|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
dzis ide do toto a tam otwarte od 13!! bleee
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
otwarte od 13 a oferta od 12 lol, wystawili jeszcze over na dunski handball.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
toto wystawia moneyline na hokej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł  . JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł  . JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał. To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł  . JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał. To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad. masz racje,tu wine pomosi tylko i wylacznie procedura finansowa MIXa... sam wiem jak u mnie pani dwa razy w tygodniu biegala wplaty na konto robic,bo musiala,a pozniej trzeba bylo czekac na nawet drobna wygrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24 |
Dzisiaj rozgrywany mecz Sopron-MTK zostal przerwany w 38 min przy stanie 0-1 z powodu opadow sniegu. Toto-mix rozlicza ten mecz z wynikiem, ktory byl w momencie przerwania. Czy ta zasada tyczy wszystkich zakladow na ten mecz czy tylko 1x2? Pytam sie bo postawilem Wiecej niz 2,5. Dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
mialem podobna sytuacje ze 2 miechy temu, i policzyli mi jako nietrafiony , mialem overa a mecz przerwano przy 1-1 , niestety u Ciebie bedzie podobnie , ciesza sie ci co zagrali underka za 2 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ciesza sie ci co zagrali underka za 2 pkt o jakich punktach piszesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Dzisiaj rozgrywany mecz Sopron-MTK zostal przerwany w 38 min przy stanie 0-1 z powodu opadow sniegu. Toto-mix rozlicza ten mecz z wynikiem, ktory byl w momencie przerwania. Czy ta zasada tyczy wszystkich zakladow na ten mecz czy tylko 1x2? Pytam sie bo postawilem Wiecej niz 2,5. Dzieki za odpowiedz. Z tego, co wiem, to zwroty będą na wszystkie zakłady. Dla zakładów dotyczących zdarzeń rozgrywanych w regulaminowym czasie gry (np. mecz piłki nożnej), za oficjalny uznaje się wynik uzyskany po upływie regulaminowo określonego czasu gry. Dopuszcza się odstępstwa od powyższej zasady, ale muszą one zostać podane przez Spółkę w programie zakładów. I pkt 4 nie jest wtedy ważny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
pewnbie bylo juz to pytanie setki razy, ale nie moge znalezc
jak totomix rozlicza kosza w przypadku dogrywki?
oczywiscie handi ujemny mialem, wlczaja koncowy wynik po dogrywce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Były czynne u Was w polsce TOTOMIXY bo u nas w Bytomiu kartka
"nieczynne do odwołania - awaria systemu " podobno w Radzionkowie też
a moze ktos wie czy dzis w Chorzowie czynny??? i do ktorej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
prosze o odpowiedz czy były czynne u Was Totomixy ?? i czy w Chorzowie dalej jest na estakadzie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
okazało się że to jak komputer padnie to 3 dni jest nieczynne dziady.... prof czy sts chyba by se na to nie pozwolił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Potwierdzam, czynne w 3mieście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093 |
witam mam pytanie mozna laczyc zdarzenia typu cska win + cska over w meczu na jednym kuponie ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
witam mam pytanie mozna laczyc zdarzenia typu cska win + cska over w meczu na jednym kuponie ????? Nie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
w ktoryms z naziemnych mozna bylo, chyba wlasnie w toto, nie wiem jak teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
witam mam pytanie mozna laczyc zdarzenia typu cska win + cska over w meczu na jednym kuponie ????? Nie! Nie wprowadzaj w błąd kolege, bo w Toto można łączyć w kosza over/Under + win tego samego zespołu lub handicap + Over/Under
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|