Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Oczywiście pytam o komunikację miejską wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Jest kilka stacji.
Ja (podkreślam ja, bo może Biszop albo ktoś inny będzie miał inne zdanie wink ) Proponuję wysiąść na Głównym.
Potem udać się na przystanek tramwajowy (zapytaj się kogoś jak trafić) i wsiadasz w tramwaj "14" w kierunku Sobieskiego. Podróż z Dworca do pętli trwa 15 minut. Ale pewnie będziesz wysiadał gdzieś wcześniej

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
co do szukania mieszkania to powiem tak... teraz juz 4 raz bede sobie szukal czegos, i zawsze robie to pod koniec wrzesnia i nie narzekam smile fakt przyznam wiadomo ze wiecej ofert jest w czerwcu czy lipcu, mozna taniej cos dostac, lub trafic na jakas okazje, ale przez wakacje placic tez trzeba, jak juz wyniajmiesz, wlasciciel zazwyczaj sobie zyczy wtedy ok 50-75% tego co bedziecie placic normalnie, wiec sa to dodatkowe koszty... mieszkan w poznaniu jest od groma, wiec napewno nie bedzie sytuacji ze bedziesz mieszkal na dworcu PKP wink ja osobiscie bede robil to pod koniec wrzesnia, tez studiuje na UAM, na morasku, i jak dla mnie najlepsze miejsce to Piatkowo, w centrum masz drozsze mieszkania, zazwyczaj kamienice, wiec zima dochodza dosc duze koszta ogrzewania, gdyz wiekszosc nie posiada centralnego...
2 lata mieszkalem na piatkowie i osobiscie polecam, tesco calodobowe, nocne co 30 min z centrum + dodatkowo tramwaj nocny jadacy trasa PST, jak dla mnie luksus wink pozdrawiam
a co do ustawki jakiejs tam kiedys poznanskiej mecz.pl to jaknajbardziej chetny wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Korver - Piątkowo to nie jest osiedle smile

PS. Szukam fajnej, miłej, ładnej smile i nie koniecznie grzecznej kan

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
..kandydatki na lokatorkę od początku października.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A bedziesz gotowac? wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kfjatek
Korver - Piątkowo to nie jest osiedle smile

PS. Szukam fajnej, miłej, ładnej smile i nie koniecznie grzecznej kan

a jak to nazwać? Dzielnica? grin

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
dzielnica to będzie dobry odpowiednik smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
A więc wróciłem z wycieczki po Poznaniu. Mieszkania od razu nie znalazłem, jak się można było spodziewać, ale wiele się dowiedziałem i teraz będzie łatwiej dalej coś organizować. Moje pierwsze wrażenia z tego miasta:

+ tanie ceny biletów, tramwaj 65 gr wink w stolicy w tym roku płaciłem bodajże 1,20zł wink

- nie podpisane przystanki, co chwile musiałem się pytać jaki przystanek właśnie mijamy

+ życzliwi ludzie, nie było problemu uzyskać pomoc na stacji benzynowej czy też od zwykłych przechodniów piwo koleś rozłożył nam mapę i wszystko dokładnie opisał, gdzie wsiąść, gdzie wysiąść, w jakim kierunku iść itd.

+ i przede wszystkim: ahh te poznańskie kobiety grin pogoda sprzyjała pokazywaniu ciała, a więc było na co popatrzeć tongue



pozdrawiam piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
- niepodpisane przystanki oczywiście wink (nie z przymiotnikami piszemy łącznie) tongue

Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
Najważniejsze na starcie:
- gdziekolwiek chcesz jechać, sprawdź najpierw na przystanku, na którym wsiadasz, na którym przystanku musisz wysiąść. I wtedy licz na palcach. (trochę kicha jest z przystankami na żądanie, bowiem figurują w rozkładach, lecz nie zawsze się zatrzymują tam autobusy). Metoda "na palcach" jeszcze mnie nie zawiodła, jeśli jadę w jakieś rejony, w które się dotychczas nie zapuszczałem;
- nigdy nie sugeruj się "wyświetlaczem" w autobusie, bo jego prawidłowe działanie zależy od kaprysu kierowcy. Ot, czasem mu się ze trzy przystanki przestawią i masz np., że jesteś już wg wyświetlacza na ul. A, w rzeczywistości zaś jesteś na C.
Palce, palce i jeszcze raz palce..:) Panzer? Palce...:)

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
you`ll lose your paradise...poznan nadchodzimy !! 5 tys ludzi z lodzi dzis zawita na bulgarska!!stworzymy najlepsze widowisko jakiego jeszcze w polskiej lidze nie bylo!!!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
oj zawitamy oj zmiazdzymy naszym klubem erteessssssss ....

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Czy to napinka ? laugh
Na pewno będzie gorąco! smile


Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
dzisiaj na 100% bedzie komplecik wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
swoją drogą, kacperek76 dzięki za gazetę piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by _Korver_
swoją drogą, kacperek76 dzięki za gazetę piwo


nie ma sprawy, jak cos bedziesz potrzebowal to pisz smialo, bez krepacji wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
mam jeszcze pytanie, jak kształtują się ceny za korty tenisowe w Poznaniu? I jest może ktoś kto gra amatorsko i szuka partnera do gry? tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by _Korver_
mam jeszcze pytanie, jak kształtują się ceny za korty tenisowe w Poznaniu? I jest może ktoś kto gra amatorsko i szuka partnera do gry? tongue


Czesc Korver. Ja ostatnio zaczalem grac amatorsko w tenisa. Uczy mnie kolega, ale jak na razie moje lekcje przerwal wyjazd za granice. My gramy na kortach TKKF, jest to sztuczna trawa, a cena wynosi w tygodniu 10 zlotych za godzine (po okzaniu legitymacji studenckiej). Jakie sa ceny kortow ziemnych, niestety Ci nie powiem bo sie nie interesowalem wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by _Korver_
mam jeszcze pytanie, jak kształtują się ceny za korty tenisowe w Poznaniu? I jest może ktoś kto gra amatorsko i szuka partnera do gry? tongue


Grywam amatrosko raz w tygodniu na "pocztowcu", w poniedziałki o 7:30. Niestety nie pamiętam cen, ponieważ płacimy za cały miesiąc z góry. Jutro jak wrócę to napiszę dokładne ceny.
ps. korty na "pocztowcu" czynne sa 24h na dobe wink

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1