|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
oo pod mozilla zadzialalo ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
zalorzyłem sobie konto u nich wczoraj, dostałem bonus i odrazu obróciłem , dziś juz mam 150 eryków , ale kurde nie wiem czy nadal grać bo mam w zwyczaju nie powtarzac typow na róznych kontach , trafiłem kilka fajnych typkow u nich zamiast grac to w BAH, teraz siedze wkorwiony na siebie ze nie doczytałem, zmarnowałem kika fajnych typow , a o wypłacie to mogę pewnie pomarzyc skoro moga mi odmówic z powodu narodowośći .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
zalorzyłem sobie konto u nich wczoraj, dostałem bonus i odrazu obróciłem , dziś juz mam 150 eryków , ale kurde nie wiem czy nadal grać bo mam w zwyczaju nie powtarzac typow na róznych kontach , trafiłem kilka fajnych typkow u nich zamiast grac to w BAH, teraz siedze wkorwiony na siebie ze nie doczytałem, zmarnowałem kika fajnych typow , a o wypłacie to mogę pewnie pomarzyc skoro moga mi odmówic z powodu narodowośći . mysle ze nie beda pytali o skana , bo skoro napisali na livechatcie ze nie zabiora bonusa ludzia ktorzy rejestrowali sie z termsami bez kondycji o narodowosciach a takze jest restrykcja "zeby wyplacic trzeba aktywowac kanal poprzez wplate przez mb/netellera itd... " wiec IMO skan moze byc tylko do uwierzytelnienia ze Ty to na pewno Ty ;] ... ale moge sie mylic ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wszsytkie moje kupony maja status: Cancelled
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A ja jeszcze mam te 50E - zaraz je przegram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wywalczylem
cofneli mi zaklady - mimo ze juz trafilem 35 euro
ale wszystkie byly jako anulowane
po interwencji na livechat - zwrocili kase i moge grac od nowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
WoW ;-) a cos Pan im nagadał ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
spytalem co jest ze moje zakladu anulowane, gosc poprosil o chwile ze sprawdzi minelo 3 min powiedzial ze promocja nie dla mnie przeznaczona, ale przepraszaja ze juz zawarlem zaklad i wygralem i wyjatkowo dopuszcaja mnie do promocji i dopisuja 50 euro do konta - a tamte zaklady nie wazne troszke pojechalem ich aby czuli sie winni, ze zaklad zawarty itp przyznal mi racje, przeprosil w imieniu szefostwa, nie sa dlugo na rynku - staraja sie, wyeliminuja bledy itp i 50 euro juz obstawione  spokojnie typuje bo wiem ze wyplaca powiedzial ze nie bedzie zadnego problemu - msuze tylko ugrac 500 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
powiedzial ze nie bedzie zadnego problemu - msuze tylko ugrac 500 euro są jakieś dodatkowe wymagania jeszcze ? (sorry jak przeoczyłem:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,445 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,445 Likes: 11 |
wywalczylem
cofneli mi zaklady - mimo ze juz trafilem 35 euro
ale wszystkie byly jako anulowane
po interwencji na livechat - zwrocili kase i moge grac od nowa Hehe tez moge grac dalej za bonus i za juz wygrana kase Nawet dobrze bo kase zawsze mam tylko w BF.A tu moge sie pobawić gratis z systemami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
mi rozl;iczyli Stepoanka i jest 119E  czas cos zagrac i ograc ich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
135 euro ,szybko rozliczyli Deportivo i mam teraz czekac az wyczyszcza mi konto? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
rozmawialem na live chacie z gosciem i powiedzial ze ci co sie zarejestrowali przed zmiana termsow (ze gracze tylko z tych 4 panstw sa uprawnieni) maja calkowite prawo do wyplaty bonusa.Nalezy postawic tylko 5 zakladow za 50 euro kazdy w ktorych przynajmniej jedno zdarzenie bedzie mialo kurs 2,00 lub wyzszy, moze to byc oczywiscie singiel lub multi bez znaczenia.Z bonusa musi byc ugrane 500euro.Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic. Wszystko na temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
rozmawialem na live chacie z gosciem i powiedzial ze ci co sie zarejestrowali przed zmiana termsow a moze ktos wie o ktorej mniej wiecej nastapiła ta zmiana ? ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
tzn o ktorej? czyli jak mi rozliczyli to znaczy ze jeszcze zdazylem czy nie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic. tzn musze jeszcze wplacac im? jest to jakas okreslona kwota czy dowolna? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
tzn o ktorej? czyli jak mi rozliczyli to znaczy ze jeszcze zdazylem czy nie ?  igea23 jako 1 zobaczył info ze tylko dla wybrancow te 50E ok 14.30 wiec jak sie rejestrowałes wczesniej to pewnie git ;-) ja nie wiem o ktorej ale maila powitalnego mam o 15:10 wiec pewnie za pozno i dlatego mi wyzerowali ;/ ale ze mnie Colombo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2007
Posty: 98 |
ja rejestrowalem sie okolo 13 i zarejestrowalem karte kreydtowa imi konto zamkli o 15 . panowie gdzie jest okienko live czatu bo nie widze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|