Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Originally Posted by Experto
Cieszy mnie ze slub i wesele odbylo sie tak, jak planowalem, a wiec wszystko wyszlo perfekt.

I oczywiscie cieszy mnie zonka grin oraz dzisiejszy wyjazd w podroz poslubna hura

Wszystkiego najlepszego Experto. Mam nadzieję, że będzie okazja pogratulować osobiście piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Graty Experto i powodzenia na zniewolonej drodze życia wink

Pamiętaj, żeby przypadkowo przy żonie nie otwierać Ślicznotek bo może nie uwierzyć, że tam tylko zajrzałeś zamknąć temat i założyć nowy wink

Co mnie cieszy ? Wzięty urlop w pracy na dwa tygodnie z okazji US Open. Standardowo podczas szlemów smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Cieszy mnie niekiedy własne roztargnienie...
Używałem kiedyś Moneybookers kolegi , za jego przyzwoleniem - mojego sąsiada. Oczywiście do promocji u buków. Tak od niechcenia sprawdzam teraz a tam od ładnych kilku miesięcy (!) nieużywane 450 PLN... Chcialem chyba wpłacić na jakieś promo do buka wtedy ...i zapomniałem o tym smile


Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
prawie jak szczęściarz tongue

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dzieki Panowie.

Jedziemy do Barcelony, arvid mysle ze bedzie okazja sie spotkac skoro tam bedziecie w tym czasie wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
po tym co juz wiem o Pani Experto, moge śmiało powiedziec, że ma facet szczęście piwo i to mnie cieszy smile


cieszy mnie rowniez nowy komp (nareszcie !!!) i przy tej okazji jeszcze raz wielkie dzięki Experto (XP + programy) Wisze Ci nie tyle piwo, co całą beczke piwa grin

Pięknej podrózy poślubnej piwo hura

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ze wesele bylo udane a za 2 tygodnie nastepne grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by Experto
Cieszy mnie ze slub i wesele odbylo sie tak, jak planowalem, a wiec wszystko wyszlo perfekt.

I oczywiscie cieszy mnie zonka grin oraz dzisiejszy wyjazd w podroz poslubna hura

Gratulacje. piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Dzisiaj ok. 10.10 idę spytać się o pracę, a bankowo że mnie przyjmą bo mam tam wtyki, że tak powiem grin bo wakacje się kończą mimo tego że rzuciłem pracę w lipcu tam! YEAH! i jak to się piszę! hura hura hura

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Experto
Dzieki Panowie.

Jedziemy do Barcelony, arvid mysle ze bedzie okazja sie spotkac skoro tam bedziecie w tym czasie wink
Graty Experto piwo

Czekamy na foty ... nie tylko żony wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
a mnie cieszy że stoinowi stuknie niedługo 20 000 grin

ponoć przy dwójce czterech zerach to już automatyczny ban emerytalny wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Szczypior
a mnie cieszy że stoinowi stuknie niedługo 20 000 grin

ponoć przy dwójce czterech zerach to już automatyczny ban emerytalny wink

2 z przodu przy liczbie postów to nie tragedia

2 z przodu przy wieku tez nie więc wszystko jest ok Szczypciu wink

Cieszy mnie że nie dostałem wchowawstwa hura

Szkoda że wypłata bedzie cinka bo nie będzie nadgodzin puke

a jak już zygam to sobie zygne tu bo ... raczej nie przysługuje mi zasiłek na zagospodarowanie ( dwumiesięczne wynagrodzenie zasadnicze - bezzwrotne czyli ponad 2k :/ ) puke

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Stoin i zebranie z rodzicami :GRIN:


Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by shane
Stoin i zebranie z rodzicami :GRIN:

laugh

Wyobrażasz to sobie ? Ja nie :]

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by shane
Stoin i zebranie z rodzicami :GRIN:

laugh

Wyobrażasz to sobie ? Ja nie :]

czego uczysz ? smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
W-f smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Stoin
W-f smile

tylko nie kaz dzieciakom przychodzic na zajecia w koszulkach barcy wink laugh , pozdro

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Stoin
W-f smile

tylko nie kaz dzieciakom przychodzic na zajecia w koszulkach barcy wink laugh , pozdro

czemu nie ?? wink
no moze to by bylo przegiecie ale np przymus przychodzenia w kompletach bordowo granatowych mozesz wymagac!! Zakaz wxhodzenia na sale w bialych koszulkach!! a ucznia z koszulka Realu gneb ile wlezie wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Nie wymagajmy niemożliwego wink

Cud że i tak przychodzą laugh niektórzy kilka razy w semestrze ale dobre i to wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Stoin
Nie wymagajmy niemożliwego wink

Cud że i tak przychodzą laugh niektórzy kilka razy w semestrze ale dobre i to wink

ale chyba są tego i plusy bo przynajmniej musisz martwić się o mniejszą ilość osób nad którą trzeba zapanować , a minusem jest chyba jęczenie i błagania na koniec o dobrą ocenę tongue

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, rymoholik, aker), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1