Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
A mnie cieszy taki poczciwy sarkazm [T]-errora smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
- POKER (mimo wszystko laugh ) hura

- surowa cebula (szkoda tylko, ze pozniej tak z japy wali blush ) hura

- Kotki (One to każdego dnia) hura

- słońce hura

- młodość hura

i dzisiaj w ogole mam jeden z tych dni, kiedy cieszy mnie to ze mam dwie recę, dwie nogi, że widze/słysze/czuje. Ogromne szczescie jednak byc tak zdrowym (fizycznie, bo za swoje zdrowie psychiczne nie ręcze laugh )


w ogole fajnie fajnie grin hura hura hura

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
rockman, cóż takiego zażywasz że aż taki optymizm i euforia od Ciebie bije ????? wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
rcsade, jestem beznałogowy grin a skąd optymizm? sam nie wiem, czasem tak jakos samoistnie mnie "nachodzi" smile tzn. moje stanowisko pozostaje niezmienne ,że "życie jest do d*** ", bo jak mawia pan Kaczka - "to oczywiste" laugh Jednak jeśli nabierze się do wszystkiego dystansu + skupi na tych drobiazgach ktore są dobre, to myśle ze mozna być szczęśliwym smile

PS. Wisła zamyka mi kupon, więc pewnie jeszcze dziś się udziele w "co nas denerwuje" laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dzienki Misza piwo

laugh

Cieszy mnie moja Mazda 323F, którą to dziś zakupiłem hura

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Do usług smile

***

Cieszy mnie komentarz w Polsacie w czasie meczów siatkówki, a w szczególności pastwienie się komentatorów nad sędziami smile W ogóle bardzo mi się podoba ten komentarz.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
wróciłem właśnie z "wakacji", 4 dni na żaglach, świetna pogoda, świetna zabawa, a wczoraj świetna imprezka w Rucianem i dupeczki, które wręcz jadły nam z rąk wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
impreza ? w warmiance byleś ? napisz coś więcej... w sumie to można było się ustawić, ale pewnie i tak bym nie wyrobił z czasem

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
nie gnacik, nie w warmiance, najpierw uraczyliśmy się z kumplami Absyntem na ławeczce niedaleko Polo Marketu a później doprawiliśmy się jeszcze gorzałką i jako że humory dopisywały ruszyliśmy na poszukiwanie wrażeń. Los chciał że trefiliśmy na ogłoszenie o odbywającym się "Pod Dębem" karaoke, a że ekipa do śpiewu zawsze skora bez zbędnej rozkminy ruszyliśmy pod wspomniany dąb wink kiedy doszliśmy na miejsce okazało się że karaoke owszem jest ale mikrofon oblegany jest raczej przez dzieciaki, które z rodzicami przyjechały na wczasy. Była grupka starszych osób i młodzieży ale oni raczej stronili od śpiewania. Pokazaliśmy więc jak się należy bawić na tego typu imprezach i śpiewaliśmy każdą możliwą piosenkę jaką wybierali uczestnicy karaoke, do tego dochodziły tańce śmiechy i brawa od publiczności, w końcu pozwolono nam zaprezentować swoje umiejętności wokalne na scenie wink ciężko nam tam sie było w sześciu zmieścić ale jakoś daliśmy radę i choć jeden drugiemu wyrywał mikrofon w trakcie "występu" zebraliśmy burze oklasków od zgromadzonych wczasowiczów/wczasowiczek. Jak się później okazało występ karaoke był dla nas przepustką do dalszej imprezy... kiedy gasiliśmy pragnienie w barze obok podeszły do nas dwie niewiasty, którym bardzo podobał się nasz występ. Od słowa do słowa zgadaliśmy się w kilku tematach okazało się że dziewczyny maja jeszcze dwie koleżanki, z którymi też pływają na pobliskich jeziorkach. Taka 10-osobową bandą uderzyliśmy pod grzybka (taka altanka gdzie można było rozpalić ognicho, napić sie piwa, posiedzieć, pogadać, pograć na gitarze i takie tam...) tam, przy piwku, gitarce i śpiewach przebiegała dalsza integracja z naszymi nowymi koleżankami... integracja udana do tego stopnia, że kumple, którzy swoje dziewczyny zostawili w domu rano chodzili do stróżówki obadać czy ich wczorajsze wyczyny z "wczasowiczkami" na okolicznych ławkach nie nagrały sie przypadkiem na kamery ochrony laugh ogólnie impreza w deche, jedyny minus to, że kolejnego dnia nie byliśmy już w stanie pływać żaglówką i cały dzień spędziliśmy na odpoczynku i wspominkach z pełnej wrażeń poprzedniej nocy wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
Nowy rekord w 358 hura

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Jutro do pracy smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
nic mnie nie cieszy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Koniec wakacji a dokładnie ten tydzień.
Jutro Odpust w mojej miejscowości od 20.00 dyskoteka, piątek kolejna, w sobotę kolejna, w niedzielę Dożynki i też kolejna zabawa...
Ogólnie końce wakacji od paru lat są najlepsze z całych wakacji.
piwo i kolejne piwo itd.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Cieszy mnie ze dzisiaj wygralem mecz , wyciagajac ze stanu
0:5* , tak to mnie cieszy bo zycie to walka.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Słaba forma Rogera
Nie lubię huncwota

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
....że juz jestem hura


Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
1 dzień spędzony w Dobrocieszu cool

Piekne miejsce

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Armenia piwo
Belgia piwo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by $t$
1 dzień spędzony w Dobrocieszu cool

Piekne miejsce

Ze zdjęc stwierdzam ze to prawda.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dobrociesz -> Ciekawa jest liczba ludności grin laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Cieszy mnie remis Portugali grin

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1