie lądowała od razu na koncie a nie na e-karcie

wHiTe_StAr #1489704 14/08/2007 00:19
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Originally Posted by wHiTe_StAr
Nie spotkałem sie z przypadkiem zeby było inaczej,a do niejednego buka tak wpłacałem
Tylko pamiętaj ze wypłata,czyli niby zwrot na karte będzie lądowała od razu na koncie a nie na e-karcie

dzieki. hmm to wtedy jak pobierana jest prowizja ? I jak z przewalutowywaniem?

asghan #1489783 14/08/2007 00:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Prowizji przy wypłacie zazwyczaj nie ma,dla bukmachera jest to normalny zwrot na karte,a dla nas pieniądze lądują od razu na koncie,a to przecież bez znaczenia.
A jeśli chodzi o przewalutowywanie to nigdy specjalnie sie tym nie interesowałem,ale nie zauważyłęm nigdy zebym był jakoś specjalnie stratny

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1