|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
milenium wystawil na dzisiaj-nie mam z kim porównac a sam słaba orientacja A co chcesz porownywac? jak z Krycha84 od rana juz w gaziee malym  Wywnioskowalismy z oferty na poczatek do analizy tak: Deckarna -20 , Vastervik i Vetlande. Fajnie wyglada tez Smederna na 1. Czekam na jakies odpowiedzi. Bedziemy za godzine bo jedziemy na PKP po kolezanke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Mnie z milenium takie zdarzenia sie podobaja, ale przyznaje jestem calkiem surowy z ligi Szwedzkiej , nie sledze w ogole i poczekam moze ktos pomoze , skomentuje co odrzucic Hammarby 1. Scott Nicholls 2. Tomasz Gapinski 3. Jesper B Jensen 4. Martin Smolinski 5. Nicki Pedersen 6. Kim Nilsson 7. Freddie Eriksson 8. Robert Pettersson
Indianerna 1. Magnus Zetterström 2. Matej Ferjan 3. Rafal Okoniewski 4. Kaj Laukkanen 5. Piotr Protasiewicz 6. Henrik Gustafsson 7. Simon Gustafsson 8. Ludvig Lindgren
Hammarby-24 - Indian.+24 2 @ 1,85 K.Kasprzak-1 - Watt+1 1 @ 1,8 i moze Dobrucki - Lindgren 2 @ 1,95
Jesli chodzi o mecz , to fakt gospodarze maja pake , ale goscie moze ucuilaja 37 pkt?Tylko jak na zlosc wczoraj w Anglii dobrze pojechal J.Jensen, to samo Gapa w lidze Polskiej, ale i Okoniewski dobrze sie spisal + Pepe, nie wiem czy mozna liczyc na dobra zdobycz pkt Zettestroma, poczekam moze ktos napisze o tym meczu bo hc24 to moim zdaniem dosc duza zaliczka.Kasper natomiast na dobra sprawe moze przegrywac biegi z Adamsem, a Watt ma z kim u gospodarzy tracic pkt.Rafal Dobrucki jest liderem druzyny , ale bedzie mial trudnych rywali i o pkt bedzie niezmiernie ciezko , tym bardziej ze chyba dopadla go lekka znizka formy,a Lindgren wczoraj w EL pojechal juz calkiem dobrze.Poczekam moze ktos bardziej obeznany z liga Szwedzka sie wypowie , bo ja praktycznie nie mam zyt duzego pojecia w tym roku o tej lidze.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Fakt Smederna tez dobrze wyglada u rywali Sajfutdinov i Stead po kontuzjach i ostatnio nie zaliczyli zbyt okazalych zdobyczy pkt w Polsce i Anglii a i Hamiill nie jest jakims pewniakiem, tak wiec warto sprobowac moim zdaniem na Smederne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Milenium jota w jote z unibetu zerznął.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Jednak cos takiego chyba zagram w milenium(+2 zdarzenia inne)
Smederna - Masarna 1 @ 1,8 K.Kasprzak-1 - Watt+1 1 @ 1,8
odpuszczam hc+24 na Indiant. moze po meczu w Bydgoszczy miedzy Pepe i Okoniewskim doszlo do zgrzytu, wiec roznie to moze byc dzisiaj w druzynie z atmosfera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Raczej Unibet od Milenium.w Mill kursy byly najwczesniej.
Na Masarne mialem w zyciu(tym sezonie)juz nie grac i tak wlasnie zrobie,zatem SMEDERNA 1 1,75, Mimo iz jak na razie wygrali tylko z Kaparna,wierze ze dzisiaj ich 2 win. Jagus rosnaca forma,w Masarnie jakby podlamany od pucharu swiata Adams- zmeczenie?Dzis znowu 6 biegow...Hamill i Stead po urazach nie licze na udany ich wystep.
KAPARNA +20 Mecz na torze Ornarny. W zasadzie tylko Hans i Freddy nieosiagalni-z reszta powalcza.Luxo ma taka zaliczke ze praktycznie jedzie tam tylko dla formalnosci.
