Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
dzis ide do toto a tam otwarte od 13!! bleee

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
otwarte od 13 a oferta od 12 lol, wystawili jeszcze over na dunski handball.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
toto wystawia moneyline na hokej shocked

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł shocked.
JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał.


Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by ozzy123
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł shocked.
JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał.

To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by SenDPL
Originally Posted by ozzy123
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł shocked.
JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał.

To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad.

masz racje,tu wine pomosi tylko i wylacznie procedura finansowa MIXa... sam wiem jak u mnie pani dwa razy w tygodniu biegala wplaty na konto robic,bo musiala,a pozniej trzeba bylo czekac na nawet drobna wygrana

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24
Dzisiaj rozgrywany mecz Sopron-MTK zostal przerwany w 38 min przy stanie 0-1 z powodu opadow sniegu. Toto-mix rozlicza ten mecz z wynikiem, ktory byl w momencie przerwania. Czy ta zasada tyczy wszystkich zakladow na ten mecz czy tylko 1x2? Pytam sie bo postawilem Wiecej niz 2,5. Dzieki za odpowiedz.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
mialem podobna sytuacje ze 2 miechy temu, i policzyli mi jako nietrafiony , mialem overa a mecz przerwano przy 1-1 , niestety u Ciebie bedzie podobnie , ciesza sie ci co zagrali underka za 2 pkt

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by Domingos
ciesza sie ci co zagrali underka za 2 pkt

o jakich punktach piszesz?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by wojtus1234
Dzisiaj rozgrywany mecz Sopron-MTK zostal przerwany w 38 min przy stanie 0-1 z powodu opadow sniegu. Toto-mix rozlicza ten mecz z wynikiem, ktory byl w momencie przerwania. Czy ta zasada tyczy wszystkich zakladow na ten mecz czy tylko 1x2? Pytam sie bo postawilem Wiecej niz 2,5. Dzieki za odpowiedz.

Z tego, co wiem, to zwroty będą na wszystkie zakłady.

Dla zakładów dotyczących zdarzeń rozgrywanych w regulaminowym czasie gry (np. mecz piłki nożnej), za oficjalny uznaje się wynik uzyskany po upływie regulaminowo określonego czasu gry. Dopuszcza się odstępstwa od powyższej zasady, ale muszą one zostać podane przez Spółkę w programie zakładów.

I pkt 4 nie jest wtedy ważny.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
pewnbie bylo juz to pytanie setki razy, ale nie moge znalezc

jak totomix rozlicza kosza w przypadku dogrywki?

oczywiscie handi ujemny mialem, wlczaja koncowy wynik po dogrywce?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Były czynne u Was w polsce TOTOMIXY
bo u nas w Bytomiu kartka

"nieczynne do odwołania - awaria systemu "
podobno w Radzionkowie też

a moze ktos wie czy dzis w Chorzowie czynny???
i do ktorej

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
prosze o odpowiedz czy były czynne u Was Totomixy ??
i czy w Chorzowie dalej jest na estakadzie ??

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
W Gdańsku czynne

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
okazało się że to jak komputer padnie to 3 dni jest nieczynne
dziady....
prof czy sts chyba by se na to nie pozwolił

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by osin
W Gdańsku czynne

Potwierdzam, czynne w 3mieście smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
witam mam pytanie mozna laczyc zdarzenia typu cska win + cska over w meczu na jednym kuponie ?????

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by wiri
witam mam pytanie mozna laczyc zdarzenia typu cska win + cska over w meczu na jednym kuponie ?????
Nie!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
w ktoryms z naziemnych mozna bylo, chyba wlasnie w toto, nie wiem jak teraz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Originally Posted by tv
Originally Posted by wiri
witam mam pytanie mozna laczyc zdarzenia typu cska win + cska over w meczu na jednym kuponie ?????
Nie!

Nie wprowadzaj w błąd kolege, bo w Toto można łączyć w kosza over/Under + win tego samego zespołu lub handicap + Over/Under

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, kamel), 2,795 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1