|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ok dzieki. Zobaczymy czy ruletka bedzie dla mnie szczesliwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7 |
Oki,udało mi się dojsc do 47 funtów.A wiec teraz mogę wypłacić 37? Musze robić depozyt, jesli tak to w jakiej wysokosci ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
hmm, a ja wciaz nie dostalem tego bonusa. Bylo wczesniej na stronie info tym bonusie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Xam wejdz w menu withdraw i na dole masz ikonke do livechata, rano i w poludnie zawsze aktywne, byc moze nawet teraz tez. Jak nie to maila wyslij z zapytaniem, choc nie wiem czy i tak skanow dowodu i utility bill nie beda chcieli. No i czekanie na kase ok 10 dni.. Ashgan a wpisales przy rejestracji ten kod? Ja na kase czekalem ok dobe, w razie czego mozesz wyslac maila czemu tak dlugo ale poczekaj jeszcze do jutra do 11-12 imho
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
przed chwila dostalem. Niestety black jack nie byl dla mnie laskawy 6 przegranych pod rzad i po kasce. To co ugralem na ruletce przewalilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7 |
Nie moge wejsc w withdraw strona sie ładuje ładuje i sie załadować nie może.U mnie z angielskim słabo.Może mi ktoś napisać tu co mam im w emailu napisać ze chce wypłacić kase? Jesli chciałbym wypłącić na konto do banku to moge wypłacać razem z tymi 10 funtami z bonusa?Musze robic depozyt jak chce wyplacic na moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
I tak ci odejma te 10 funtow, a wejdz firefoxem bop IE tez mi nie chce sie otworzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71 |
Ja wypłaciłem 24 funty na moneybookers .. trzeba coś wpłacać aby mi to wypłacili .. wypłata została przyjęta więć niewiem czy mi wypłaca czy nie ?? wy jak wypłacaliście ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307 |
i jak dostał juz ktos od nich kase?! mi barany napisali maila po tygodniu , ze musze im przeslac zdjecie dowodu , dane banku i utility billa!!! - paranoja, po tygodniu od zlecenia wyplaty pisza ,ze nie moga jednak przeslac kasy na moneybookers bo nie zrobilem wplaty i musza zrobic to na konto bnkowe! jakos nie wierze , zeby ta kasa doszla! a jak dojdzie to chyba na swieta ....Wielkanocne! pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Przeciez pisalem ze bez wplaty nie wyplaca chyba ze na konto bankowe.. Ja zlecilem 8 sierpnia i wczoraj dostalem maila ze agent jest w trakcie 'rejestracji' mojego zlecenia. Ogolnie wyglada to niezle i licze ze kasa dojdzie ale pewnie w przyszlym miesiacu. Sami pisali ze ok 10 dni wiec po co te nerwy jak nic nie wplacales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
* w przyszlym tygodniu, nie miesiacu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307 |
i jak otrzymaliscie kase od nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Wlasnie dzisiaj przyszla wiec troche to trwalo (13 dni) no ale pisali ze tyle to trwa i kontakt mailowy byl bardzo dobry. Inna sprawa ze zamiast 100 funtow przyslali mi 105..euro wiec w plecy 1/4 wyplaty. Jednakze po wyslaniu maila napisali ze dosla reszte kasy. Wierze im  Ogolnie to chyba pierwsz ruleta gdzie wcale nie wydawalo mi sie ze soft jest krecony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
do wypłaty na mb trzeba najpierw dokonać wpłaty, tak? czy tą wpłatą trzeba jeszcze jakoś obracać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
chyba wystarczy sama wplata zawsze mozesz sie zapytac chocby livechat jest dostepny w rannych godxzinach i w nocy (bierzesz withdraw>history i na dole jest)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71 |
co za banda idiotów ... chcieli dane banku adres itp i mówili że przeleją kase na konto .. dałem im również prit screena z mbanku .. że mam konto i po 7 dniach chcą jakiś unity bill :/ co to .. jakas faktura vat za kupno kartą czy co ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
To ty jestes glupi ze nie czytasz wczesniejszych postow w tym temacie! Przeciez ci pisalem ze jak wyslalem skan mbanku to napisali ze to nie to wiec poszedlem to sklepu i kupilem puszke z farba na fakture vat i wtedy zaakcetowali  Naucz sie czytac to nie bedziesz w plecy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
co za banda idiotów ... chcieli dane banku adres itp i mówili że przeleją kase na konto .. dałem im również prit screena z mbanku .. że mam konto i po 7 dniach chcą jakiś unity bill :/ co to .. jakas faktura vat za kupno kartą czy co ?? utility bill to rachunek użytkowy (energia, komórka, czynsz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
wiem ale co mialem poradzic jak all jeszcze na ojca jest zapisane a komore mam na karte  ? Idziesz do sklepu kupujesz zeszyt w kratke i chcesz fakture podajesz dane i adres. Kto tam w kasynie bedzie wiedzial jak wyglada w Polsce rachunek za prad  ? Wazne zeby nazwisko i adres byl na fakturze i bezproblemowo placa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
dobra juz widze to nie bylo do mnie ach te wesele w rodzinie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka