|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Czy moze ktos tak na chlopski rozum wytlumaczyc co by to oznaczalo? Np. przelewam sobie 5tys. z moneybookers na konto, i co bank to komus zglasza ? Na chłopski rozum, to procedury bankowe sa dziurawe i umożliwiaja zakładanie kont na słupa i pranie na nich kasy. Nie sadzę by chcieli kontrolowac każdy przelew. Tak samo nie kontrolują codziennie czy kazdy ma prawo jazdy. Nie kontroluja czy zapłaciłeś OC. Nie kontrolują czy dostałeś paragon fiskalny, czy masz kasę fiskalna, itd... Ale,..., jak Cię na takim czynie przyłapia, to wiadomo co to oznacza. Przyjdzie taki "smutny z CBA" i bedzie próbował przeprać trochę kasy. Jak ma byc "tanie państwo", to nie mogą urzadzać prowokacji za 20kPLN. Wystarczy 4kPLN. Nie chodzi o kwotę, tylko o 3% kary. Nie chodzi o to by złapać ale by sie bali, ze złapią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
może malutkie przypomnienie:
po co tracić nerwy na te kolejne wymysły projektów skoro już praktycznie przesądzone są wybory w pazdzierniku i zupelnie nowy układ sił, siłą rzeczy bedzie mniej walczący z otaczającymi siłami zła (inwigilacja PIS, CBA, przelewy sprawdzać po 50zl...) a bardziej liberalny i europejski... chyba że polityka naprawde jest bez sensu, jak ta lokata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
czekaliśmy na to od 2 lat, ale lepiej późno niż wcale.
Wybory 21 października
Wybory do parlamentu 21 października, a głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu na drugim po wakacjach posiedzeniu, 4-6 września - o takich terminach rozmawiali prezydent i szef PO Donald Tusk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
zaraza panuje w Europie ... http://e-play.pl/artykul-2007-8-9746.html " Anglia chroni swoich graczyZgodnie z nowymi regulacjami setki stron internetowych oferujących hazard, które ulokowane są poza Anglią, nie będzie miało dostępu do rynku brytyjskiego ....."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
zaraza panuje w Europie ... http://e-play.pl/artykul-2007-8-9746.html " Anglia chroni swoich graczyZgodnie z nowymi regulacjami setki stron internetowych oferujących hazard, które ulokowane są poza Anglią, nie będzie miało dostępu do rynku brytyjskiego ....." takie rozwiązanie wcale nie jest aż takie złe........lepsze to niż całkowity BAN........... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ja dziekuje za taka ochrone. Potrafi ochronic sie sam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
BAHmVIP, przeczytaj raz w życiu coś ze zrozumieniem:
"Na „białej liście” znaleźli się operatorzy m.in. z Uni Europejskiej, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Gibraltaru, Wyspy Man i Alderney."
czego chcieć więcej? cała UE (malta, anglia, irlandia, austria..), do tego wyspa man (pinnacle, nordicbet...) My, polacy, możemy narazie tylko pomarzyć chociażby o takich ustawach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
"Na „białej liście” znaleźli się operatorzy m.in. z Uni Europejskiej, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Gibraltaru, Wyspy Man i Alderney." No właśnie. Jakoś niespójny logicznie ten artykuł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
BAHmVIP, przeczytaj raz w życiu coś ze zrozumieniem: "Na „białej liście” znaleźli się operatorzy m.in. z Uni Europejskiej, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Gibraltaru, Wyspy Man i Alderney." czego chcieć więcej? cała UE (malta, anglia, irlandia, austria..), do tego wyspa man (pinnacle, nordicbet...) My, polacy, możemy narazie tylko pomarzyć chociażby o takich ustawach. "Słuchem słuchać będziecie, a nie pojmiecie; i patrząc patrzeć będziecie, a nie zobaczycie." "....z oporem słuchali uszami, a oczy swe przymknęli, by przypadkiem nie zobaczyć oczami, a uszami nie usłyszeć..."To, że nie rozumiesz i paplasz przestało mnie dawno dziwić. Podobnie nie dziwi mnie to jak piszesz "polacy". To jest jawna cenzura. Tworzy to precedens pozwalający ograniczać rynek pod byle pretekstem. W Polsce, też może byc taka "biała lista" i można się wtedy będzie odwoływać do bólu. Czego chcieć wiecej? Chocby tego, że jak ktoś np. uważa BetGuny, JetBulle i inne wynalazki za dobrych bukmacherów, to niech sobie w nim gra a nie jest ograniczany przez ściany EuroSojuza. Nie chcę być tak chroniony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
czekaliśmy na to od 2 lat, ale lepiej późno niż wcale.
