Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Panowie grajcie na Luxo poki jeszcze jest w ofercie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
moze jakies zdanie wyjasnienia:)? czemu na niebyc zaraz w ofercie? ktos niejedzie?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
nie wiadomo czy iversen pojedzie, slaby chrzanowski + slaby harris . niepewny wwystep golloba moze byc roznie, ulamek z forsbergiem tez szalu nie robia

po przeciwnej stronie bardzo silni liderzy par: PK Hans i Lindgren + bardzo solidna 2 linia gjedde+ l.dryml+alden

no i oczywiscie wielki + wlasnego toru to chyba wszystko mowi za siebie ;]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
zapomnialem o bjarne ale to wiele nie zmienia ;]

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
skad info ze iversen moze niejechac,ze niepewny wystep golloba?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by Radmanovic
skad info ze iversen moze niejechac,ze niepewny wystep golloba?
Witam.
Co do Iversena to takie przypuszczenie , gdyz wczoraj w Anglii mial upadek i mocno stlukl kolano , nie jechal juz do konca meczu.

wasp #1492947 15/08/2007 00:40
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
Tak PUKa nie ma dzisiaj, za niego do skladu wskoczy cieniutki Chrzan.

No i Smederna oslabiona dzisiaj.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
skad to info? mozna prosic linka? tongue

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by viper
nie wiadomo czy iversen pojedzie, slaby chrzanowski + slaby harris . niepewny wwystep golloba moze byc roznie, ulamek z forsbergiem tez szalu nie robia

po przeciwnej stronie bardzo silni liderzy par: PK Hans i Lindgren + bardzo solidna 2 linia gjedde+ l.dryml+alden

no i oczywiscie wielki + wlasnego toru to chyba wszystko mowi za siebie ;]

siedzę i dumam nad dzisiejszą kolejką - pomimo że szwedzkiej nie lubie - ale ostatnio przynosi po parę złotych (na pewno nie tak jak angielska wink )

viper - info ale nie pewne:
Iversen nie pojedzie na 80% - takie stłuczenia nie goją się w 20h, a jak pojedzie max 5/6pkt
słaby Bober - dla mnie bomba! dawno nie czytałem większych bzdur oprócz tych które sam piszę wink
Tomek nie jedzie - skąd te info?
Chrzanowski slaby szczególnie w Szwecji - tez niezłe wink , gdybys napisał nierówny bym się zgodził - ale jak na lidera to faktycznie troszkę za mało przywozi?
Ułamek - kolejny cienias wink
co do pozostałej dwójki się nie wypowiem

Jak narazie tu się szykuje dla mnie typ dnia i to nie tylko ze względu na +6,5 ale po prostu win gości - choć gospodarze u siebie niemiłosiernie mocni:
w tym meczu nie widze faworyta - szanse oceniam na 50% dla każdego z zespołow - dużo będzie zależało od Chrzanka - jedno jest pewne będzie ciekawie

typ nr 2 - to Vetlanda -6,5 - brałbym to zdarzenie przy -9,5 - ale dobre i to
Zastanawiam się nad Piratami ze Śmierdziuchami których tak nie cierpię - ale KK ostatnio ładnie Rory z Wiechem swoje nagrają - coś tam dorzuci Risager z Miśkiem i -18 może nie stać się faktem - to że gospodarze wygrają dyskusji nie podlega - ale wg mnie może być troszki za wysoki -hp

kolejny ciekawy mecz to Masarze podejmują Bajen - tu widzę win Ham - ale mam takiego pecha przy tym zespole że boję się tego ruszać - duzo zależy od postawy Simona i Lindbecka - ale obaj ostatnio bez rewelacji - przychylam się do 2-ki - ale czekam na Wasze opinie

i ostani meczyk - czy Rospi będzie chcilo jechać do końca i walnąć outsaidera -31 - to już ich slodka tajemnica?


Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
Originally Posted by KRAJAN
Originally Posted by viper



viper - info ale nie pewne:
Iversen nie pojedzie na 80% - takie stłuczenia nie goją się w 20h, a jak pojedzie max 5/6pkt


- dużo będzie zależało od Chrzanka - jedno jest pewne będzie ciekawie


KK ostatnio ładnie Rory z Wiechem swoje nagrają

Posprawdzaj najpierw kolezko, a pozniej sie wypowiadaj publicznie.
Po pierwsze dlaczego PUK pojedzie na 80%, a nie na 67%, z jakiego wzoru matematycznego obliczales szanse PUK-a na wystep?
Popatrz na wystepy Chrzanka w skladzie pod numerami 1-5 i podaj wnioski.

Wiesiu to swoje na pewno dzisiaj przywiezie.

PS. Daj mi @1.20, ze PUK-a dzisiaj nie bedzie dawno nikogo na klawo nie zrobilem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
KK moze dzisiaj 7 razy jechac RR + TR?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
Teoretycznie tak

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
a kogo zabraknie w smedernie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by jarko 33
a kogo zabraknie w smedernie?
Lesnych owocow:)

Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
harris73 nie badz taki niemily dla innych, skoro 10 minut temu wysylales mi wiadomosc i pytales o to samo.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Moim zadaniem w takim meczu lepiej byloby za PUK zrobic RR.To samo moze byc za Gjedde ale nie jestem pewien.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by ekspertazzo
harris73 nie badz taki niemily dla innych, skoro 10 minut temu wysylales mi wiadomosc i pytales o to samo.
Chyba kazdy sie domyslil o co chodzi,info wczesniej przeczytalem na stronie Smederny:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Gracie Vetlande?
Nie moge sie zdecydowac,cos mi smierdzi ten mecz.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
Originally Posted by harris73
Moim zadaniem w takim meczu lepiej byloby za PUK zrobic RR.To samo moze byc za Gjedde ale nie jestem pewien.

Wykazujesz sie brakiem znajomosci szwedzkich zasad, a probujesz zablysnac.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Chlopie cos Ty sie tak uczepil?? Gnebi Cie cos? Miales jakies trudne wychowanie?
Nastepnym razem nie prowokuj bo nie bede reagowal na takie odpisy.

Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1