INDIANERNA +24 W pierwszym meczy remis. Brak Kylmy,poobijany Pedersen-na pewno nie beda forsowac wyniku,zwlaszcza ze GP w weekend.24 powinno wystarczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie coś na wywołanie negatów. na razie zapodałem mega rozpis 4/5 1/ wasp - zdecydowanie myślę inaczej Smierdziuch to gównojady - a takie gównojady to Masarze zjedzą na śniadanie - dziwią mnie tylko kursy wystawione przez buczki? KK - jeździ nierówno, Jaguś będzie punktował to pewnik - ale Risager za Shleina - to juz bardzo duże osłabienie - do tego dochodzi postawa Simona i Rosjanina - ktoś pisze brednie - obaj są jak na swoje możliwości dobrze dysponowani - pomimo że SS jest po kontuzji - dla mnie to typ dnia - ale na razie zagrałem rozpisy za drobniejsze - na single wstrzymam się po waszych opiniach. Na mój nos Śmierdziele popłyną -10 czyli SME-MAS 2 /2.00/
2/ Kaparna - Dackarna 2 (-18,5) Tu analiza jest prostrza kto może zdobyć pkt dla gospodarzy? Rafa z 10 - a reszta doloży drugie 10/15 - w sumie wiecej niż 25pkt gospodarze pkt moga nie ugrać - myślę że -30 bylby bardziej miarodajnym hcp?
3/ Västervik - Piraterna 1(-6,5) Spotkanie na szczycie z takich co ich nie lubię tym bardziej że muszę grac przeciwko moim ulubionym Piratom, ale Vaster nie skory do przegrywania u siebie - seba wczoraj pojechał nieźle - tomek oki - zresztą cala paka spoko - przewiduję ponad -10
4/ Vetlanda - Rospiggarna 1(-6,5) Crumpik dochodzi do siebie - i pomimo że wczoraj sporo 1 dziś powinno być lepiej - co klasa to klasa - patrz wczorajszy ostatni wyścig z Wilkami. Rune - bez komentarza - lee wczoraj wysmienicie Iversen z Chrzankiem swoje dolożą i skończy się jak wyżej powyżej 10pkt.
5/ i tego boję się najbardziej- teoretycznie może być miazga pow. 30pkt - ale Okoń z PePe moga troszke ucialać - a jak się dostosuje Mr Zet - nie widomo - 22,5 to dużo i nie dużo - ja spróbowałem - teraz czekam na Wasze negaty w celu wybrania 2/3 ew. miocniejszego singla lub dubla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
wg mnie najciekawsze typy w milenium
ham-ind(+24) 2 dobrucki - lindgren 2 holta - hancock(+2) 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 458 |
Unibet:
Danie dnia:
Masarna +2 1,85 Adams + Watt + Sajfudtinow a do tego jeszcze Hamill i Stead no i ZZ za Toninio. To zestawienie prezentuje sie lepiej niż Kasprzak + Jagus i ewentualnie Buczek i Schlein. Adams czuje sie na na Eskilstunie bardzo dobrze , skoro wygral juz tutaj w tym roku turniej Grand Prix.
Przystawka:
Vastervik 1,15
No i mamy elegancki zestaw z AKO spokojnie powyzej 2 .
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Jednak cos takiego chyba zagram w milenium(+2 zdarzenia inne)
Smederna - Masarna 1 @ 1,8 K.Kasprzak-1 - Watt+1 1 @ 1,8
odpuszczam hc+24 na Indiant. moze po meczu w Bydgoszczy miedzy Pepe i Okoniewskim doszlo do zgrzytu, wiec roznie to moze byc dzisiaj w druzynie z atmosfera. KK bym niedawal Watt wczesniej odjedzie swoje 5 biegow bo raz pojedzie jako RR a Kasprzak moze sie nawet 4 razy spotkac z Adamsem i do tego pewnie pojedzie w 2 biegach z Jagusiem wiec o pkt bedzie mu dzis ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Krajan znasz sklady na dzisiejsze mecze? jaki risager za schleina  zobacz sklad dackarny ( bez gjedde ) niewiadomo czy bedzie rr za adrenaline fakt kaparna to slaby zespol ale handi +24 na nich warte uwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Krajan znasz sklady na dzisiejsze mecze? jaki risager za schleina  zobacz sklad dackarny ( bez gjedde ) niewiadomo czy bedzie rr za adrenaline fakt kaparna to slaby zespol ale handi +20 na nich warte uwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
1/ Od pisania bredni w dziale żużlowym lepszego od Ciebie, Krajan, nie ma. Stead jest w słabej formie cały sezon, a ostatnie problemy ze zdrowiem tylko to wzmagają - miał nawet nie jechac wczoraj w UK, a przeciez dobrze wiadomo ze dla niego wyspy a szwecja to dwa inne światy. Poza tym jak to 'Risager za Schleina' ??? Schlein jedzie pod 3ką i tyle, nie rozumiem o co Ci chodzi. Koszmarna w zespole Smederny jest obecnosc Puzona i tyle. Mecz 50/50, Adams moze przeciez przywiezc 18 pkt tak naprawde i bedzie po sprawie. Z drugiej strony taki Watt czy Hamill moga rownie dobrze wyczesac wyniki dwucyfrowe, jak i zbierac szpryce od Jagi, KK, Schleina czy nawet Buczkowskiego i Smedernianych juniorow. 50:50, no moze 49:51 szanse rozkladam. 2/ Wystawienie Szombierskiego pod '1' to chyba najbardziej kuriozalna rzecz jaka widzialem w tym sezonie w Szwecji  Z drugiej strony pominales to ze nie ma Gjedde i ogolnie sklad jest nieco przemeblowany, moze byc 20 w plecy ale niekoniecznie, zwlaszcza ze mozna dzis troche silnikow pooszczedzac w drodze po latwe punkty 3/ easy 4/ zobaczymy, brak hampela troche komplikuje im sytuacje - czemu nie ma r/r? nie moze byc czy co ? Co do Rospiggarny to Herbie w weekend pokazal w koncu co nieco, jesli dzis natrzaska w okolicach tego co w weekend to moze byc slisko. Ogor, Lee to nie sa goscie godni zaufania 5/ joł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
I za to Was kocham - pisze bzdury - ale chciał nie chcial przez przypadek pewnie żużlem łatam dziury - jakie wyrządza tenis koszykówka i inne - nie wiem dlaczego ale szwedzka liga jest najmniej przeze mnie lubiana co znaczy że sie na niej znam  . Tu najmniejsze profity ale ostatnio całkiem neźle wychodzi no może poza Ham - które wiecznie musi cos spieprzyć w końcówkach - wczoraj po waszych postach zmieniłem orbitę na pszczółkach - chwała Wam za to dziś co robić - na razie za moało krytyki czekam na więcej - najważniejsze aby wywiązała się dyskusja - a z niej jakieś tam wnioski jako analityk logistyk wyciągnę  Zapraszam dalej - lepiej z wrogami znaleźć niż z przyjaciolmi zgubić - a może znajdzie się jakiś chetny na mały pojedyneczek - z głupolem łatwo wygrać - ale staweczka niewielka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Widze ze arcyfarciarska wygrana h2h z buszmenem podkręciła ci morale na niewyobrazalny poziom  Ale ciesze sie, ze przynajmniej z typowania koszykówki rezygnujesz  bo analityk logistyk nie powinien kontynuować dzialan ktore przynosza mu straty... czyż nie ?  Exp troche dzis podpuchy wystawil z tymi betami na VMS i Vastervik, 'zlodziejskie kursy' jak to mawia krompa a i linie zachecajace do gry... Czuje minę na jednym z tych betów, przy cyzm ciezko mi sobie wyobrazic by bylo to w Vastervik (gdzie same nominowane dadza z +6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Widze ze arcyfarciarska wygrana h2h z buszmenem podkręciła ci morale na niewyobrazalny poziom  Ale ciesze sie, ze przynajmniej z typowania koszykówki rezygnujesz  bo analityk logistyk nie powinien kontynuować dzialan ktore przynosza mu straty... czyż nie ?  Exp troche dzis podpuchy wystawil z tymi betami na VMS i Vastervik, 'zlodziejskie kursy' jak to mawia krompa a i linie zachecajace do gry... Czuje minę na jednym z tych betów, przy cyzm ciezko mi sobie wyobrazic by bylo to w Vastervik (gdzie same nominowane dadza z +6) co do znastwa koszykowki to widze mupecik że też zeszlo z ciebie powietrze a szkoda - zasze można było zagrać twoje typy pod prąd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Nie ma RR za Jonsona jedzie Alden.Tym bardziej kaparna +20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
co do znastwa koszykowki to widze mupecik że też zeszlo z ciebie powietrze a szkoda - zasze można było zagrać twoje typy pod prąd  przykłady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25 |
Nie ma RR za Jonsona jedzie Alden.Tym bardziej kaparna +20. Jesteś pewien bo na bwin jest andersen lini 14,5 wiec chyba jest zz ze jonssona jak nie to niezle prezent od bwin under 14,5 kurs 2.00 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
tak niema RR za adrenaline jedize alden w kaparnie pod 1 jedzie klecha
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|