Wybory 21 października
Wybory do parlamentu 21 października, a głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu na drugim po wakacjach posiedzeniu, 4-6 września - o takich terminach rozmawiali prezydent i szef PO Donald Tusk. czyli inaczej mowiac PiSiaki maja w ryja pare set tysiecy glosow ludzi kochajacych inaczej!!! czyli hazard  bez obrazy Panowie ale hazard to taka śmieszna milosc!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
No to jak pisalem wczesniej (moj argument zostal wykorzystany przez UK), tylko czekac kiedy Polska zacznie dbac o interesy wlasnych klientow ograniczajac obszar zakladow do terytorium STSa, Profa i Totomixa  My tez moze wyspy wlaczymy: Wolin i Uznam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
UK nie zamyka się na buki z innych krajów UE. Tak chcą tylko nasi nieudacznicy, którzy mają zamiłowanie do "projektów" niezgodnych z prawem UE lub nawet z naszą własną konstytucją. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
zaraza panuje w Europie ...  zaraza może panuje u ciebie w domu, ale na pewno nie w Europie. Amerykanie, Azjaci i inne nacje hazardzistów, oddaliby wszystko by mieć rząd o takim pro-hazardowym stanowisku jak PE, KE, RE, ETS, czyli w skrócie UE. Europejczyk może legalnie, po prawomocnym wyroku ETS, po wielu innych wyrokach, bazując na swobodzie wym. usług itp... może swobodnie, legalnie grać u masy unijnych e-buków. a teraz pytanie odnośnie twojej euro-zarazy: co może taki amerykanin, izraelczyk czy wiele narodów Azji ?! G Ó W N O za przeproszeniem, nawet neteller sie ich boi dotykać. więc nie rzucaj słów na wiatr w stosunku do swojej euro-ojczyzny, chyba że przyjechałeś do nas zza uralu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Nie no, Panowie - docenmy jednak troche te UE. W Chinach w bialy dzien bodajze rozstrzeliwuje sie ludzi na stadionach i to nie zart. To jest eurokouchoz ale tez jakies pozytywy sa. Dlugoplanowo Polska jako kraj straci na wstapieniu do Unii, bo UE nie po to laduje w nowe kraje tyle kasy i siana zeby nic z tego nie miec. To proste. Wystarczy zapytac sie czemu Norwergia nie wstapila do UE? Zeby nie dac sie wydoic! Tylko Norwegowie maja madrzejszych ludzi w rzadzie niz Polska i spoleczenstwo jest madrzejsze i bardziej zorganizowane wiec im UE nie potrzebna. Sa u siebie panami. Ale patrzac z drugiej strony na wizje panstwa patriotycznego jaka serwuja nam nasi rzadzacy to dobrze ze jest taki bat nad rzadzacymi. Ogladacie wiadomosci? Toz to kabaret! Teraz slysze ze koalicja w gruzach. LPR dostalo kopa od Kaczynskiego a Minister Sprawiedliwosci ostrzegal Leppera ze przeciwko Samoobornie jest akcja CBA szykowana  A dzis jeszcze info, ze ABW skonfiskowala komputer dzieciaka z gra komputerowa bylego ministra Kaczmarka. I jak tu ku*** bez bata nad takimi jelopami. Oni by druga bialorus zrobili. Ja wiem jedno - do wybor nigdy juz nie pojde chyba ze w UK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
"W Chinach w bialy dzien bodajze rozstrzeliwuje sie ludzi na stadionach i to nie zart."
mozesz podac zrodlo tych rewelacji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To jest eurokouchoz ale tez jakies pozytywy sa. Dlugoplanowo Polska jako kraj straci na wstapieniu do Unii, bo UE nie po to laduje w nowe kraje tyle kasy i siana zeby nic z tego nie miec. To proste. Polska na pewno nie straci, tylko bardzo dużo zyska. Bez UE rozwój u nas byłby taki jak na Białorusi. Po drugie UE to my. A nie "UE w nas ładuje żeby nas wykorzystać" (jeśli ktoś ma wykorzystać Polskę przez to że ją wzbogaci i zmodernizuje to ja BARDZO PROSZĘ o takie wykorzystanie nas!!!  ). My jesteśmy właśnie UE, a że ze wspólnego budżetu dostajemy więcej niż bogatsze państwa to dodatkowy bonus dla nas.  Norwegia nie chciała wejść bo jest bogatym krajem i musiała by bulić na biedniejszych (np. na nas). Tak więc jeśli ktokolwiek jest tu "wykorzystywany" to właśnie BOGATE kraje.  Ogólnie to widzę dwa warianty dla e-hazardów w UE. Albo na świecie będzie pełna liberalizacja tych usług w ramach wolnego handlu (Antigua wygrała już sprawę z USA i ciekawe jak to się zakończy...), albo UE się zamknie i będzie zezwalała tylko na działalność buków unijnych (z małymi wyjątkami jak Alderney) lub też tych z pewnymi regulacjami prawnymi jak Australia czy Kanada (rezerwaty indiańskie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116 |
A mnie rozwalaja wznoszace sie tutaj do gory glosy goracego patriotyzmu.Po kilku wpisach dochodze do wniosku,ze prawdziwy Polak nie gra w casinie,lecz czyta cytowane przez pana BAHA romantyczna literature.No prosze tu kolejny post powyzej broni Polske przed jak to ujeto "Eurokolchozem" = merytoryka rodem Radia Maryja lub nietraktowanego powaznie na swiecie Korwina Mikke.
