Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ok dzieki. Zobaczymy czy ruletka bedzie dla mnie szczesliwa tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
X
Xam Offline
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
Oki,udało mi się dojsc do 47 funtów.A wiec teraz mogę wypłacić 37? Musze robić depozyt, jesli tak to w jakiej wysokosci ??

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
hmm, a ja wciaz nie dostalem tego bonusa. Bylo wczesniej na stronie info tym bonusie?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Xam wejdz w menu withdraw i na dole masz ikonke do livechata, rano i w poludnie zawsze aktywne, byc moze nawet teraz tez. Jak nie to maila wyslij z zapytaniem, choc nie wiem czy i tak skanow dowodu i utility bill nie beda chcieli. No i czekanie na kase ok 10 dni..
Ashgan a wpisales przy rejestracji ten kod? Ja na kase czekalem ok dobe, w razie czego mozesz wyslac maila czemu tak dlugo ale poczekaj jeszcze do jutra do 11-12 imho

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
przed chwila dostalem. Niestety black jack nie byl dla mnie laskawy 6 przegranych pod rzad i po kasce. To co ugralem na ruletce przewalilem tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
X
Xam Offline
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
Nie moge wejsc w withdraw strona sie ładuje ładuje i sie załadować nie może.U mnie z angielskim słabo.Może mi ktoś napisać tu co mam im w emailu napisać ze chce wypłacić kase?
Jesli chciałbym wypłącić na konto do banku to moge wypłacać razem z tymi 10 funtami z bonusa?Musze robic depozyt jak chce wyplacic na moneybookers?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
I tak ci odejma te 10 funtow, a wejdz firefoxem bop IE tez mi nie chce sie otworzyc

Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
Ja wypłaciłem 24 funty na moneybookers .. trzeba coś wpłacać aby mi to wypłacili .. wypłata została przyjęta więć niewiem czy mi wypłaca czy nie ?? wy jak wypłacaliście ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
i jak dostał juz ktos od nich kase?! mi barany napisali maila po tygodniu , ze musze im przeslac zdjecie dowodu , dane banku i utility billa!!! - paranoja, po tygodniu od zlecenia wyplaty pisza ,ze nie moga jednak przeslac kasy na moneybookers bo nie zrobilem wplaty i musza zrobic to na konto bnkowe!
jakos nie wierze , zeby ta kasa doszla! a jak dojdzie to chyba na swieta ....Wielkanocne! pozdro

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Przeciez pisalem ze bez wplaty nie wyplaca chyba ze na konto bankowe..
Ja zlecilem 8 sierpnia i wczoraj dostalem maila ze agent jest w trakcie 'rejestracji' mojego zlecenia. Ogolnie wyglada to niezle i licze ze kasa dojdzie ale pewnie w przyszlym miesiacu. Sami pisali ze ok 10 dni wiec po co te nerwy jak nic nie wplacales?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
* w przyszlym tygodniu, nie miesiacu tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
i jak otrzymaliscie kase od nich ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Wlasnie dzisiaj przyszla wiec troche to trwalo (13 dni) no ale pisali ze tyle to trwa i kontakt mailowy byl bardzo dobry.
Inna sprawa ze zamiast 100 funtow przyslali mi 105..euro wiec w plecy 1/4 wyplaty.
Jednakze po wyslaniu maila napisali ze dosla reszte kasy. Wierze im smile
Ogolnie to chyba pierwsz ruleta gdzie wcale nie wydawalo mi sie ze soft jest krecony laugh piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
do wypłaty na mb trzeba najpierw dokonać wpłaty, tak?
czy tą wpłatą trzeba jeszcze jakoś obracać?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
chyba wystarczy sama wplata
zawsze mozesz sie zapytac chocby livechat jest dostepny w rannych godxzinach i w nocy (bierzesz withdraw>history i na dole jest)

Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
co za banda idiotów ... chcieli dane banku adres itp i mówili że przeleją kase na konto .. dałem im również prit screena z mbanku .. że mam konto i po 7 dniach chcą jakiś unity bill :/ co to .. jakas faktura vat za kupno kartą czy co ??

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
To ty jestes glupi ze nie czytasz wczesniejszych postow w tym temacie!
Przeciez ci pisalem ze jak wyslalem skan mbanku to napisali ze to nie to wiec poszedlem to sklepu i kupilem puszke z farba na fakture vat i wtedy zaakcetowali laugh
Naucz sie czytac to nie bedziesz w plecy

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by TakeMeAway
co za banda idiotów ... chcieli dane banku adres itp i mówili że przeleją kase na konto .. dałem im również prit screena z mbanku .. że mam konto i po 7 dniach chcą jakiś unity bill :/ co to .. jakas faktura vat za kupno kartą czy co ??

utility bill to rachunek użytkowy (energia, komórka, czynsz)

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
wiem ale co mialem poradzic jak all jeszcze na ojca jest zapisane a komore mam na karte wink ?
Idziesz do sklepu kupujesz zeszyt w kratke i chcesz fakture podajesz dane i adres. Kto tam w kasynie bedzie wiedzial jak wyglada w Polsce rachunek za prad laugh ? Wazne zeby nazwisko i adres byl na fakturze i bezproblemowo placa smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
dobra juz widze to nie bylo do mnie ach te wesele w rodzinie laugh

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,695 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1