Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
oo pod mozilla zadzialalo ;b

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
zalorzyłem sobie konto u nich wczoraj, dostałem bonus i odrazu obróciłem , dziś juz mam 150 eryków , ale kurde nie wiem czy nadal grać bo mam w zwyczaju nie powtarzac typow na róznych kontach , trafiłem kilka fajnych typkow u nich zamiast grac to w BAH, teraz siedze wkorwiony na siebie ze nie doczytałem, zmarnowałem kika fajnych typow , a o wypłacie to mogę pewnie pomarzyc skoro moga mi odmówic z powodu narodowośći .

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Chagall
zalorzyłem sobie konto u nich wczoraj, dostałem bonus i odrazu obróciłem , dziś juz mam 150 eryków , ale kurde nie wiem czy nadal grać bo mam w zwyczaju nie powtarzac typow na róznych kontach , trafiłem kilka fajnych typkow u nich zamiast grac to w BAH, teraz siedze wkorwiony na siebie ze nie doczytałem, zmarnowałem kika fajnych typow , a o wypłacie to mogę pewnie pomarzyc skoro moga mi odmówic z powodu narodowośći .

mysle ze nie beda pytali o skana , bo skoro napisali na livechatcie ze nie zabiora bonusa ludzia ktorzy rejestrowali sie z termsami bez kondycji o narodowosciach a takze jest restrykcja "zeby wyplacic trzeba aktywowac kanal poprzez wplate przez mb/netellera itd... " wiec IMO skan moze byc tylko do uwierzytelnienia ze Ty to na pewno Ty ;] ... ale moge sie mylic ;]

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wszsytkie moje kupony maja status: Cancelled

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382

Balance: €0.00 ;/

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A ja jeszcze mam te 50E - zaraz je przegram smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wywalczylem

cofneli mi zaklady - mimo ze juz trafilem 35 euro

ale wszystkie byly jako anulowane

po interwencji na livechat - zwrocili kase i moge grac od nowa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
WoW ;-) a cos Pan im nagadał ???

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
spytalem co jest ze moje zakladu anulowane, gosc poprosil o chwile ze sprawdzi

minelo 3 min powiedzial ze promocja nie dla mnie przeznaczona, ale przepraszaja ze juz zawarlem zaklad i wygralem

i wyjatkowo dopuszcaja mnie do promocji i dopisuja 50 euro do konta - a tamte zaklady nie wazne

troszke pojechalem ich aby czuli sie winni, ze zaklad zawarty itp

przyznal mi racje, przeprosil w imieniu szefostwa, nie sa dlugo na rynku - staraja sie, wyeliminuja bledy itp

i 50 euro juz obstawione smile spokojnie typuje bo wiem ze wyplaca

powiedzial ze nie bedzie zadnego problemu - msuze tylko ugrac 500 euro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by JuN
powiedzial ze nie bedzie zadnego problemu - msuze tylko ugrac 500 euro
są jakieś dodatkowe wymagania jeszcze ? (sorry jak przeoczyłem:))

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423
Likes: 11
Originally Posted by JuN
wywalczylem

cofneli mi zaklady - mimo ze juz trafilem 35 euro

ale wszystkie byly jako anulowane

po interwencji na livechat - zwrocili kase i moge grac od nowa

Hehe tez moge grac dalej za bonus i za juz wygrana kase laugh

Nawet dobrze bo kase zawsze mam tylko w BF.A tu moge sie pobawić gratis z systemami

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
mi rozl;iczyli Stepoanka i jest 119E smile czas cos zagrac i ograc ich laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
135 euro ,szybko rozliczyli Deportivo i mam teraz czekac az wyczyszcza mi konto? laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
rozmawialem na live chacie z gosciem i powiedzial ze ci co sie zarejestrowali przed zmiana termsow (ze gracze tylko z tych 4 panstw sa uprawnieni) maja calkowite prawo do wyplaty bonusa.Nalezy postawic tylko 5 zakladow za 50 euro kazdy w ktorych przynajmniej jedno zdarzenie bedzie mialo kurs 2,00 lub wyzszy, moze to byc oczywiscie singiel lub multi bez znaczenia.Z bonusa musi byc ugrane 500euro.Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic. Wszystko na temat

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
rozmawialem na live chacie z gosciem i powiedzial ze ci co sie zarejestrowali przed zmiana termsow
a moze ktos wie o ktorej mniej wiecej nastapiła ta zmiana ? ;-)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
aa , juz chyba widze ;-)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
tzn o ktorej? czyli jak mi rozliczyli to znaczy ze jeszcze zdazylem czy nie ? tongue

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Originally Posted by Federer
Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic.
tzn musze jeszcze wplacac im? jest to jakas okreslona kwota czy dowolna? smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Exp
tzn o ktorej? czyli jak mi rozliczyli to znaczy ze jeszcze zdazylem czy nie ? tongue
igea23 jako 1 zobaczył info ze tylko dla wybrancow te 50E ok 14.30 wiec jak sie rejestrowałes wczesniej to pewnie git ;-)
ja nie wiem o ktorej ale maila powitalnego mam o 15:10 wiec pewnie za pozno i dlatego mi wyzerowali ;/

ale ze mnie Colombo laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
ja rejestrowalem sie okolo 13 i zarejestrowalem karte kreydtowa imi konto zamkli o 15 . panowie gdzie jest okienko live czatu bo nie widze

Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, alfa, Lukasz111, Sensei, rafal08, forty, betowiec, bukma, rymoholik, $-man), 3,274 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,615
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1