Cytuje " Dlugoplanowo Polska jako kraj straci na wstapieniu do Unii, bo UE nie po to laduje w nowe kraje tyle kasy i siana zeby nic z tego nie miec."
Normalnie smiac mi sie chce jak czytam takie brednie.Jakby to delikatnie ujac co mnie obchodzi co zyska panstwo od UE?,bardziej interesuje mnie to co zyska obywatel = a to dwie rozne rzeczy.
Moze mieszkancy wschodniej Polski nie potrafia wykorzystac unijnych pieniedzy.bo dla nich Europa to obcy kraj.im blizej mentalnie do Rosji.I stad te frustracje.Ich zawsze musi ktos z telewizora czy z trybunalu uspokajac i obiecywac :)) Natomiast "obywatele" zachodniej polski czy autochtoni Slaska,Poznania,Kaszub,Czy Prus wschodnich wychowywani sa od pokolen w europejskiej rodzinie,podobnie jak czesi ,lotysze,estonczycy.Dla tego u nas bardzo duza popularnoscia cieszy sie TUSK,niz Kaczynski.Reasumujac w moim regionie dzieki myslacemu,gospodarnemu,moralnemu SAMORZADOWI ,ktorego przedstawiciele sa rodowitymi Slazakami udalo sie pozyskac spore pieniadze od UE i zmodernizowac unowoczesnic nasz Region. Dlatego Wy Polacy ze wschodnich mentalnie i geograficznie regionow - warszawa,rzeszow,bialystok,kielce itd powinniscie najpierw sie nauczyc sporo od nas europejczykow - Slazakow,Poznaniakow,Gdanszczan i Kaszebow ! To wtedy zrozumiecie na czym Zjednoczona Europa polega !
Pyrsk przy szlustydniu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
nie no chyba o tym, że w Chinach egzekucje wykonuje się na stadionach to chyba każdy głupi wie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
w chinach było tak, a może jeszcze jest, że każda rodzina może mieć max 1 dziecko, a jak sie rodziła dziewczynka to została "likwidowana", tak było chyba jeszcze w XX wieku, nie wiem bo nie interesują mnie chinole. co do USA, to na przyklad jest tak że nawet w wielkich aglomeracjach napada cie gang murzynskcih 14 latkow, pałują po głowie i we własnej krwi umierasz, a jak chcesz jechać poza miasto na farme to nie zapominaj dubeltówki.  i czego chcieć od UE? max bezpieczensto, max porządek, max rozwój, max doborbyt, najsilniejsza gospodarka świata, świetne idee i założenia prawne... gospodarka UE to gospodarka otykająca się o ideał jak żadna inna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
Po kilku wpisach dochodze do wniosku,ze prawdziwy Polak nie gra w casinie,lecz czyta cytowane przez pana BAHA romantyczna literature.No prosze tu kolejny post powyzej broni Polske przed jak to ujeto "Eurokolchozem" = merytoryka rodem Radia Maryja BAHmVip to rodzina radia maryja, jedna z tzw. "ciot szerzących wiarę"  hehe a tak już na poważnie: też mnie denerwuje jak niektórym chyba było lepiej za czasów ZSRR, bo mi sie w głowie nie mieszczą niektóre poglądy tutaj osób, pokroju wlasnie np. BAHmVIP, wilczka i innyc takich. PAmiętajcie zawsze jedno, wbijcie sobie to do głów jak amen w waszym ulubionym pacierz: tak jak Conrad powiedział też przed chwilą: UE to nie oni, UE to MY!razem musimy bronić imienia UE, szanować ją i nie wierzyć poglądom LPR że kiedyś nas wydyma, bo UE dymając nas w tym "kiedyś" dymała by samą siebie, bo my juz za 5-10 lat to na pewno będziemy pełną gębą UE, a nie folwark do dymania jak niektórzy sądzą. O co UE chodzi?! o rozwój, rozwój, rozwój. Dążenie do dobrobytu, o wspólną siłę na rynku światowym. zrozumcie kolejną podstawę świata, którą UE zrozumiała 50 lat temu dzięki Bogu: Together we are stronger. - czym by była 50-ta gospodarka na świecie w postaci POLSKI, a czym jest głos nr1 na świecie w postaci UE, która już przebiła hegemona USA.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|